IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елхим искра (ELHM / ELHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ейй не се бях сетил, че хората оборот правят, не си играят. Мани..

    Коментар


    • Ее, Арго, че 2 години за български акумулатор си е супер

      Тези, които не са ги пробвали ще си купят, а после след 2 години, че няма да си купят пак мен не ме бърка
      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Bobi не знам за опелите ама тия пазарджишките "акумулатори" карат 2 год. и после са ..... АУТ..... 2 пъти са ми го правили този номер и неща ни да ги видя, ни да ги чуя. На всичкото отгоре през този период съм ги поддържал. (Няма нищо общо с акцията разбира се) А може би е лош късмет но .... 3ти път от тях не взимам. Има ли и други препатили, Инсайдере, ти с техен акумулатор ли си приятел?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bobi75
          абе вие колко дърти опели карате ? ))
          Боби, не става въпрос за мен, а за масовия българин
          Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • абе вие колко дърти опели карате ? ))

            Коментар


            • S tezi podobrjava6ti se pokazateli, naistina cenata moje da stane 30leva do meseci

              Коментар


              • Виц:

                " Карам си аз вчера мойто Опелче на фарове, както повелява закона . На обед пробвам да запаля, но неще. Викам пътна помощ и с нейна помощ стигам до най-близкия сервис. Майсторчето веднага вика:
                - Ооохооо, ново акумулаторче.
                Какво да се прави, викам пак пътната помощ и на първия магазин за акумулатори се изръсвам 70 кинта.
                - Еее, пак евтино минах- викам си аз, ами ако повредата беше сериозна?
                И карам си аз пак следобед на фарове, както повелява закона . Да ама вечерта се опитвам да запаля, не ще. Брех, мамка му, викам пак пътната помощ да ме кара в магазина да рекламирам акумулатора, а шофьора ми вика:
                -Ееее, ти абонат стана, отстъпка ще ти направя
                Влизам в магазина ядосан и с груб тон казвам на продавача:
                - Абе какви са тия акумулатори бе, ще го връщам.
                Продавача ми отговаря:
                - Ти каква кола караш?
                - Опел, казвам аз.
                - Трябваше да ми кажеш това на обед бе батка Опелите имат много тънки кабели и акумулатора не се зарежда добре. На ти сега един дебел кабел за 2 кинта и си върви по-живо, по-здраво "

                Та мисълта ми е, че много шофьори и майстори не знаят за тази слабост на Опелите и вместо кабел ще си купят акумулатор скоро заради това каране целодневно на фарове
                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jedi Knight
                  Излезе отчета и очакваме тласъка:

                  Печалбата се увеличава с 86% спрямо полугодието и 61% спрямо същият период на миналата година.
                  супер отчет!
                  тука сме на 30


                  p.s. авторът нищо не препоръчва

                  Коментар


                  • Като се замисля може и да си прав. Топливо и те го правят така. Преди години нямаха никаква печалба, но след като мажоритара се усети и тръгна в правия път, звеха все по-свесни резултати да изкарват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хосе
                      но пак си остава мизерна

                      не че имам акции, просто ми е неприятно като я крият така
                      Хосе, не се притеснявай ;-) Щом са тръгнали по правия път ще го извървят. Нали се сещаш обаче, че не може изведнъж и хоп 500% увеличение на печалбата На мен и 60% ръст годишно ми стига
                      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                      Коментар


                      • но пак си остава мизерна

                        не че имам акции, просто ми е неприятно като я крият така

                        Коментар


                        • Излезе отчета и очакваме тласъка:

                          Печалбата се увеличава с 86% спрямо полугодието и 61% спрямо същият период на миналата година.

                          Коментар


                          • Sledva6tija tlasuk 6te e sled izlizaneto na ot4eta

                            Коментар


                            • От кой месец влиза в сила каране на фарове денонощно ?
                              Елхим ще се са пряк печеливш от ситуацията !

                              Коментар


                              • UUUP

                                Коментар

                                Working...
                                X