IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от franky4fingers
    10x Poncho!
    хехехе и аз тогава

    Коментар


    • Първоначално изпратено от star
      Първоначално изпратено от ОК
      Р/Е отново е под 7
      Под 6 е бе, смятай внимателно! По-точно 5.94
      Аз говоря за обикновените акции, те са ми повече. А и там очаквам поне 90 ст дивидент.

      Коментар


      • Неслучайно доливах туканка преди, а днес и вчера моят падуан Тиранъс... ;-) Мно-о-ого секси акция !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Да поясня все пак, че от тази година дивидента е 0.75

          Коментар


          • 10x Poncho!

            Коментар


            • franky4fingers, ако това ще ти помогне:

              На проведено ОСА от 30.05.2007 год. на София Комерс - Заложни къщи АД-София /SOFCOM/ е взето решение за разпределяне на дивидент за 2006 год. на акционерите, притежаващи привилегировани акции, както следва;
              - Брутен дивидент: 0.40 лв на една привилегирована акция;
              Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери притежаващи привилегировани акции 14 дни след датата на ОСА или към 13.06.2007 год.
              Последната дата за сключване на сделки с привилегировани акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 11.06.2007 год.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ОК
                Р/Е отново е под 7
                Под 6 е бе, смятай внимателно! По-точно 5.94

                Коментар


                • Moze li nqkoi da mi kaze koga razdavat dividends /na koq data/

                  10x

                  Коментар


                  • Урааа. Тука ще става голяма лудница ми се струва

                    Печалба над 1лв. на акция, около 2,5 ПЪТИ ръст в приходите.

                    Сегашните нива на акцията са просто смешни Успех на сегашните и бъдещите акционери тук

                    Не е препоръка за покупко/продажба с акции от дружеството.
                    ~МЕЧО~

                    Коментар


                    • Р/Е отново е под 7

                      Коментар


                      • Софком кърти мивки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mvr0306
                          Коя от емисиите е за предпочитане - първата или втората - с оглед възможен скок скоро време? каква е идеята да има 2 вида акции?
                          Скок ако ще има при едното би трябвало да има и при другото, че те все пак са си като скачени съдове Иначе аз предпочитам привилигированите, защото дивидентчето от 0,75 лв. все пак не е за изпускане Просто разгледай предишните постове в темата, че тези неща дето ги питаш, вече са разисквани Успех!
                          ~МЕЧО~

                          Коментар


                          • Коя от емисиите е за предпочитане - първата или втората - с оглед възможен скок скоро време? каква е идеята да има 2 вида акции?

                            Коментар


                            • В такъв ред на мисли да спомена и това, че сега в годишния отчет се очакват актуализираните прогнозни данни за печалбата през следващите години. Такова е уверението ми от ДВИ-то на дружеството, г-н Христов. Така че аз чакам с нетърпение да видя приятни изненади тук. Успехи

                              Моля мнението ми да не се приема за препоръка за покупко/продажби по позицията!!!
                              ~МЕЧО~

                              Коментар


                              • Ами нормално - при дивото разрастване на веригата заложни къщи, при скорострелното нарастване на приходите и печалбите, пълен абсурд бе акцията да дреме на тия нива !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X