IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Med.sestra
    Първоначално изпратено от Med.sestra
    Първоначално изпратено от Свети Петър
    Мале, мале, надминаха очакванията ми.....почти 1,6 милн. лв. печалба за деветмесечието Печалбата за последната година е 0,8 лв на акция, което си е доста добре, а до края на годината няма да се учудя и да стане малко повечко Честито ви отчетче
    Мед. сестра, аз съм малко скорошен тук, така че не знам какво е станало с дивидента тази година, ще се радвам, ако ни разкажете.
    Успешна и доходоносна Импе
    радвам се эа вас аз продадох след дивидента
    а да говореха едно дадоха друго.Това беше парвата акция която купих та наистина ми е кеф за вас.Успех.
    Успех и на тебе. И кое по-точно е това дето са обещали пък не са го дали??!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Med.sestra
      Първоначално изпратено от Свети Петър
      Мале, мале, надминаха очакванията ми.....почти 1,6 милн. лв. печалба за деветмесечието Печалбата за последната година е 0,8 лв на акция, което си е доста добре, а до края на годината няма да се учудя и да стане малко повечко Честито ви отчетче
      Мед. сестра, аз съм малко скорошен тук, така че не знам какво е станало с дивидента тази година, ще се радвам, ако ни разкажете.
      Успешна и доходоносна Импе
      радвам се эа вас аз продадох след дивидента
      а да говореха едно дадоха друго.Това беше парвата акция която купих та наистина ми е кеф за вас.Успех.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Свети Петър
        Мале, мале, надминаха очакванията ми.....почти 1,6 милн. лв. печалба за деветмесечието Печалбата за последната година е 0,8 лв на акция, което си е доста добре, а до края на годината няма да се учудя и да стане малко повечко Честито ви отчетче
        Мед. сестра, аз съм малко скорошен тук, така че не знам какво е станало с дивидента тази година, ще се радвам, ако ни разкажете.
        Успешна и доходоносна Импе
        радвам се эа вас аз продадох след дивидента

        Коментар


        • Благодаря

          Коментар


          • Първоначално изпратено от atanas76
            Кои са привилигированите? SOFCOM или SOFCOM2 ?
            SOFCOM

            Коментар


            • Sofcom.

              Коментар


              • Кои са привилигированите? SOFCOM или SOFCOM2 ?

                Коментар


                • Отново отличен отчет! Срам, г-да спекуланти, събудете се ...

                  Коментар


                  • Мале, мале, надминаха очакванията ми.....почти 1,6 милн. лв. печалба за деветмесечието Печалбата за последната година е 0,8 лв на акция, което си е доста добре, а до края на годината няма да се учудя и да стане малко повечко Честито ви отчетче
                    Мед. сестра, аз съм малко скорошен тук, така че не знам какво е станало с дивидента тази година, ще се радвам, ако ни разкажете.
                    Успешна и доходоносна Импе
                    ~МЕЧО~

                    Коментар


                    • [quote="Свети Петър"]Сега и ако обясните защо така мислите колежке цена няма да имате [/quote
                      viziram dividenta tazi godina

                      Коментар


                      • Много ясно, че привилегировани по-секси - нали снасят дивидентченца... Мен си ме кефи таз акцийка и посъбрах не съвсем скромно количество такива...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Хубава си е акцията. Имах продадох. Сега пак се оглеждам за влизане. Все пак едно критично отношение си е в реда на нещата Нали и да си будала е терсене малко критичност влагам нищо повече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Михаела
                            Тук златната мина ми се струват обикновените акции. Ако прогнозите ми са точни, след отчета Р/Е на компанията ще е малко над 7. Няма други такива.
                            Привилигированите получават гарантирания дивидент ако дивидентът на обикновените е по малък от гарантирания - ако е по-голям всички получават равно. С две думи, както Свети Петър рече, привилигированите са по-добри

                            Коментар


                            • Алекс, признавам си и на мен ми се види малко странно толкоз пари за имот в Кърджали, но знае ли човек до къде са стигнали висините в цените на НИ в България Относно клиентелата, мен все ми се види, че целият град там е клиентела, така че що да не е в идеален център А за влизането в позицията ти пожелавам успех, you never know, на къде ще тръгнат нещата.
                              На колежката Михаела ще кажа, че дали обекновенни, дали привилигировани няма особено значение. Аз просто предпочитам вторите, защото дивидента си ми е сигурен. Въпрос на личен избор. А П/Е-то ще го смятаме, има време, нека все пак да си видим отчета
                              ~МЕЧО~

                              Коментар


                              • Тук златната мина ми се струват обикновените акции. Ако прогнозите ми са точни, след отчета Р/Е на компанията ще е малко над 7. Няма други такива.

                                Коментар

                                Working...
                                X