IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
    Момчета, напуснах временно кораба. Сърцето ме болеше, ама трябва кеш за IPOто. Успех на всички и пак ще се върна
    Mersi, a treidinga darjish li oste

    Коментар


    • Момчета, напуснах временно кораба. Сърцето ме болеше, ама трябва кеш за IPOто. Успех на всички и пак ще се върна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Тук има промяна в начина на работа!
        21 Февруари 2018 09:00

        Вътрешна информация

        Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

        "Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец януари в размер на 5675 хил. лева, което представлява ръст от 27,79% в сравнение с началото на 2017 година. Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за януари 2018 година – брутна печалба в размер 761 хил. лева. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец февруари 2018 година в размер на 5260 хил. лева, с което ще достигне ръст на продажбите с натрупване от началото на годината 18,05% в сравнение със същия период на миналата година."
        Промяната е от най приятните

        Коментар


        • 624 хил. ~ 4441x 01,17,
          761 хил~ 5675 х. 01,18г,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Тук има промяна в начина на работа!
            21 Февруари 2018 09:00

            Вътрешна информация

            Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

            "Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец януари в размер на 5675 хил. лева, което представлява ръст от 27,79% в сравнение с началото на 2017 година. Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за януари 2018 година – брутна печалба в размер 761 хил. лева. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец февруари 2018 година в размер на 5260 хил. лева, с което ще достигне ръст на продажбите с натрупване от началото на годината 18,05% в сравнение със същия период на миналата година."
            Печалбата за януари миналата година защо не е написана?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Тук има промяна в начина на работа!
              21 Февруари 2018 09:00

              Вътрешна информация

              Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

              "Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец януари в размер на 5675 хил. лева, което представлява ръст от 27,79% в сравнение с началото на 2017 година. Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за януари 2018 година – брутна печалба в размер 761 хил. лева. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец февруари 2018 година в размер на 5260 хил. лева, с което ще достигне ръст на продажбите с натрупване от началото на годината 18,05% в сравнение със същия период на миналата година."
              Уау браво!

              Коментар


              • Тук има промяна в начина на работа!
                21 Февруари 2018 09:00

                Вътрешна информация

                Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

                "Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец януари в размер на 5675 хил. лева, което представлява ръст от 27,79% в сравнение с началото на 2017 година. Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за януари 2018 година – брутна печалба в размер 761 хил. лева. Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец февруари 2018 година в размер на 5260 хил. лева, с което ще достигне ръст на продажбите с натрупване от началото на годината 18,05% в сравнение със същия период на миналата година."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  0,23 са напълно възможни, - прави впечетление разхода за ново оборудване за буталнороторните помпи, както и набралите се в годините ~2.3милиона - задължения по неполучени дивиденти
                  Добър резултат!
                  0.22-0.23ст ще съм доволен и аз
                  събранието е насочено за месец май, значи юли дивидента ще звънти
                  Last edited by tony1975; 29.01.2018, 20:24.

                  Коментар


                  • 0,23 са напълно възможни, - прави впечетление разхода за ново оборудване за буталнороторните помпи, както и набралите се в годините ~2.3милиона - задължения по неполучени дивиденти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Впрочем - кой знае: може - като гледам Монбатовиците на какви нива се връткат...
                      Монбатковците и Елхимковците не ща и да ги чувам... Представяте ли си един ден да задвижим електромобил с техните акумулатори !?! А дано, ама сигурно няма да съм жив да го видя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                        Съвсем скоро ще има нов юруш и тука... Времето на годишните отчети наближава!
                        Впрочем - кой знае: може - като гледам Монбатовиците на какви нива се връткат...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          а сега, де КФН ти е виновен ако те са да проклети то за меком какво да кажем !? За любовното послание - добре, бил си поподведен, А чесното игричка !? а ски-скокчето - там вече те поздраявявам за химко-играта
                          Че защо: от Игричката - аз не на минус. От Саламаджийницата имах малко акции, покрих си част от загубата със спекулки и съм вътре с ДВУЦИФРЕНА - доколкото помня - сума.
                          Ски-скокченцето - аз - един от малкото, дето извъдиха пари от него, вместо да се набутат кат` тако`а.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • а сега, де КФН ти е виновен ако те са да проклети то за меком какво да кажем !? За любовното послание - добре, бил си поподведен, А чесното игричка !? а ски-скокчето - там вече те поздраявявам за химко-играта
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Импов, голямата ти грешка е , че продаде МЦХ и ХЕС без време...Само едни жаби ти останаха от старите ти акции
                              Любовното послание продадох, защото от КФН ме измамиха, дано са проклети. Хесовици си имам... просто поизчислих снощи туй-онуй - евентуално на каква цена бих си взел още.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импов, голямата ти грешка е , че продаде МЦХ и ХЕС без време...Само едни жаби ти останаха от старите ти акции

                                Коментар

                                Working...
                                X