IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпорация за технологии и иновации Съединение (5T3 / KRS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Истината е някъде там..... Ще подържим акциите, пък ще видим
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
      Купуваш празни надежди ако искаш точно да ти отговоря.
      Освен това имаш и бонус- земя и халета. Това малко ли е за 20 ст.?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от investitor1966
        Имам акции на Съединение?Защо акциите не скачат питам аз?Защо се движат само на долу?
        Много си нервен, приятелю! Всяко нещо с времето си. Ще дойде и твоето време. Phoenixheart 100 пъти ти обясни, че това е Компанията, ти все негодуваш!?
        На тия пазари емоциите са вредни за джоба!

        Бъди здрав!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от investitor1966
          Двойно казваш,те са на 22 ст.Феникс кога ще станат лев?2512 година ли?Смешко,били се вдигнали двойно.Когато изскочи първият скандал и някой влезе в пандиза ще бъдат по 1 ст. Но тогава само ти ще ги купуваш..До 6 месеца
          18.08.2009

          А да, смятам че си страхливец заради това че си създал отделен ник за темата за КТИ. Аз поне имам само един акаунт. Дори да греша в случая пак не бих се чуствал гадно защото имам далеч повече аргументи и логика от теб, като очевидно дори не си чел документите по сливането, въпреки, че ги има поне на 3 места качени. Коментирай когато ги прочетеш.

          Коментар


          • А да, кухнята на слънчева енергия колко стара технология е, а ? Сигурно от преди да се родя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от investitor1966
              Имам акции на Съединение?Защо акциите не скачат питам аз?Защо се движат само на долу?Искам тук в този форум да излезне някой и да отговори къде са иновациите?Някакви тъпи непотребни глупости.Аз нищо не виждам.Нито един диамант,който да се откроява.Представяте ли си завод за оптични технологии -лазери ще прави тунинг на автомобили?Какъв огромен спад в технологиите а?Това означава че Оптела няма повече капацитет за предишната си дейност или няма пазар,слаб конкурентен продукт ,който никой не иска да купи.Изостанала работа.Стари технологии.А в началото на 90-те не е било така.Сега тунинг,сервизи.От лазерни технологии до монтьори в автосервизи.Какво купувам с акциите на Оптела?Това питам аз
              Отговора е че си кретен, който си проси глоб от КФН за манипулиране на пазара. Последния път като се оплакваше от ниската цена на акциите беше когато бяха по 15 стотинки и то още преди новото увеличение на капитала. Следователно това е увеличение от над два пъти в сравнение с тогава. Сериозно, какъв ти е проблема, а? Какви комплекси покриваш като сипеш отново и отново и отново говориш празни приказки против компаниите?

              Коментар


              • Купуваш празни надежди ако искаш точно да ти отговоря.

                Коментар


                • Имам акции на Съединение?Защо акциите не скачат питам аз?Защо се движат само на долу?Искам тук в този форум да излезне някой и да отговори къде са иновациите?Някакви тъпи непотребни глупости.Аз нищо не виждам.Нито един диамант,който да се откроява.Представяте ли си завод за оптични технологии -лазери ще прави тунинг на автомобили?Какъв огромен спад в технологиите а?Това означава че Оптела няма повече капацитет за предишната си дейност или няма пазар,слаб конкурентен продукт ,който никой не иска да купи.Изостанала работа.Стари технологии.А в началото на 90-те не е било така.Сега тунинг,сервизи.От лазерни технологии до монтьори в автосервизи.Какво купувам с акциите на Оптела?Това питам аз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от XY
                    Малко странно е, как може едно неработещо от години ХИМКО да струва 2 мил. , а KRS-то, което си работи и притежава разни дружества да струва само 2 пъти повече ?!?
                    та да не е малко 2 пъти ???

                    Коментар


                    • А F1 не ти ли проблесна Феникс не знам си кво?Че кой работи там бе?Някакви специалисти да виждаш?Някакви изявени имена ?Цитираш разни мишки.Разкажи за някой дето нещо е направил и това нещо работи.Сервизи?Глупости

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2105
                        не малко, а много странно е, но всякакви неща се случват по света . Имам акции и не ми се сравняват с химко но цената много се доближи за съжаление, като не препоръчвам нищо освен повече мислене
                        О трябва да прочетеш подробно документите за преобразуването, има си прогнозирао развитие (с песимистичен, оптимистиче и реалистичен вариант), отрасли, на които ще се залага, проекти и тн. Оптела смятат да развиват сервизи и даже да участват в тунинговане на коли Това като го видях в съзнанието ми проблясна NFS направо

                        Коментар


                        • не малко, а много странно е, но всякакви неща се случват по света . Имам акции и не ми се сравняват с химко но цената много се доближи за съжаление, като не препоръчвам нищо освен повече мислене

                          Коментар


                          • Малко странно е, как може едно неработещо от години ХИМКО да струва 2 мил. , а KRS-то, което си работи и притежава разни дружества да струва само 2 пъти повече ?!?
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • получава се равенство с химко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bufkuz
                                ще отчетът 30 мил. печалба след вливанията фиктивно към 1 тримесичие
                                Не съвсем, капиталите на Оптела и ЗММ вече се водят по около 10-11 милиона след увеличенията соу разликата ще е минимална. Можеш да пробваш с калкулатор колко се получава.

                                Коментар

                                Working...
                                X