IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпорация за технологии и иновации Съединение (5T3 / KRS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой знае ли защо започна да мърда тази акция последните дни ?При положение че месеци поред имаше някакви мижави обороти,и сега изведнъж някои иска да купи повече от 1 % от капитала.

    Коментар


    • Ако цената тук стане след време 60 левоцента за парче то не мисля че ще е голям скок но всеки си има право на мнение.Не е препоръка за покупка на акции тъй като и без това има достатъчно желаещи да купуват тук.

      Коментар


      • Ще скача....ама надолу

        Коментар


        • Ха... последните дни е имало раздвижване при акциите на КТИ. Дано още нагоре да скача .
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар




          • к'во ти пука, нали си метал!



            Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
            Да не сме луди че да ти продаваме под 50 стотинки парчето.Не е препоръка за нищо.

            Коментар


            • Изненадва ме, че са представителите на маслата на OMV за Пловдив.

              Коментар


              • Не знам, не съм ходил наскоро до Пловдив, но сайта на автосервиза работи от няколко седмици вече:

                http://www.avtoservice.optela.com/na...i-parking.html

                http://automol.optela.com/

                Автосервизът е създаден през 2001г. за обслужване на автомобилния парк на „ОПТЕЛА- Лазерни технологии”АД , а от 2008г се преустройва като независим автосервиз за обслужване на автомобили в следгаранционен период.

                Във връзка с това е извършена голяма реконструкция и модернизация на сградата на автосервиза, разположен на площ повече от 3000 м2 и прилежащите към нея помещения.Реконструкцията е извършена на основата на разработен технологичен проект, с цел подобряване качеството на извършваните услуги и условията за работа на персонала. Изградени са 16 работни места за ремонт на автомобили,автотенекеджийско и автобояджийско отделение с модерна камера за боядисваване, два канала – за извършване на ГТП и за ремонт на леки и тежки камиони и автобуси.Обособена е зона за техническо обслужване с отделения за смяна и ремонт на гуми,смяна на масла и филтри, автомивка. В непосредствена близост до работните места е организиран паркинг за клиенти на площ от 1000 м2.

                Оборудването на автосервиза е ново и на съвременно техническо равнище:

                •Комплексна тестова линия за леки , лекотоварни и товарни автомобили с тегло до 16т. на ос ;

                •Система за компютърна диагностика BOSCH KTS;

                •Система за монтаж и демонтаж на гуми за товарни автомобили и автобуси ;

                •Спирачен стенд за изпитване на спирачна система на леки, лекотоварни и товарни автомобили с тегло до 16т. на ос - MB 8 000 „BEISSBARTH”;

                •Стенд за отчитане на хлабините по ходовата част – износване и луфтове - „BEISSBARTH”;

                •Тестери, подемници и т.н.

                •Бояджийска камера FBK 70.

                •Машина за монтаж и демонтаж на гуми за леки автомобили ;

                •Баланс машина – комплект;

                •Уред за сервизно обслужване на климатични уредби ;

                •Мотор тестер за двигател и др.

                Заедно с това Автосервиз „ОПТЕБЛА” притежава заваръчна техника; оборудване за автотенекеджийски услуги; бояджийска камера; ТЛК – за прецизно лазерно рязане; всички необходими машини и съоръжения за основни ремонти и рециклиране на възли и агрегати; автомивка; закрит и открит паркинг за клиенти на сервиза

                На база на възможностите, които има включително и опитния персонал автосервизът предлагат на своите клиенти и 24 часа, 7 дни седмицата бързо, качествено и изгодно денонощна пътна помощ, покриваща цялата територия на Рeпублика България и включваща услугите:

                • репатриране на леки и лекотоварни МПС до 3,5 т.

                • репатриране на товарни автомобили до 5 т.

                • изваждане на пътя на катастрофирали МПС до 3,5 т.

                В момента персоналът на автосервиза се състои от 15 души , с перспективата след доставката на заявеното оборудване да достигне до 34 души. Периодично отделните звена от производствения персонал преминават специализирано обучение за внедряване на нови технологии в ремонта на автомобилите, за прилагане на съвременни системи за отчитане и заплащане на вложения труд съобразно качеството на извършените операции и др.

                Ръководството на автосервиза е в търговски отношения с много официални вносители на автомобили и авточасти и всички водещи вносители на аналогови едрогабаритни авточасти.

                Автосериз Оптела е официален представител на масла OMV за гр. Пловдив и региона от 2010 г. и предлага пълен асортимент масла за бензинови и дизелови автомобили, и мотоциклети.



                Първоначално изпратено от Superman Разгледай мнение


                сигурно има някоя интересна новина. най-вероятно Оптела пуска автосервиза.

                който купил купил

                Коментар


                • Да не сме луди че да ти продаваме под 50 стотинки парчето.Не е препоръка за нищо.

                  Коментар




                  • Спекуланти!!!!!! Продайте ми Оптела или КТИ на 0.11.

                    Коментар


                    • Ех, тук май оставих загубата ми да понарастне...
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • е*ати разликите В КОНСОЛИДИРАНИЯ

                        Коментар




                        • сигурно има някоя интересна новина. най-вероятно Оптела пуска автосервиза.

                          който купил купил

                          Коментар


                          • Преди малко ме питаха аз ли купувам тук днес затова нека знаят всички че не съм аз.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от garner Разгледай мнение
                                Softohold,ти защо държиш да си купиш акции, точно на Атлас-Финанс?
                                Ами изкам да сьм акционер във всичките им Компании само тя остана която нямам
                                Орфея-Оптела-Корпорацията-и само Атлас Финанс Остана ама нямя предлагане

                                Коментар

                                Working...
                                X