IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    още помня как ми продаде 11бр тук на 8лв стара цена
    може да са били 111, а някой преди това да му е тафил 100 , и после да е врътнал кеша в лайткойнченца а може и да е жабясал Ей Импе, това е добронмерена шега, да не засегнеш сега !?
    Last edited by precakanoto; 23.01.2018, 06:54.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Е - лакоми сте - да искате скок на дивидентченцето от 18 на 30 стинки. При тоя ръст на печалбата - съразмерен на дивидентът - е 22-23 стинки, аре - да кажем: 25, след очесването от г-н горанов (проклетдае) - нещата изглеждат умерено розави. Предвид другите възможности - на цена от Пънкар бих си купил още някоя бройчица. На тия цени - сори - ама предпочитам Тинтата.
      още помня как ми продаде 11бр тук на 8лв стара цена

      Коментар


      • Импе - Лакомия до шия - ужасявай се (докле е време)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Импе, от сега да разбираме, че си окъкал утре рано заран първият аск с 25бр. например,- да ти спрът тока дано!
          За дивидента съм писал по долу, но за начало на БФБ да се изплаща част от текуща годишна печалба преди одитиран годишен отчет, си го пожелах още преди година за Коледа, да сме сред първите (пионерчета);- Знае ли човек за следващата- дали пък не, но то си е пак от общия приход!
          Интерестният момент при двете основни компании на СЕNHL предстои да се разкрие до края на март!

          Коментар


          • Е - лакоми сте - да искате скок на дивидентченцето от 18 на 30 стинки. При тоя ръст на печалбата - съразмерен на дивидентът - е 22-23 стинки, аре - да кажем: 25, след очесването от г-н горанов (проклетдае) - нещата изглеждат умерено розави. Предвид другите възможности - на цена от Пънкар бих си купил още някоя бройчица. На тия цени - сори - ама предпочитам Тинтата.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Не думай!!! То дано да не излязат, щото имаше една песничка (деЦка) - "в джобчето ми дрънкат ... семки и бонбонки" https://www.youtube.com/watch?v=8bmkvQBxpJs


              И все пак си е най освободената акция, от където и да я гледаш ... за сега

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975
                ...така че тази година дето се вика може и 30ст в джобчето да влязат
                Не думай!!! То дано да не излязат, щото имаше една песничка (деЦка) - "в джобчето ми дрънкат ... семки и бонбонки" https://www.youtube.com/watch?v=8bmkvQBxpJs
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • гледам с промените в ЗППЦК(един приятел ми обърна внимание)

                  (7) (Предишна ал. 5, изм. - ДВ, бр. 62 от 2017 г., в сила от 01.01.2018 г.) Дружеството е длъжно да осигури изплащането на акционерите на гласувания на общото събрание дивидент в 60-дневен срок от провеждането му. Разходите по изплащането на дивидента са за сметка на дружеството.

                  Малко нахална мечта от моя страна, но ако разпределят дивидент за 2017г, на оса да кажем 25ст, закона вече позволява след 1Н да раздадат част от печалбата за първо шестмесечие за дивидент още през 2018 ...така че тази година дето се вика може и 30ст в джобчето да влязат
                  Last edited by tony1975; 22.01.2018, 20:35.

                  Коментар


                  • [QUOTE=tony1975;n3288263]доволен съм, имам

                    Знаем - 100 бройки

                    Коментар


                    • доволен съм, имам

                      п.п. какъв дивидент очаквате и дали ще го дават на 2 части, както разрешава закона?
                      п.п.п. Инта е предположил 0,25
                      Last edited by tony1975; 22.01.2018, 19:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                        Объркали са се в бързината Инта. Годишно приключване, суматоха, copy-paste, едно-друго и т.н. Искали са да напишат 2017 г., ама са забравили да сменят годината. Иначе процентната промяна е вярна. Прогнозните 5620 хил.лв. са точно 26.55% повече от отчетените лани 4441 хил.лв. Аз им прощавам. Стига да продължават да ни радват с добри резултати...

                        С цифрите съм наясно и си ги следя от години- за това и завършвам с усмивка!
                        И Коледните бонуси са .... , но да видим и в отчета. Резултатите показват разширено пласиране на продукцията, а знаем и за ръста на заплащането .
                        Мисля си за една друга промяна, но за нея ще трябва да я прочета преди да я коментирам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

                          Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец декември в размер на 3460 хил. лева и с натрупване за цялата година – в размер на 55141 хил. лева, което представлява ръст от 19.93% в сравнение с 2016 година. Разходите за оперативната дейност също са нараснали с 19.80%. Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за 2017 година – брутна печалба в размер 5026 хил. лева, което представлява годишен ръст от 21.34%. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец януари 2018 година в размер на 5620 хил. лева, които ще бъдат с 26.55% по-високи в сравнение с първия месец на 2016 година.
                          Объркали са се в бързината Инта. Годишно приключване, суматоха, copy-paste, едно-друго и т.н. Искали са да напишат 2017 г., ама са забравили да сменят годината. Иначе процентната промяна е вярна. Прогнозните 5620 хил.лв. са точно 26.55% повече от отчетените лани 4441 хил.лв. Аз им прощавам. Стига да продължават да ни радват с добри резултати...

                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Отчетеният период, че си е стресиращ с положителният си знак е факт неоспорим, ама чак пък да го сравняваме с 2016г.
                            .... си идва множко!!!

                            Коментар


                            • Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

                              Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец декември в размер на 3460 хил. лева и с натрупване за цялата година – в размер на 55141 хил. лева, което представлява ръст от 19.93% в сравнение с 2016 година. Разходите за оперативната дейност също са нараснали с 19.80%. Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за 2017 година – брутна печалба в размер 5026 хил. лева, което представлява годишен ръст от 21.34%. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец януари 2018 година в размер на 5620 хил. лева, които ще бъдат с 26.55% по-високи в сравнение с първия месец на 2016 година.
                              Last edited by inta53; 22.01.2018, 15:57.

                              Коментар


                              • малко се съмннявам за юруш, можа да напомпят да отче некой нещо в края на месеца и после.. може пак да купуваме ниско с интата
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X