IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпорация за технологии и иновации Съединение (5T3 / KRS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В темата за ЗММ не съм писал нито за оракул нито за оператор и там освен това има лично мой анализ, а не предсказание на човек със свръхестествени способности какъвто е моя оракул.

    Коментар


    • Сори, но не мога дати вярвам след като твоя оператор сбъурка толкова жестоко с увеличението на капитала на ЗММ.

      Коментар


      • Основния купувач преди увеличението на капитала когато едно парче беше 15 стотинки бях аз и нямам намерение да продавам за по-малко от 1,50лв за акция-така ме посъветва моя оракул,който ми предсказа че в близките месеци ще излезе информация която ще предизвика силно поскъпване до 0,70-0,80лв за 1 акция.Аз вярвам безрезервно на моя оракул, но написаното по-горе не е препоръка да му вярвате и вие, нито е препоръка да действате като мен.

        Коментар


        • Имаше момент когато преди увеличението вървяха по 15 ст на бройка което се равнява на 7.5 ст от сегашните (просто защото всеки получи по още една нова за всяка стара) соу предполагам е възможно поне за няколко дни да паднат на 10 ст ако някои мн бърза да си прибере печалбата от момчетата, които са пълнили на 15 ст.

          Коментар


          • Ако паднат до Химко, лично ще бодна 100 000 парчета.

            Коментар


            • Ще има за търговия двойно повече акции, някои хора могат (и най-вероятно ще го направят) да решат да си приберат печалбите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Shemata
                Колко много???


                Първоначално изпратено от Phoenixheart
                утре тръгват новите акции, така че да не се изненадате ако цената падне много.
                най много ) до Химкото ))
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                Коментар


                • Колко много???


                  Първоначално изпратено от Phoenixheart
                  утре тръгват новите акции, така че да не се изненадате ако цената падне много.
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • утре тръгват новите акции, така че да не се изненадате ако цената падне много.

                    Коментар


                    • Джийз е визклицание което показва изненада, радост, тъга или дразнене. В моя случай го употребих с последното му значение. Говори за себе си в единствено число, не знам защо си мислиш, че има рояци хора зад теб като очевидно всички тук са против теб.
                      От къде да са взимали заплати?
                      Аз да не съм ти изпълнителен директор да ти даван информация за проектите им. Дори да знаех нещо това би било изнасяне на вътрешна информация което е незаконно.
                      Като иновации в момента е новата модулна система за лазерно рязане на Оптела, MASTERCUT MC1530L

                      http://optela.com/?act=getcontents&page_id=8

                      Ето и демонстрация как работи:

                      http://optela.com/?act=video&current_video_id=24

                      ЗММ Металик имат качени проспекти за 7 машини:

                      http://metalik.com/?act=show_page&category_id=77

                      Също наскоро обявиха създаването на съдружие с турската фирма Ак Макина учредиха фирмата АК-ЗММ ООД.

                      Унимаш индъстрис правят съоръжения за автоматизация, нестандартно оборудване, възли и агрегати от различни машини и съоръжения.

                      САТУРА предлагат също интересни продукти като лазерна система ИГУАНА за извършване на кардиологични операции на работещо сърце, без включване на апарат за изкуствено кръвообращение и SLG04, система за лазерно надписване и гравиране на метални и неметални детайли.

                      Сирма енерджи се обръща напоследък към слънчевата енергия, а Орфей клуб уелнесс прелага своя нов продук Уелнес за всеки. ",,Сирма Енерджи” ЕООД извършва проектиране, изграждане, пускане в експлоатация и поддръжка на фотоволтаични системи за автономно захранване и за свързване към електроснабдителната мрежа."

                      Да не говорим, че скоро в Оптела ще се влеят шест компании. За коя друга компания на БФБ се сещаш освен Софарма, която иска да си съедини дъщерните дружества?

                      Коментар


                      • Феникс само общи работи пишеш.Така и не разбрахме какво е джийз?От там са взимали заплати ,нали?Като специалист по Съединение защо не дадеш повече информация за това как се движат проектите на Съединение?Като гледам по назад много велики са ги мислили ,ама какво е състоянието в момента?Какви са им иновациите?Имат ли въобще продукти или услуги ?Предлагат ли ги на външни клиенти?Колко известни специалисти работят там?Щото тва заприличва на пенсионен фонд.Някой лев за стари години от държавата и акционерите.

                        Коментар


                        • Холдинговото дружество е акционерно дружество, командитно дружество с акции или дружество с ограничена отговорност, което има за цел под каквато и да е форма да участва в други дружества или в тяхното управление, със или без да извършва собствена производствена или търговска дейност.

                          Търговските дружества в холдинга са зависими, те се наричат дъщерни. Най-малко 25% от капитала му трябва да бъде внесен пряко в дъщерните дружества. Дъщерни са дружествата, в които холдингът притежава или контролира пряко или непряко най-малко 25% от акциите или дяловете или може да определя пряко или непряко повече от половината от членовете на управителния съвет. Предмета на дейност на холдинговото дружество може да бъде:придобиване,управление, оценка и продажба на участия в български и чудестранни държави; придобиване, управление и продажба на облигации; придобиване,оценка и продажба на патенти; финансиране на дружества, в които самото холдингово дружество не участва; Холдинговото дружество не може: да участва в дружество, което не е юридическо лице; да придобива лицензи, които не са предназначени за използване в контролираните от него дружества; да придобива недвижими имоти, които не са необходими за неговото обслужване.

                          Коментар


                          • Това е холдинг!!!

                            Първоначално изпратено от мечето Йоги
                            Първоначално изпратено от investitor1966
                            .
                            .
                            .Ето така се преценява една компания .
                            Тази компания с какво се занимава, какво произвежда?
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от investitor1966
                              .
                              .
                              .Ето така се преценява една компания .
                              Тази компания с какво се занимава, какво произвежда?

                              Коментар


                              • Оборота на цялата БФБ е смешен, в Мадрид оборота само за ден е колкото тук за година.

                                Коментар

                                Working...
                                X