IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпорация за технологии и иновации Съединение (5T3 / KRS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази загуба е след спад на цените на земите и зградите на КТИ -Преди две години аналогична беше Печалбата когато същите цени на недвижимите имоти скочиха и тогава за да не дават дивиденти за фиктивната печалба раздадоха акции

    Коментар


    • днеска 8ст не е зле до 2ст има време

      Коментар


      • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
        Две стинки това да не е Сити Дев. АДСИЦМного малко то при Химко е 5ст
        Предполагам, че химко е с по-малко акции. А и там няма опасност някой да емитира нови акции. Не може, да бълваш шитове и да искаш, цената да не мърда.
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          2 ст
          Две стинки това да не е Сити Дев. АДСИЦМного малко то при Химко е 5ст

          Коментар


          • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
            Цена около 6-7ст за сега е реална тук :
            2 ст
            Не е препоръка

            Коментар


            • Цена около 6-7ст за сега е реална тук :

              Коментар


              • Обезценка на активи пратиха КТИ Съединение АД на загуба от близо 11 млн. лв. на консолидирана основа в края на 2010г.


                Дружеството Корпорация за технологии и иновации Съединение АД отчете загуба в размер на 10763 хил. лв. в консолидирания си отчет за 2010г.

                Общите приходи са в размер на 4126 хил. лв. което е понижение от 47.33 % спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 133.97 % до 19146 хил. лв.

                Нетните приходи от продажби за 2010г. са в размер на 2565 хил.лв. и представляват 62.17 % от общите приходи. Спрямо предходния период те намаляват с 47.24 %.

                Формираната загуба на акция за 2010г. на консолидирана база е 0.45 лв.

                Собственият капитал е в размер 24085 хил. лв., като спрямо същия период на миналата година е намалял с 25.67%.

                В неконсолидирания годишен отчет на дружеството бе отчетена загуба в размер на 1593 хил. лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Superman Разгледай мнение


                  тоя път в кой остана Черния Петър?


                  Ле-леее от години не бях гледал тази акция, тя била станала много ликвидна бре:

                  Купува
                  Бр. акцииЕд. цена10000 на 0.093
                  1 нива за 10000 бр.
                  Средна цена 0.093 Продава

                  Бр. акцииЕд. цена5000 на 0.105
                  1 нива за 5000 бр.
                  Средна цена 0.105

                  Трябва да се включа при първа възможност

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от aldy Разгледай мнение
                    Да беше отишъл да видиш с очите си глупостите, които ръсиш? Машините още не са купени. Висококвалифицираните специалисти са ти само в главата.
                    Защо подвеждаш хората, не ми е ясно. Дано ти е ясно на тебе.
                    Да зарежеш високите технологии и да направиш от Завод за лазерна техника автосервиз се иска голяма дръзновение.
                    --------------------------------------------------------------------
                    Не е препоръка за взимане на решение за търговия.
                    Какво точно подвеждам *поставете тук рандом обида* такъв? Казах само, че сайта на автосервиза работи. Другото което съм постнал е от самия сайт. Ако смяташ, че това е подвеждане, ти препоръчвам да пробваш това:
                    http://www.automol.optela.com/akseso...%9e%d0%94.html

                    Очевидно си от Пловдив, ако искаш да споделиш нещо в тази тема снимай и качи снимки или разкажи по-подробно. Лично на мен колкото и да ми харесва Пловдив, не ми се занася до там за да видя един сервиз. А относно лазерите, не ми пука ако компанията произвежда и вибратори, важни са продажбите и нормата на печалба. Оптела според отчета мисля имаха продажби на лазерни комплекси за само 160 хил през 2010. А и не си спомням някъде да са казали, че се отказват от лазерите, просто си разширяват дейността, точно както влезнаха в други бизнеси като се вляха Унимаш и ЗММ Металик.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
                      Не знам, не съм ходил наскоро до Пловдив, но сайта на автосервиза работи от няколко седмици вече
                      Да беше отишъл да видиш с очите си глупостите, които ръсиш? Машините още не са купени. Висококвалифицираните специалисти са ти само в главата.
                      Защо подвеждаш хората, не ми е ясно. Дано ти е ясно на тебе.
                      Да зарежеш високите технологии и да направиш от Завод за лазерна техника автосервиз се иска голяма дръзновение.
                      --------------------------------------------------------------------
                      Не е препоръка за взимане на решение за търговия.

                      Коментар


                      • в твоя задник
                        Last edited by bobo67; 07.04.2011, 13:07.

                        Коментар




                        • тоя път в кой остана Черния Петър?


                          Коментар


                          • :
                            Първоначално изпратено от bobo67 Разгледай мнение
                            ами тогава защо даваш акъл колко щяла да е била акцията след една година манипулатор такъв
                            ТРЯБВА ДА СЕ НАДАХВА ПОЛОЖЕНИЕТО ЕМАМ ЕДНИ 4000БР ВЗЕТИ ТА 0.17

                            Коментар


                            • Незнам колко ще е, но спекуланти не липсват

                              Коментар


                              • ами тогава защо даваш акъл колко щяла да е била акцията след една година манипулатор такъв

                                Коментар

                                Working...
                                X