IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • София комерс

    Най-вероятно този случай със златото няма нищо общо със София комерс. Със сигурност някой иска да злепостави служителката, явно има някакви лични интереси и по този начин мисли, че ще спечели нещо.

    Коментар


    • Ако имам нужните контакти под ръка (ще проверя) ще звънна например утре на мажоритарният собственик и шеф на веригата, за да го питам има ли нещо вярно в информацията.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • София комерс

        Мои близки са клиенти на София Комерс и аз лично съм ходила с тях в заложната къща и служителката в офиса винаги е била коректна и учтива. Работила е винаги с голямо внимание и коректност с клиентите си.

        Коментар


        • тук стана интересно....много нови никове с по 1-2 поста. добре е някой от София Комерс да даде официално изявление и ако е погрешно и злонамерено обвинението, да се отнесе към КФН. имам акции и съм заинтересован по случая!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Екстрктор
            За да не излезе, че се опитвам да злепоставям и уронвам авторитета на публично дружество днес си направих труда лично да проверя как стоят нещата. Държа да подчертая – не познавам нито Мечо, нито Клечо, нито съм бил клиент на заложна къща, нито смятам да си купувам акции на София Комерс.
            В РПУ-Велинград има заведена проверка, в която служителката на ЗК София Комерс в гр. Велинград Катерина еди коя си е предала на лице предоставило и личен заем при доста високи лихви /с надлежни обезпечителни документи/ заложено в офиса злато след като според нея е била заплашвана /за което доказателства няма/. Малко чудно как така вместо да се обърне към органите на полицията решила ей така да изнесе дадено за залог имущество?!? – ФАКТ 1.
            Офисът на дружеството не е работел през последните 2 седмици – ФАКТ 2 – въпросната служителка се е появявала за малко там всеки ден, предполага се, че е правена ревизия да се уточни изчезналото.
            Въпросната Катерина не само че не е изхвърлена като мръсно коте от работа, ами от вчера офисът е отворен отново и работи, а тя е вътре и обслужва клиенти, но не можа да даде смислен отговор къде е златото и как ще бъдат обезщетени клиентите – ФАКТ 3
            С удоволствие бих изслушал представител на дружеството, който да ми даде обяснение защо служителката не е уволнена, и как ще бъдат обезщетени пострадалите.
            Направих случая обществено достояние единствено поради факта, че никой не благоволява да обърне внимание на пострадалите клиенти.
            Пределно добре съзнавам отговорността и за това не пиша наща, които не са верни. Затова преди да се изказва неподготвен потребителят givercom е добре първо да провери дали това което съм изнесъл като факти е така, а след това да сипе безпочвени обвинения намекващи единствено за дребнаво злиумислие. Сега виждам, че и друг потребител е запознат със случая и изнася факти малко пристрастно, но това честно казано се очакваше.
            В момента, в който тук публично бъде дадено обещание за това как ще се обезщетят пострадалите, смятам че темата може да се приключи. Още повече, че както беше отбелязано – навсякъде могат да се промъкне накоректен служител. И дано това да е изолиран случай.

            Екстрктор, ще обясниш ли на хората за подкупите който взимаш , като адвокат от Велинград и за измамите който правиш ? И като си толкова запознат с лихвите ,който е отпуснало частното лице ,защо не пуснеш сигнал в полицията нали е незаконно даването на заеми от лица без лиценз срещу лихва ,от това което казваш ми се струва че си доста запознат със случая . аз залагам във въпросната заложна къща и това което говориш са пълни глупости , ако искаш и договорите ще ти дам ,да ми откупиш залозите които съм направил докато казваш че не е работила ?
            Да си заведеш децата на Лов и да ти наебът кучето

            Коментар


            • ЗА ТЕЗИ КОИТО ЧЕТАТ

              ТОВА ЗА СОФИЯ КОМЕРС ЧЕ СА ИЗИГРАЛИ НЯКОИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.
              ЗА МЕН СОФИЯ КОМЕРС Е СУПЕР КОРЕКТНА ИНСТИТУЦИЯ.
              КОИТО НЕ ВЯРВА ДА ГИ ПРОБВА

              Коментар


              • За да не излезе, че се опитвам да злепоставям и уронвам авторитета на публично дружество днес си направих труда лично да проверя как стоят нещата. Държа да подчертая – не познавам нито Мечо, нито Клечо, нито съм бил клиент на заложна къща, нито смятам да си купувам акции на София Комерс.
                В РПУ-Велинград има заведена проверка, в която служителката на ЗК София Комерс в гр. Велинград Катерина еди коя си е предала на лице предоставило и личен заем при доста високи лихви /с надлежни обезпечителни документи/ заложено в офиса злато след като според нея е била заплашвана /за което доказателства няма/. Малко чудно как така вместо да се обърне към органите на полицията решила ей така да изнесе дадено за залог имущество?!? – ФАКТ 1.
                Офисът на дружеството не е работел през последните 2 седмици – ФАКТ 2 – въпросната служителка се е появявала за малко там всеки ден, предполага се, че е правена ревизия да се уточни изчезналото.
                Въпросната Катерина не само че не е изхвърлена като мръсно коте от работа, ами от вчера офисът е отворен отново и работи, а тя е вътре и обслужва клиенти, но не можа да даде смислен отговор къде е златото и как ще бъдат обезщетени клиентите – ФАКТ 3
                С удоволствие бих изслушал представител на дружеството, който да ми даде обяснение защо служителката не е уволнена, и как ще бъдат обезщетени пострадалите.
                Направих случая обществено достояние единствено поради факта, че никой не благоволява да обърне внимание на пострадалите клиенти.
                Пределно добре съзнавам отговорността и за това не пиша наща, които не са верни. Затова преди да се изказва неподготвен потребителят givercom е добре първо да провери дали това което съм изнесъл като факти е така, а след това да сипе безпочвени обвинения намекващи единствено за дребнаво злиумислие. Сега виждам, че и друг потребител е запознат със случая и изнася факти малко пристрастно, но това честно казано се очакваше.
                В момента, в който тук публично бъде дадено обещание за това как ще се обезщетят пострадалите, смятам че темата може да се приключи. Още повече, че както беше отбелязано – навсякъде могат да се промъкне накоректен служител. И дано това да е изолиран случай.

                Коментар


                • МЕЧО-ЛИХВАРЯ

                  Сега искам да обясня на интелигентните хора едни факти,който вярвам,че те ще разберат правилно.Въпросния лихвар от Велинград се казва Мечо(той дори си е написал прякора на акаунта си),а може и да не е той всеки ще го разбере който го познава,защото той е неграмотен,прост рекитьор и с това обижда законните лихви!Мечо-Благой Узунов беше задържан от районата полиция на град Велинград с друг крупен рекитьор на 12 януари 2010.След което бяха пуснати 24 часа след задържането им.От тях бяха извзети незаконни записни заповеди,неправомерно притежаван джип и много други неща.От следва нормалните хора да си направят изводи,че следват клеветите на който те са способни.Жената от заложната къща е свидетел по делото и те искат да опетнят името и както и името на София Комерс-което е подсъдимо!!!Първо,ако е имало жена която си търси златото,защо тя не е отишла в полицията да подаде жалба срещу госожата,защото това е лесно доказуемо тя има документ за това злато.Второ,кой е обяснил на тази жена,че служителката се е забъркала с лихвари след като там работи само тя.Трето, в заложната къща има камери и там може да се провери всичко.Целия град ги познава,познава и служителката.И кой нормален човек ще пише такива работи в 6 часа сутринта.Естествено,че само прости хора като тях ще го наравят.Защо не оплюят заложната къща на Гото,защото си е Велинградска.Хората трябва да са умни и да могат да преценят ситуацията.Направете си извидите сами!!!

                  Коментар


                  • Re: София Комерс- отговор от официален представител

                    Първоначално изпратено от givercom
                    Описания случай във Велинград е клевета по адрес на '' София комерс'', предизвикана вероятно от лични мотиви. Целите на адресанта са непочтенни и безперспективни.
                    Работата в заложните къщи на ''София Комерс'' винаги е била, е и ще бъде изцяло ориентирана към коректност, законност, уважение и доверие. Смея да твърдя, че няма реален, а не измислен клиент, който би могъл да даде данни за обратното, в който и да е град в България. Дори след обирите в някои от обектите, дружеството обезщети всеки един клиент,чиито ценности бяха откраднати, което на практика увеличи загубите ни, но и доверието към нас. Относно принципите ни на контрол, начините на ревизиране и подбор на кадрите, дългогодишната практика, мащабите и авторитета на фирмата са достатъчното доказателство за тяхната успеваемост.
                    Подобни случаи в София Комерс са немислими най-вече поради неоспоримата публичност на фирмата. Във всеки един документ издаден от нас и във всеки обект са посочени координатите на фирмата, телефони, адреси, email, както и телефон за оплаквания и нередности относно обслужването. Ако приемем, че има такъв случай и според представените факти госпожица "X'' е достатъчно интелигентна да сезира разни институции, защо тогава не прояви разум и не си потърси правата на място и по каналния ред? Подобни злоупотреби в "София Комерс" никога не са се случвали и няма да се случат. Ако все пак неблагонадежден служител си позволи някакво своеволие, логичната развръзка е да се информират съответните представители на дружеството (както вече споменах координатите му са публични), за да се потърси справедливост или обезщетение. Призовавам да се придържаме към етиката и законните средства боравейки с името и авторитета на някой!
                    Аферим за това - не че е невъзможно некоректен служител да стори подобно нещо, но компанията като цяло е коректна и обирът преди време доказа го.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • София Комерс- отговор от официален представител

                      Описания случай във Велинград е клевета по адрес на '' София комерс'', предизвикана вероятно от лични мотиви. Целите на адресанта са непочтенни и безперспективни.
                      Работата в заложните къщи на ''София Комерс'' винаги е била, е и ще бъде изцяло ориентирана към коректност, законност, уважение и доверие. Смея да твърдя, че няма реален, а не измислен клиент, който би могъл да даде данни за обратното, в който и да е град в България. Дори след обирите в някои от обектите, дружеството обезщети всеки един клиент,чиито ценности бяха откраднати, което на практика увеличи загубите ни, но и доверието към нас. Относно принципите ни на контрол, начините на ревизиране и подбор на кадрите, дългогодишната практика, мащабите и авторитета на фирмата са достатъчното доказателство за тяхната успеваемост.
                      Подобни случаи в София Комерс са немислими най-вече поради неоспоримата публичност на фирмата. Във всеки един документ издаден от нас и във всеки обект са посочени координатите на фирмата, телефони, адреси, email, както и телефон за оплаквания и нередности относно обслужването. Ако приемем, че има такъв случай и според представените факти госпожица "X'' е достатъчно интелигентна да сезира разни институции, защо тогава не прояви разум и не си потърси правата на място и по каналния ред? Подобни злоупотреби в "София Комерс" никога не са се случвали и няма да се случат. Ако все пак неблагонадежден служител си позволи някакво своеволие, логичната развръзка е да се информират съответните представители на дружеството (както вече споменах координатите му са публични), за да се потърси справедливост или обезщетение. Призовавам да се придържаме към етиката и законните средства боравейки с името и авторитета на някой!

                      Коментар


                      • Михаела право рече. За случаят - дано хората бъдат обезщетени - във всяка компания и във всеки бизнес могат да се промъкнат негодници.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • до Екстрктор

                          Лек кой е казал на приятелката ти ,че и били продали златото и кой и е обяснил тъкова нещо за Служителката там ? да не ЛЪЖЕТЕ с твоята приятелка нещо и да злепоставяте офиса на София Комерс във вашия град >???
                          Да си заведеш децата на Лов и да ти наебът кучето

                          Коментар


                          • Да, вярно. Но както и да е - примерите са изключително малко. А и тук РЕ в момента е около 3, няма друга такава компания.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Михаела
                              Последните сделки тук са на 20.5% дивидентна доходност, и то само 5 месеца преди гласуването на поредния дивидент. А те очевидно имат възможност да плащат, както са доказали. Това е единствената позиция, за която се сещам, при която инвестиралите през 2006-2007 година са на печалба, защото са получили дивиденти за 1.90 лева, а цената на ИПо-то беше 5 лева.
                              еее, ама ти изобщо не сещаш. Имаше къде, къде по-добра печалба да кажем при монбат - дружество в софиокса ))

                              Коментар


                              • Последните сделки тук са на 20.5% дивидентна доходност, и то само 5 месеца преди гласуването на поредния дивидент. А те очевидно имат възможност да плащат, както са доказали. Това е единствената позиция, за която се сещам, при която инвестиралите през 2006-2007 година са на печалба, защото са получили дивиденти за 1.90 лева, а цената на ИПо-то беше 5 лева.

                                Коментар

                                Working...
                                X