IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елхим искра (ELHM / ELHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

    Е нов нов, колко да е нов ! Преместил ги от единия джоб в другия, но може и да се готви нещо де !

    Е и аз това казвам ,- приликите са случайни...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Хайде на хоротоо,- имаме си нов "чичо"
      и от тук към М+С няма да е зле, печалбите трябва да се предвиждат!
      Е нов нов, колко да е нов ! Преместил ги от единия джоб в другия, но може и да се готви нещо де !

      Коментар


      • Хайде на хоротоо,- имаме си нов "чичо"
        и от тук към М+С няма да е зле, печалбите трябва да се предвиждат!

        Коментар


        • Пече се някоя дебела пара по усвояване на финансиране покрай тия батерии,- но пак късно ще чуем


          и разберем ;-
          https://www.infostock.bg/infostock/c...graphics/ELHIM

          Коментар


          • Честито на продалите!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
              300% печалба, до 6лв има време ама тогава ще съм доста по-напред. Време беше да изригне, а до 12 лв си има време
              Мисли реално 1.50 беше върха.

              Коментар


              • 300% печалба, до 6лв има време ама тогава ще съм доста по-напред. Време беше да изригне, а до 12 лв си има време

                Коментар


                • Браво на компанията!Благодаря за 1 ден 32%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    1,99лв. При положение че едва миналата седмица беше левче

                    Той и монбат беше под 5,00 и се разходи до 12+

                    Коментар


                    • 1,99лв. При положение че едва миналата седмица беше левче

                      Коментар


                      • Подобни системи за съхранение Монбат предлагат от няколко години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                          Жал ми е за капиталовия пазар. Другаде подобни новини биха породили по-голяма възбуда

                          Нямам и нямам намерение да имам, просто се радвам, когато производствени предприятия разширявят продуктовата гама със смислени артикули.


                          [ATTACH=CONFIG]n4009897[/ATTACH]
                          Абе не знам какво ти е жал за капиталовият пазар,ама Батя пак ще се окаже прав и за тук!P.S.Препоръки никакви разбира се!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                            Жал ми е за капиталовия пазар. Другаде подобни новини биха породили по-голяма възбуда

                            Нямам и нямам намерение да имам, просто се радвам, когато производствени предприятия разширявят продуктовата гама със смислени артикули.


                            [ATTACH=CONFIG]n4009897[/ATTACH]
                            Айде и аз се "качих на кораба", засега със символични бройки. Да видим как тази новина ще се отрази на бъдещите резултати...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                              Жал ми е за капиталовия пазар. Другаде подобни новини биха породили по-голяма възбуда

                              Нямам и нямам намерение да имам, просто се радвам, когато производствени предприятия разширявят продуктовата гама със смислени артикули.

                              ]
                              Голяма грешка! Защо да ти е жал, та ние нали точно от бавния БГ реотан на БФБ, печелим такива космически доходности вече над 20 г.
                              Точно тези дефекти и недъзи ни предоставят екстра възможности. Все едно мен да ме беше жал когато ПФ наведоха Агрия от 9 до 4,20 лв. Ами не, купувах зверски, защото бях убеден, че това е поредния БФБ дефект, възползването от който, в един момент ще ми се отплати зверски

                              Коментар


                              • Жал ми е за капиталовия пазар. Другаде подобни новини биха породили по-голяма възбуда

                                Нямам и нямам намерение да имам, просто се радвам, когато производствени предприятия разширявят продуктовата гама със смислени артикули.


                                Click image for larger version

Name:	ELHM.JPG
Views:	2
Size:	48.9 КБ
ID:	4009897
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X