IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • импе, не че не я обичам ; от 2008г съм извъртял над4700бр, срещу позицията стоят 11Клв+150а, налични ?е как и къде да бъдеш ДЪЛГОСРОЧЕН
    Общоприето и налагащо се като мнения ,че компании които не разпределят адекватен дивидент, реинвестират и цената им расте-
    Мижай да те лажим; ти ми отговаряй подобаващо на инвестираната сума ,а всеки знае какво да избере,,,,,,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      kak ще коментираме ДИвидента ,ако Алиансци решат да я пуснат тази *НАЙ* добра акция , къде ли ще иде
      15ст, много пара , изглежда че ТРЕЙС и ЕнГХолд са къде къде по коретни
      По тая логика акциите на Чичо Уоръновата компания трябва да струват 7-8 цента парчето. Тия негодници са дали дивидент само веднъж в историята и то по едно десетаче, ако не се лъжа...

      Иначе и аз обичам снасящи компании - в портфейлът ми всичките са такива.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Апропо - как е минало сборището на компанията днес и колко дивидентче ще снесат?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Имам само МСН и ХЕС, МСН доста повечко.
          Аз си имам и Елхимовици, но малко - инак и мен М+С са ми двойно повече от хесовиците. Като цяло, с изключение на Софкомите, саламаджийницата и монбатовиците, всичките ми други акции са или от групата на ЦЕНХЛ или от групата на Софарма Донякъде и зарад личното ми и положително отношение към господата Митанкин и Донев.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • А каква е разликата в цената им

            Коментар


            • kak ще коментираме ДИвидента ,ако Алиансци решат да я пуснат тази *НАЙ* добра акция , къде ли ще иде
              15ст, много пара , изглежда че ТРЕЙС и ЕнГХолд са къде къде по коретни

              Коментар


              • Хидравлични елементи и системи АД е най-добрата публична компания с малка капитализация, според класацията „Дневник 100” за 2010 година.
                Наградата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ако можеш да оцениш и две агнета и едно теле аз съм трамвай с гуми.
                  по-скоро тролей с вериги ))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    А, не просто пък ти не ни препоръчвай и твоята методика за оценяване. )) Явно с Бошко ги оценяваме по друг подход. ))
                    Специално за теб - не е препоръка Дръж си ги, ако искаш
                    Ако можеш да оцениш и две агнета и едно теле аз съм трамвай с гуми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Разбира се че не е препоръка то такива видни спекуланти ни осигуряват печалбите. Оставаше и да препоръчваш твоя начин на игра.
                      А, не просто пък ти не ни препоръчвай и твоята методика за оценяване. )) Явно с Бошко ги оценяваме по друг подход. ))
                      Специално за теб - не е препоръка Дръж си ги, ако искаш
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Не съм стационарен играч, като теб или императора. И имам и нямам акциЙ Не е препоръка
                        Разбира се че не е препоръка то такива видни спекуланти ни осигуряват печалбите. Оставаше и да препоръчваш твоя начин на игра.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Имам, радвам им се. И ти ако имаше щеше да им се радваш
                          Не съм стационарен играч, като теб или императора. И имам и нямам акциЙ Не е препоръка
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Щом са били 36 има накъде

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Рабира се, нали имаш акциЙ ))
                              Имам, радвам им се. И ти ако имаше щеше да им се радваш

                              Коментар


                              • За мен при сегашните цени по добре стоят ЕЛХИМ

                                Коментар

                                Working...
                                X