IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега и ако обясните защо така мислите колежке цена няма да имате
    ~МЕЧО~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Свети Петър
      Аз малко в ролята на Кристо ще влизам

      http://www.investor.bg/?id=55984

      Какво да кажа, купува ли си купува имотчета компанията, развива се очевидно. Чакаме и добър отчет скоро пък и да видим кога ще озрее инвеститорската общност за тази акция. Успех на съакционерите
      Ne sa korektni s investitorite.Ne e preporaka.

      Коментар


      • Няма време да се дреме, искаме отчет
        Търпение нямам вече да видя заслужава ли си дружеството или не.
        Успешна и доходоносна!
        ~МЕЧО~

        Коментар


        • Зависи къде в Кърджали е... имотът си е имот и дейността ще го изплати.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • София Комерс-Заложни къщи АД-София закупи търговско помещение в Кърджали с площ 31,36 кв. м. за сумата от 20 000 евро, съобщи БФБ-София.

            Толкова ли върви кв. м. в Кърджали?

            Коментар


            • Аз малко в ролята на Кристо ще влизам

              http://www.investor.bg/?id=55984

              Какво да кажа, купува ли си купува имотчета компанията, развива се очевидно. Чакаме и добър отчет скоро пък и да видим кога ще озрее инвеститорската общност за тази акция. Успех на съакционерите
              ~МЕЧО~

              Коментар


              • Кефалов - нито купил на 16, нито шитнал на 44... може да не са точно 500%, но много близо до.

                Франки - ми не знам оттуканка нататъка.

                Св. Пешо - акцията е много секси и подценена да.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Статийка в инвестора:
                  "През септември София Комерс-Заложни къщи АД е закупило 3 нови помещения общо за 225 628 лв., става ясно от съобщение на БФБ-София.


                  Едното от помещенията, което се намира в Попово (област Търговище), е с площ 45,40 кв. м и струва 62 хил. лева. Второто се намира в Кюстендил и е с площ 146,58 кв. м. То е закупено за 65 хил. евро. Третото помещение е в Тополовград – 44 кв. м за сумата 36 500 лева.


                  През август София Комерс откри осем обекта в Северна България в Мизия, Провадия, Кула (област Видин), Добрич,Силистра, Нови Пазар, Бяла (област Русе) и Белослав.


                  За първите шест месеца на годината приходите на София Комерс Заложни къщи отбелязаха ръст от 3,32 пъти в сравнение с година по-рано и достигнаха 1,648 млн. лв., като основната част от тях се пада на приходите от лихви, които възлизат на 1,643 млн. лв. Общите разходи се увеличават с 40 на сто до 545 хил. лв.


                  Печалбата на София Комерс за полугодието възлиза на 993 хил. лв. при 91 хил. лв. положителен резултат година по-рано.


                  Основният капитал на София комерс Заложни къщи е 2,4 млн. лв., разпределен в 2,4 млн. обикновени акции и 400 хил. привилeгировани акции. Собственият капитал към 30 юни възлиза на 5,653 млн. лв.


                  До момента няма сключени сделки с привилегированите акции на София Комерс, а общо 300 от обикновените акции на дружеството смениха собственика си при цена 7,1 лв. или без промяна."

                  Може да е всякакво, но това дружество наистина си е едно от най- подценените на пазара. Ще видим кога ще бъде денят, когато ще се появи търсене и мисля, че ще стане доста интересно тогава.
                  Успешна и доходоносна!
                  ~МЕЧО~

                  Коментар


                  • Импе ,ти не си ли на сбирка бе!!!И не са 500%!!Buy-16-sell-44 Така ли е!!!

                    Коментар


                    • Impe, kazi i na men nqkoq akciq da napravq 300% za 6 meseca

                      Коментар


                      • Напротив - щото продадох за целта маковици с 500% печалба.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • impe tez pari det gi vlogi tuk gi izjade inflaciqta s tozi rast

                          Коментар


                          • Софком - привилегировани.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Импе, ти какви имаш, SOFCOM или SOFCOM2?

                              Коментар


                              • Тук май че има едни пакети, които трябва да минат и след това отиваме на двуцифрена сума.
                                Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                                Коментар

                                Working...
                                X