IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук е ясно и никой не се е съмнявал в качеството на КЪЩИТЕ, но е интересно обратното изкупуване на какви цени ще бъде?

    Коментар


    • Мно-о-ого пъти казвах, че това секси акция и секси дружество. Вижте какъв феноменален ръст !!! Надминаха дори и моите очаквания !!!

      Посетете моят нов професионален сайт.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Браво на хората, як дивидент, а и обратно изкупуване. Но така е като печалбите ти растат, и то от основната дейност. Не като други - това тримесечие продали пакет, другото два и от това си надуват печалбите.

        Коментар


        • SOFCOM е перфектната акция, а като се има предвид и конюнктурата на кредитния пазар мисля, че ще има още по-добри резултати тази година и още по-секси финансови показатели.

          Лично мнение не е препоръка или съвет за покупко-продажба.

          Коментар


          • Ако тази новина се е изплъзнала на някого, нека я има предвид:
            "Вследствие увеличението на капитала на "София Комерс Кредит Груп" АД от 3 104 400 лв на 4 504 400 лв, дяловото участие на "София Комерс Заложни Къщи" АДжв дружеството намалява от 17.07% на 11.76%, като се запазва броя на притежаваните акции - 530 000 бр."
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Бенча не издържаха Интересно дали освен Статуса ще има други желаещи да продават на тези обидни за акцията нива

              Не е препоръка, нали знаете!
              ~МЕЧО~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ATILA
                Съжалявам, че се намесвам, но ясно ли е вече кога и как го изплащат този дивидент?
                Споко бе, човек!

                Първо требе ОС да го гласува, пък после си има срокове...

                Най-рано Юни ще си го получиш...

                Успехи!
                Благодаря И на теб успех.

                Коментар


                • Съжалявам, че се намесвам, но ясно ли е вече кога и как го изплащат този дивидент?
                  Споко бе, човек!

                  Първо требе ОС да го гласува, пък после си има срокове...

                  Най-рано Юни ще си го получиш...

                  Успехи!

                  Коментар


                  • Клиент на Инвестбанк ги купи, ще си каже кой е ако не разбият пакета на под 5% всеки.

                    Коментар


                    • Съжалявам, че се намесвам, но ясно ли е вече кога и как го изплащат този дивидент?

                      Коментар


                      • Между другото някой чувал ли е кой закупи над 10 % от обикновените миналата седмица?

                        Коментар


                        • То и аз редовно питам защо акциите на Химко вървят по 12-14 стинки, при положение че цялото Химко АД не струва толкова, ама още никой не ми е отговорил адекватно.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Абе смятам аз и се чудя толкова добри показатели има тази акция, а защо някак си все на едно място тъпче?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от franky4fingers
                              10x Poncho!
                              хехехе и аз тогава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от star
                                Първоначално изпратено от ОК
                                Р/Е отново е под 7
                                Под 6 е бе, смятай внимателно! По-точно 5.94
                                Аз говоря за обикновените акции, те са ми повече. А и там очаквам поне 90 ст дивидент.

                                Коментар

                                Working...
                                X