IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Re: Изявление на „София Комерс Заложни къщи” АД

    Г-н Хинков, хубаво би било и при липса на съответствие в изнесеното в този форум да потърсите и кой е пуснал несъответстващи на истината твърдения. Респективно и отговорност пред съответните институции. Но това май е и в двата случая.
    Предполагам ще информирате за развръзката?

    Коментар


    • Изявление на „София Комерс Заложни къщи” АД

      До момента на адресите и телефоните на „София Комерс Заложни къщи” АД не е постъпил сигнал за злоупотреба в офиса на фирмата в гр. Велинград. Въпреки това е разпоредена проверка по изнесените в този форум данни.
      При констатиране на нарушения или недобросъвестност от страна на служителя ни в офис Велинград незабавно ще бъдат взети мерки и наложени административни наказания, както ще бъде потърсена и материална отговорност на лицето.
      При установяване на действия, ощетили наши клиенти, гарантираме обезщетение в пълен размер.

      С уважение:
      Йоско Хинков- Изпълнителен Директор на „София Комерс Заложни къщи” АД.

      гр. София
      15.01.2010 г.

      Телефон за контакти: 0897 96 32 55.

      Коментар


      • София комерс

        Масово във Велинград действат нелицензирани лихвари по личните си домове и се чудата как да привлекат и зарибят клиентите на лоялните и законни заложни къщи като София Комерс

        Коментар


        • софия Комерс

          Никога несъм писал в такива форуми, защото тук всеки може да си пише каквото и както си поиска.Но сега тези лъжи ме възмутиха силно, защото аз и мои близки сме били и продължаваме да сме клиенти на София Комерс във Велинград. След като доста дълго време сме клиенти, това е факт и доказателство, че заложната къща работи лоялно и коректно. Мисля, че цялата тази лъжа срещу момичето и София Комерс е добре режисирана от конкуренцията, която почти е фалирала.
          НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ГЛУПАВИ ПРОВОКАЦИИ.

          Коментар


          • София Комерс

            КОЙ ЗАВИДЯ НА ТОВА СЪВЕСТНО МОМИЧЕ?!? Аз съм клиент и редовно посещавам и пращам мой приятели там и всички сме доволни от отношението и коректността на служителката в София Komers -Велинград. Нормално е в тази криза някой от конкуренциятя да излива толкова подла и отвратителна помия, защото това е единствената коректна Заложна къща в града. СЪВЕТА МИ КЪМ НЕЙНИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ Е ДА НЕ ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ НА ТАКИВА КЛЕВЕТНИЦИ. Все пак днес е модерно в нашата Държава да се лъже и клевети. Относно това, че заложната къща 2 седмици не работи, аз лично минавам през тази улица на ден по 3-4 пъти и ако е така, щеше да ми направи впечатление, че е затворена.
            ХОРА ПРЕСТАНЕТЕ С ТЕЗИ КЛЕВЕТИ ВИЕ НЕ СЕ ЛИ УСЕЩАТЕ, ЧЕ ТОВА Е ПРЕКАЛЕНО МОЖЕ БИ НАИСТИНА ИСКАТЕ ДА ОРОНИТЕ ПРЕСТИЖА И АВТОРИТЕТА НА СОФИЯ КОМЕРС ВЪВ ВЕЛИНГРАД, ЗА ДА МОЖЕ ДА РАБОТЯТ ДРУГИТЕ!!! Относно златото, което казахте, че го няма докажете с факти и документи, че вие сте го зложили и че сте го потърсили в срок.

            Коментар


            • клевета

              Автор Съобщение
              Екстрктор


              Мнения: 6

              Пуснато на: Чет Яну 14, 2010 9:13 am Заглавие:

              --------------------------------------------------------------------------------

              мечо присъствие написа:
              Екстрктор написа

              Коментар


              • клевета

                мечо присъствие написа:
                Екстрктор написа:
                Здравейте, искам да споделя един проблем, който има отношение към Заложна къща София комерс във Велинград. Моята приятелка имаше залог на злато и преди около 20 дни поиска да го плати и да си го вземе обратно. Какво беше учудването и когато най-невъзмутимо и обясниха, че служителката в офиса се е забъркала с някакви лихвари и за да компенсира дълговете си е извадила заложеното от клиентиете злато и го е дала за да покрие дълговете си. Подобно безобразие е просто нечувано и такава злоупотреба с доверието на клиентите е просто без аналог. В моя град повече никога няма да има офис на тая компания, защото никой няма да им се доверие след това. Какъв им е принципа на контрол и подбор на кадрите, на ревизите и как е допуснато подобно нещо? Надявам се да са поне достатъчно коректни да обезщетят пострадалите клиенти. Но след като веднъж се е случило смятам, че е напълно възможно да се повтори и в други градове, а това доста чувствително би се отразило на дивидентите давани за акциите им.

                И какво сега? Не пише ли Мечо? Ей хора не вярвайте на тия мошенници може да ви вземат някъде и вашата кола заедно с техния адвокат!!!

                Коментар


                • клевета

                  А от къде знаете кой къде е господин адвокате?И никой не защитавам.И си вище първия коментар Мечо присъствие...

                  Коментар


                  • Re: клевета

                    Първоначално изпратено от СКАЛАТА
                    И как така ви хрумна този начин Господине? Точно след акцията на полицайте и пак питам докато бяхте с акаунт Мечо,защо вече не сте?И какво е това доброволно даване след като телевизията говори за рекет?На джипове!Това са хора не с доброволно извземане на чужда собственост...
                    Лихварят г-н Мечо според мълвата е в РПУ - Велинград, а аз определено пиша само и единствено от този акаунт, освен ако не сте близо до абсурдната мисъл, че в РПУ-то всички задържани имат достъп до интернет. И от къде ви се привидя пък на Вас акаунт Мечо???
                    Никой не спори, че лихваря може и да си е послужил с не особено законни способи, но е реален факт доброволното изнасяне от страна на служителката от офиса и помещението за съхранение на златните бижута.
                    Спрете с голословията и абсурдните изказвания г-н Скала, ставате смешен с фанатичната си защита на Велинградския офис, ако сте служител там просто напишете истината и спрете с глупостите. Поздрави

                    Коментар


                    • клевета

                      И как така ви хрумна този начин Господине? Точно след акцията на полицайте и пак питам докато бяхте с акаунт Мечо,защо вече не сте?И какво е това доброволно даване след като телевизията говори за рекет?На джипове!Това са хора не с доброволно извземане на чужда собственост...

                      Коментар


                      • Говоря за случая във Велинград, защото той ме интересува и съм го изложил от гледната точка на моя приятелка, която е пострадала от финансовата еквилибристика на служителката в конкретния офис. Въобще не ме интересува как се развиват и как работят другите офиси в страната. А че има и други засегнати клиенти това е пределно ясно. Понеже уважавания потребител Скалата е в час със слуховете трябва да знае, че са поне 20 човека чието злато е предадено на лихваря незнам кой си и от там е заминало в неизвестна посока. Доброволно предадено от служителка, на която и е възложено да го съхранява и пази
                        Бях упрекнат, че съм се ровил в нещата......... Ами имам ресурс и мога да си изясня поне за мен какво е положението, за да мога пишейки тук да се чувствам вътрешно убеден, че съм прав. За разлика от други пишеща аз съм го направил за да помогна на приятел. Това начинът, който ми хрумна и се радвам, че получи такъв отзвук и в най-скоро време ще има реакция от дружеството

                        Коментар


                        • клевета

                          Ама Екстрктор постоянно говори за конкректния случай във Велинград.Това и на мене ми е странно!Май някой наистина има нещо лично.И какви са тия клиенти измамени?Нали беше само една жена?....Сега станаха много! Интересно!Дали верно този клеветник е адвокат?Е браво на него ако е така?Поздравявам го,дано другите не са като него.

                          Коментар


                          • клевета

                            Вижте какво това ващо тука стана"теория на общия лаф".Както вече казах,в такива офиси има камери дали някой ще си позволи данапуска работното си място когато си иска без знание на шефовете?Не вярвам!И след коментара ми Мечо присзъствие изчезна!Защо?Остана като Екстрктор!Аз не съм пристрастен към случая както ме обвиняват някой личноссти.Просто слушам какво говори целия град и дори даваха по новинете за господата.И дали някой не иска да се нагнезди на мястото на някой в тая криза,с клевети?А,господа?

                            Коментар


                            • Точно така излиза, че злепоставяш. Би ли обяснил от какви мотиви проверяваш разни работи в полицията и как така ти дават инфо какви жалби са се подали? И ти напомням, че в заложната къща има камери,за които спомена ''скалата''-факт
                              Офисът на дружеството не е преставал да работи и аз съм пряк свидетел-факт2
                              Не си в позицията на човек, на който дружеството е длъжно да дава обяснения-факт 3
                              В скалъпенатата ти история има много недомислици, които всеки разумен човек може да види и да разбере колко е тъпо всичко-Факт4

                              Коментар


                              • Първо не съм адвокат, а подкупи ми се иска да вземам ама никой не ми дава
                                Второ моята цел е пределно ясна - някой от ръководството на дружеството да си даде зор и да обърне внимание на проблема, който се е получил във Велинград.
                                Трето - никъде не твърдя, че цялото дружество са измамници, а че има един конкретен офис на дружеството, този във Велинград, в който служителка се е подиграла с доверието на клинтите и никой нищо не предприема.

                                А на новорегистрирантите потребители целта започна да става ясна - да се защити според тях засегнатото име на фирмата, къде с доводи, къде с нападки, къде с празни приказки за учтивост и коректност. Но фактите са си факти

                                Ще помоля потребители, които не са се запознали с проблематиката, да си спестят постовете колко са чудесни София Комерс по принцип, а да се съсредоточат върху конкретния случай във Велинград.

                                Коментар

                                Working...
                                X