IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Идеален отчет цената не мръдна пазара смята че тези трендове в печалбата няма да се запазят явно. Или както обикновенно става ще отриагира след няколко дена

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade
      OK , няма да четем отчети ...това много ми напомня на едни години в миналото
      Ти си решаваш дали да ги четеш, аз лично ги чета при това с удоволствие някои)))) Не е необходимо да ми приписваш неказани от мен неща))) Друг е въпроса, ако се чудиш "а сега накъде след корадото" !?!? )))) Е разбира се такива като синергон - директно ги подминавам - там не чета, защото няма защо, директно в коша. ...))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Че на фарма трейдинга колко им е п/е-то !?!? Те нека дадат двоен дивидент, пък другото не е наша работа )))))
        OK , няма да четем отчети ...това много ми напомня на едни години в миналото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Че на фарма трейдинга колко им е п/е-то !?!? Те нека дадат двоен дивидент, пък другото не е наша работа )))))

          Ееех че бързо вдяна ,- схватливо си ти

          Коментар


          • Че на фарма трейдинга колко им е п/е-то !?!? Те нека дадат двоен дивидент, пък другото не е наша работа )))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Просто брилянтен за полугодието сравнен с годишния рез-т за 2016г.


              Нетна печалба за периода за 06,2017г. 3 328 **** за 2016г- 3 705
              Да но ръстът на печалбата спрямо първото 6. 2016 е доста по умерен +20% което говори че по принцип имат слабо второ тримесечие , за мен лично много трудно ще паднат под P/Е 18 на текущи цени .

              Коментар


              • Малко се размечтахме тука...
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Питам се дали тази чудесна новина не може да доведе до леко объркване в играчите!?!?!)))) Ами ако раздадат деведент за 2018 колкото на софарма-трейдингът какво се ще получи - почти двойна деведентан доходност и какво още - смут вероятно в редиците !?!?))))) Страшно

                  Преци, преди две години съм дал заявка за разпределение на два дивидента през текуща година
                  е сложих го на масата ! -остава и законодателството да се гласува до НГ. и го брой
                  една от първите компании да го реализира

                  п.п. Да не ми се вържите ! - не е препоръка , а ПОЖЕЛАНИЕ !!!

                  Коментар


                  • Започвам да си гледам цените от преди сплита 2014г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                      HES - Финансови отчети

                      Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол представи тримесечен отчет за Второ тримесечие на 2017 г....

                      Нетната за полугодието е амен-амен колкото за цялата 2016 година...
                      Малииии, не думайте бре момци, къде са Булзони ли бяха, Гащеризони ли бяха, да изкоментират пак колко надута е акцията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint
                        0.18 лв печалба на акция за 6 мес. Цена на акция 5.69
                        Питам се дали тази чудесна новина не може да доведе до леко объркване в играчите!?!?!)))) Ами ако раздадат деведент за 2018 колкото на софарма-трейдингът какво се ще получи - почти двойна деведентан доходност и какво още - смут вероятно в редиците !?!?))))) Страшно
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • 0.18 лв печалба на акция за 6 мес.
                          Цена на акция 5.69

                          Коментар


                          • HES - Финансови отчети

                            Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол представи тримесечен отчет за Второ тримесечие на 2017 г....

                            Нетната за полугодието е амен-амен колкото за цялата 2016 година...
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Просто брилянтен за полугодието сравнен с годишния рез-т за 2016г.


                              Нетна печалба за периода за 06,2017г. 3 328 **** за 2016г- 3 705

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Защо ли си мисля за Пепи, него ли имаш предвид ?
                                Не искам да цитирам имена, но човека беше набил много пари в "инсчета", "холдчета", "елтосчета", "билдборчета" и т.н. и разни "заслужили инвеститори" го бъзикаха за репата, ама после стана печалба къде по две, къде по повече. А Сашко от всичко в което се е набил, според мен ще изкара добра доходност само от Зърнени храни.

                                Коментар

                                Working...
                                X