IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидропневмотехника АД (HPT / HIDPN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tuk moje da o4akwame split..

    Коментар


    • Много е рехава ликвидността за по-сериозно влизане..

      Тук само сиромаси кат нас могат да си премятат дребни суми...

      Иначе и на мен таз позицийка е привлекателна ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Тази компанийка винаги си ме е кефила
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • При печалба на акция за Q1 от 3,16 лева, ръст на EPS с 404%, ръст на приходите от 47% и т.н цената от 200 лева която си посочил е доста консервативна прогноза и лично според мен ще бъде постигната до края на 07 .

          Коментар


          • Odarihme 100- ka!! Ha 4estito!!!! Pri tazi konjunktura dogodina po towa wreme 200- ka pri nas 6te traka!! :-)

            Коментар


            • Тъй като имат под 300 акционери то могат да си го отпишат когато решат, но едва ли ще имат полза от това. Търговото е по задължение заради прехвърляне на 50 % до 58 % на Хидравлика-96 след изкупуване на дела на Сомони от 3933 акции.

              Коментар


              • ... аз излязох зарад дисциплината (бях сложил таргет и той се изпълни)
                то в тая бележчица от борсата не пише най-главното.. (за мен де )
                .. дали мислят да го отписват ??
                грехота ще е да му се невиди...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • http://www.investor.bg/?id=50079


                  AZ predlagam 50 na mojoritaria :-)))))))))

                  Коментар


                  • Отчетът е отличен, но мисля, че никой от големите не го е отворил... Все пак 115 хил. лв. са си 115 хил. лв.

                    За 2005 г. най-големите клиенти на компанията са М+С Хидравлик, МДК, Хидравлика 96, Хидросел, Голфхидросистем и др., докато чуждестранните клиенти са Рохимар - Испания, Булмак - Италия, Уни-Кардан, Пента - Италия, Святовит - Минск, Софидра - Седра, Верион - Аржентина и др.

                    С нетърпение очаквам одитирания отчет за 2006 г. Не е препоръка за покупко/продажба

                    Коментар


                    • Като беше и 5-6 лева никой не искаше да купува, а сега 40
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • тук ми стана интересно....на колко ли е излязал КОлчо.... и дали смята да влезне пак ....и ....

                        Коментар


                        • Забравиха го това дружество
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Много добър отчет!!! Продажбите все така стабилно нарастват.
                            Имам акции.
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Don't worry!

                              Все пак никой не може да знае какво ще се случи с цената.
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Мисля че си прав...



                                Просто си бях сложил цел...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X