IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изглежда ми много добра сделка... колко голям имотът е?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол /HES/:
      На 15.01.2008 год. Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол сключи сделка за продажба на недвижим имот, находящ се в с. Тенево, Ямболска област. Купувач по сделката е Палфингер продукционстехник България ЕООД, а продажната цена на имота е в размер на 725 000 евро.
      Продажбата е в резултат и продължение на дългогодишното успешно партньорство между Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол и PALFINGER AG, Австрия.
      Сумата, получена от продажбата на имота, ще бъде използвана от Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол за закупуване на необходимо ново оборудване, с което да отговори на нарасналия обем поръчки от групата PALFINGER.

      Коментар


      • [quote="модератор"]
        Първоначално изпратено от Saxmovies
        Някой тука може ли да ми каже защо е толкова слаб интереса към HES и ще се покачи ли цената му? Мерси
        [/quot

        няма новини, няма отчети, пълна тишина
        Мненията изразени в този форум са лични и не прадставляват препоръки за покупко- проджаби на финанс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Saxmovies
          Някой тука може ли да ми каже защо е толкова слаб интереса към HES и ще се покачи ли цената му? Мерси

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Finance111
            Shto be Impe? Nie tykmo mislihme s kolegi koito sme uchili v USA da ti dadem zvanie: "Posledna instantsiya po vyprosite na istinata v investiraneto" Shte ti prilyaga!
            и кво като си учил в USA? нещо не схващам ...

            Коментар


            • Shto be Impe? Nie tykmo mislihme s kolegi koito sme uchili v USA da ti dadem zvanie: "Posledna instantsiya po vyprosite na istinata v investiraneto" Shte ti prilyaga!

              Коментар


              • Финансов - не се оправдавай с моето поведение. Държа се както си искам, но НИКОГА не съм нападал някого пръв. Дори съм се старал да помагам на новаците - и мнозина тук ще го потвърдят. Да - можех да избягам преди два месеца и да купя вчера - но това ми е основната слабост - винаги съм подценявал един важен борсов фактор - ЧОВЕШКАТА ТЪПОТА !!! Никога не бих предположил, че ще се намери идиот да продава хесовици на вчерашните нива.

                И има вътрешно противоречие в твоята личност - хем твърдиш, че си опитен и улегнал инвеститор, чех се държиш като...

                Е, както и да е - мисля няма да се занимавам вече с личност като теб.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Finance111
                  Nablyudavam pazara v BG ot mnogo godini. Tezi aktsii sa mnogo dobri. No az prosto se zayajdam s Impa, zashtoto i toi go pravi s horata i e dosta grub! Zashto? Nyama kak vsichki da sa na edno mnenie po koya i da e aktsiya i tova e hubavo!
                  A HES e dobro predpriyatie i nie sme kupuvali oshte predi 7 godini. Vlojihme kym 50 000 kompensatorni zapisi v nego na vtorata vylna na masovata! E, koito pomni po kakva tsena se plashtaha togava na auktsiona veche znae kolko aktsii sme pridobili.
                  Uspeh na vsichki.
                  Е а пък аз се чудих под какъв ник е директора на Хес. Майтапя се.
                  Аз да си кажа честно преди 7 години не бях чувал за тук но малко по-малко си се уча. Старая се ама много ме мързи да чета пък там е ключа. Не съм учил икономика и много неща са ми пълна мъгла.

                  Значи в случая се изказах неподготвен, за което се извинявам. Признавам си грешката. Лека и доходна на всички че бая отънях преди празниците но не съм слизал от никъде , и мисля че не сгреших.

                  Коментар


                  • Nablyudavam pazara v BG ot mnogo godini. Tezi aktsii sa mnogo dobri. No az prosto se zayajdam s Impa, zashtoto i toi go pravi s horata i e dosta grub! Zashto? Nyama kak vsichki da sa na edno mnenie po koya i da e aktsiya i tova e hubavo!
                    A HES e dobro predpriyatie i nie sme kupuvali oshte predi 7 godini. Vlojihme kym 50 000 kompensatorni zapisi v nego na vtorata vylna na masovata! E, koito pomni po kakva tsena se plashtaha togava na auktsiona veche znae kolko aktsii sme pridobili.
                    Uspeh na vsichki.

                    Коментар


                    • Защо никой няма желание да продава днес тук
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • Ами да ти кажа хич не се паля даже но един човек по-долу ти каза че трябва да си бил тук година 2 че да знаеш картинката. И не ти обяснявам ти би трябвало да си усетил.

                        Разбира се че ако продадеш скъпо и купиш евтино ще се радваш, всеки иска да прави така, но ако си знаел какво ще стане..... Нали знаеш че като се обърне каруцата пътища много. Айде успех на всички и кураж, нищо не съм продал до сега само купувах

                        Коментар


                        • Az nikoga ne sym tvyrdyal, che aktsiite sa losh! Ne! Obache ne moje da ne se syglasish, che kakto povecheto aktsii taka i tazi ima tsenova zaguba v sravnenie s tsenata predi 2 mesetsa. Koito togava gi e prodal i dnes gi be kupil izvlichashe pechalba. Celiya pazar se izsipa.
                          Predpriyatieto e mnogo dobro i prodava produktsiyata si ot Frantsiya do Indiya! Tova mai ne go pishe v otchetite im
                          Kefi me kak se palish, kak obyasnyavash na drugite, che pishat gluposti

                          Коментар


                          • Re: ))

                            Първоначално изпратено от Finance111
                            I sym chel i sym gledal pisaniyata na Impa obache me drazni, gadnoto mu dyrjane s drugite, i za tova se zayajdam i az s nego.
                            Haide kaji Impe, ako gi be prodal predi 2 mesetsa i dnes gi be kupil obratno, kolko da si spechelil? A
                            Ама ти голям специалист си бил. Сигурно си продавал преди два месеца и си купувал сега.

                            Коментар


                            • Ам ати наистина си смешен бе. Импа ги има още от начало и не е краткосрочен както теб. Човека ги е взел на 0.30 лв със сплит-а включен тук. Ти си помисли какви глупости говориш и мисли преди да пишеш. Аз имах на тук на 4 лв след сплита, е вече няма от тях но винаги ще я уважавам тази акция. Беше ми първата с доверие и винаги ще е близо до сърцето ми

                              Коментар


                              • ))

                                I sym chel i sym gledal pisaniyata na Impa obache me drazni, gadnoto mu dyrjane s drugite, i za tova se zayajdam i az s nego.
                                Haide kaji Impe, ako gi be prodal predi 2 mesetsa i dnes gi be kupil obratno, kolko da si spechelil? A

                                Коментар

                                Working...
                                X