IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Батюв - че е надценена, има вярно, но има потенциал за развитие... фабриката не акцията.
    Да, за това няма спор, фабриката се развива, но темпа на развитие и подобряване на показателите и не отговаря на цената на акциите и.
    Аз примерно предпочитам Монбат - темповете на развитие са по-високи, а показателите на база цена на акциите са много по-добри от ХЕС.
    Все пак всеки сам си решава. Пък и аз анализирам набаза наличната публична информация, докато някой си дънят с вътрешно инфо докато ние се чудим кво става, а комисията гони тия дето търгуват с по 1 акция.

    Коментар


    • Не знам, Костюмаров - в това има логика, но пък и перспективи повече от добри - преди бояхме, че няма да има кой да им купува продукцията, а сега излиза, че даже не могат да насмогнат.

      Батюв - че е надценена, има вярно, но има потенциал за развитие... фабриката не акцията.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Колкото и да ми е неприятно смятам, че до увеличението на капитала цената ще бъде натискана надолу. Справка - Синергона.

        Коментар


        • Балон е! Или айде по-меко казано надценена. Има доста по добри алтернативи на БФБ.

          Коментар


          • или е решил, че цената е изконсумирала новините импе, субективизъм, кво да праиш

            Коментар


            • ... а днес имаше засилено заешко присъствие и спад на курсът на тази великолепна акция. Не знам кой продаде дори под 25, но или е бил страшно на зор за кинти, или е бил пиян или просто не е за борсата. Всички, които напоследък бягаха под 27, много скоро ще съжаляват.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Стенли
                  Интересно как така в ХЕС хем ще увеличават капитала хем още не са казали каква ще е емисионната стойност на акциите. Интересна темичка за размисъл, защото това си е нещо много важно. Другото интересно е как така решиха увеличението да е с 419 173 акции до 3 039 003 лева, а не например до 3 000 000 лева. Дали не ни крият още нещичко, увеличаване на капитала което е съпътствано с ............. да кажем продажба на определен процент от капитала от страна на Стара планина холдинг. Просто мисли на глас нищо повече, интересно ми е и вашето мнение по темичката .
                  Здравейте,

                  Четохте ли интервюто на Велев, има го и някъде из форума.
                  "Има решение за увеличаване на капитала на ХЕС с емисия акции на БФБ – София. Набраните средства ще се използват за много сериозен инвестиционен проект, чийто параметри ще бъдат публикувани през април с проспекта за публично предлагане. "


                  Дружество което е показало, че може да се справя с бързото нарастване на приходите и наличието на сериозен инвестиционен проект изглежда интересно. Да видим какво ще пише в проспекта!


                  П.С. Това не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • amd da mi gi kupi6 posle t6e ti gi prodavam na teb..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Seazor
                      Imperatore, ostavi gi, az se doverqvam na mnenieto ti!
                      Kaji koi sexy pozicii da si vzema sega i ne obru6tai tolkova vnimanie na zaka4kovcite
                      sstore@mail.bg
                      аз ще ти кажа, готованецо!!! вземи си YKOR, IZGRE, HRZ и KABIL!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Временно спадна, но пак ще качи. Ако ХЕС балон е, какво да кажем за губещото Вамо например?

                        Ето и новина - може Вамо да го затворят...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Че защо - аз Хиксигреков го уважавам.... аз в моментът бих пазарувал Медийни системи, Заложни къщи, М+С... :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Imperatore, ostavi gi, az se doverqvam na mnenieto ti!
                            Kaji koi sexy pozicii da si vzema sega i ne obru6tai tolkova vnimanie na zaka4kovcite
                            sstore@mail.bg

                            Коментар


                            • Хиксигреков - говоря за предишната оценка на сградният фонд на ХЕС. Курсът на акцията на БФБ в случаят не е тема на изказването ми, макар че преоценката послужи на ХЕС като яка и стоманена пружина.

                              Сестричке - много добре знам какво се гледа, твоята (правилна в случаят) забележка я сервирай на феновете на Вамо.

                              Моите представи може да са елементарни и профански, твоите - задълбочени и достойни за докторска дисертация по икономика... не знам, не споря. Само дето Н.В. Борсата слуша мене, а не тебе.... :-)
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • импе,
                                възприятията ти за реална преценка са доста закърнели
                                кой ти гледа в случая сгради и т.н.
                                гледа се бизнеса,парични потоци,нетни приходи и така се прави оценка
                                остави твоите елементари представи за учениците ти

                                Коментар

                                Working...
                                X