IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези момчета не се си направили сметката с кой се захващат

    Коментар


    • да, официално изказване е желателно - заедно с идеи как да се противодейства на подобни кражби в бъдеще.

      иначе, Импа е прав, че ако златото излезе на пазара в близките месеци, много лесно ще ги сгащят ... но това да те топли като акционер, е несериозно

      Коментар


      • Аланов - говориш щуротии. Софкомът ще фалира заради 300 бона ли? Друг път ще се застраховат, освен това крадците как ще постъпят со златцето? Да ти подскажа - всички в тоя бизнес (заложните къщи) комуникират помежду си - нищо чудно да сгащят и крадците и златцето.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Преекспонирах, признавам. Ама при такива новини бих купил застраховател и продал "заложни къщи". Лично мнение.
          По-важното е дали ще чуем нещо от директорите по този въпрос - не оправдания, защото тях си ги има всеки (като гашите, с които всеки ден ходим на работа). А по-важното - как смятам да се борят с крадливото племе? Метални каси?
          Застраховки срещи кражби - май, по-добре.

          Първоначално изпратено от Боримечката
          еее, Алан - чак пък толкова! малко преекспонираш кражбата!!!

          не казвам, че не е сериозен гаф, напротив - ако бях акционер (обикновените акции) бих се притеснил сериозно, но чак да кажеш, че ще фалира Софком-а?!?!?!
          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

          Коментар


          • еее, Алан - чак пък толкова! малко преекспонираш кражбата!!!

            не казвам, че не е сериозен гаф, напротив - ако бях акционер (обикновените акции) бих се притеснил сериозно, но чак да кажеш, че ще фалира Софком-а?!?!?!

            Коментар


            • Човече ти за 1лв дивидент си готов да загубиш 7лв!?
              Както решиш - но ако продължат да ви крадат с това темпо бандюгите до края на годината в металните ви каси злато може и да не остане, най-вероятно, може би, не е сигурно все пак, да ... :-)

              Първоначално изпратено от Императорът
              Дивидентът вече гласуван е, освен това на привилегированите акции гарантиран е, така че проблем няма, да.
              изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

              Коментар


              • Дивидентът вече гласуван е, освен това на привилегированите акции гарантиран е, така че проблем няма, да.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Ти сам казваш, че е ГОЛЯМ ГАФ липсата на застраховка!?
                  Да нямаш застраховка, когато иси имаш вземане даване с разни съмнителни брадясали типове е меко казанао недалновидно.
                  За дивидента не отричам, но май сега ще им излезе през носа на акционерите.

                  Първоначално изпратено от Императорът
                  Аха - и аз за предстоящият обир трябваше да знам половин година предварително ли?
                  Виж ръстът, който компанията бележи, преди да и казваш избушляк, да не говорим за най-сосното съотношение цена-дивидентче.
                  изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                  Коментар


                  • Аха - и аз за предстоящият обир трябваше да знам половин година предварително ли?
                    Виж ръстът, който компанията бележи, преди да и казваш избушляк, да не говорим за най-сосното съотношение цена-дивидентче.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Императоров - излагаш се! Това да го беше проверил преди да караш хората да се набутват в тоя избушляк!! (не ме карай да ти ровя цитатите)

                      Първоначално изпратено от Императорът
                      И сега казват - не било застраховано имуществото... баси мозъците !!!
                      изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                      Коментар


                      • И сега казват - не било застраховано имуществото... баси мозъците !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • на това му казвам откъдето дошли там отишли
                          "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

                          Коментар


                          • Застраховката ще покрие ли щетата? Има ли изобщо застраховка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от PIMP
                              Ако ги хванат жална им майка
                              Ще се изредим всички акционери да ги гърбим !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Ако ги хванат жална им майка

                                Коментар

                                Working...
                                X