IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фанаха ли ги тия крадци?

    Коментар


    • ВЕЧЕ снасят дивидентът ли?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Дивидентът вече гласуван е, освен това на привилегированите акции гарантиран е, така че проблем няма, да.
        При мене вече е преведен по сметката ми.

        Коментар


        • X3News

          Компания: София Комерс - Заложни къщи АД
          Дата: 01/07/2008 13:34:47
          Тип: Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти


          Във връзка с обира, извършен в заложна къща в гр. Нова Загора от 30.06.2008 г. се проведе извънредно заседание на Съвета на директорите на „София Комерс-Заложни Къщи” АД ,на което се взе следното решение: Дружеството обявява парична награда за информация или съдействие, довели до връщане на откраднати вещи или парични средства в размер 50% от тяхната стойност. Наградата важи и за органите на МВР.


          Моля крадците да върнат взетото имущество и да не се лакомеят за повече!

          Коментар


          • Четохте ли статията в Труд за кражбата?

            Коментар


            • може някой да иска да допълва еФтинко при така развилата се ситуация

              Коментар


              • Айде стига глупости!
                Вижте колко им беше печалбата миналата година, тази година може да е повече, имайки предвид конюктурата на пазара по цял свят, извадете стойността на откраднатото от печалбата и ще видите, че няма смисъл да си посипвате главите с пепел.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Аз се сетих за нещо друго. Ако тия държат 360 бона в Нова Загора, колко ли активи имат във всички заложни къщи. Сигурно балансовата стойност е равна на цената, на която са отпуснали кредит, така че може нищо да не значи.
                  Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                  Коментар


                  • Благодаря, просто казвам каквото мисля... :-)
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      Пробов - интересно ми е да обясниш как така заложните къщи разбиват семейства.
                      За крадените вещи - ами това и дава шанс на собствениците им да ги открият и да сгащят крадците, не смяташ ли?
                      Вярно е, че основни "клиенти" на заложните къщи са кафявите получовеци, които или гледат да купят нещо евтинко или, като са на зор да заложат нещо, но аз ли съм виновен или другите акционери ли, че хъхрякът е готов да си продаде и чавето за кашон ракия-менте? Щото той и ракия не може да си свари даже, труд и чалъм трябва за тая работа, по-лесно е чаве да си направи - яхваш чернокраката и готово...
                      Дори съветвам всички туканка - купувайте акции на Софком - така и така с данъци и осигуровки и сметки за ток хрантутите тая мръсна, крастава измет, поне чрез дивидентите да си избиете част от парите !!!
                      Абсолютен титан! Моите почитания!
                      BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                      Коментар


                      • Пробов - интересно ми е да обясниш как така заложните къщи разбиват семейства.
                        За крадените вещи - ами това и дава шанс на собствениците им да ги открият и да сгащят крадците, не смяташ ли?
                        Вярно е, че основни "клиенти" на заложните къщи са кафявите получовеци, които или гледат да купят нещо евтинко или, като са на зор да заложат нещо, но аз ли съм виновен или другите акционери ли, че хъхрякът е готов да си продаде и чавето за кашон ракия-менте? Щото той и ракия не може да си свари даже, труд и чалъм трябва за тая работа, по-лесно е чаве да си направи - яхваш чернокраката и готово...
                        Дори съветвам всички туканка - купувайте акции на Софком - така и така с данъци и осигуровки и сметки за ток хрантутите тая мръсна, крастава измет, поне чрез дивидентите да си избиете част от парите !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пробата
                          ...Освен това разбиват семейства.
                          ...
                          Неморални са...
                          Това направо ме уби. Ипотеките и лизингите също могат да разбият семейства, те по-морални ли са?

                          Коментар


                          • Заложните къщи приемат крадени вещи и затова трябва да бъдат закрити.
                            Освен това разбиват семейства.
                            Трябва да бъдат закрити
                            Неморални са

                            Коментар


                            • Има моменти съмнителни, да...
                              Драги Мечкоборецов - на фонът на печалба на Софком, тази щета е сериозна, но няма как да е фатална.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • ТИЯ НАПРАВО МЕ УБИХА. ОБИРА Е СТАНАЛ МЕЖДУ 7 И 9.30 ЧАСА СУТРИНТА. ЕСТЕСТВЕНО НЕ МОГАТ ДА ВЛЯЗАТ НАПРАВО С ВЗЛОМ, ЗАЩОТО Е СВЕТЛО ПРИМЕРНО И НЯКОЙ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИ, И "СЛУЧАЙНО" ИМАЛО ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ В СЪСЕДСТВО. ЧЕ НАПРАВИЛИ ДУПКА В ТУХЛИТЕ МОМЧЕТАТА ПРОСТО ЕЙ ТАКА, АМА ЗА ДА ИЗГЛЕЖДА НЕПРОФЕСИОНАЛНО, НАЛИ СЛУЧАЕН ОБИР,РЕШИЛИ ДА РАЗБИЯТ КАСИТЕ, А НЕ ДА ГИ ОТКЛЮЧАТ.

                                Коментар

                                Working...
                                X