IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига де - колко толко дивиденти са снесли? Сигур щото такава им е традицията...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Добре де, така и никой не ми отговори: защо след като имат нужда от инвестиции, раздават дивиденти, вместо да вложат парите в нови мощности?

      Коментар


      • Не ме разсмивай не работя в Хес .На много по-добро и много по-заплатено място работя.Мисълта ми беше че имат много,много работа.Чети между редовете.Не всичко се казва в прав текст))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът
          Ясно е, че не може да има кой знае колко голям ръст - за да има, трябва някак да се удължи денонощието с няколко часа, защото и сега, доколкото знам, работи се почти нон-стоп. Още и още мощности трябват ни да.
          Ще ги имаме новите мощности, само търпение трябва.

          Коментар


          • Ясно е, че не може да има кой знае колко голям ръст - за да има, трябва някак да се удължи денонощието с няколко часа, защото и сега, доколкото знам, работи се почти нон-стоп. Още и още мощности трябват ни да.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kamacho
              Предприятието си работи и който от работниците иска да работи инзвънредно му се заплаща допълнително.
              ХАХАХА пич ще падна под масата от смях !
              Ти в ХЕС ли работиш ? това че се заплаща допълнително е много хубаво ! да не казвам задължително по закон !
              аз обаче съм заложил на други плюсове на тая компания да подкрепят инвестицията ми... не забравяй - ние акционерите сме от другата страна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от boshko
                Първоначално изпратено от kamacho
                Този отчет го видяхме по-интересно е следващият.Едва ли 132 и 140 купуват точно сега за спорта.Съмнявам се.Дори си мисля че утре цената ще дръпне нагоре.Интересно ще е утре по доста позиции.
                Силно се съмнявам че купуват сега за да продадат след няколко дена или дори месеца.

                Тази позиция си е дългосрочна и е грехота човек да спекулира с нея. :P
                Разбира се те най-добре си знаят какво правят,но по-важното за нас е че тук ще имаме добри печалби.Предприятието си работи и който от работниците иска да работи инзвънредно му се заплаща допълнително.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kamacho
                  Този отчет го видяхме по-интересно е следващият.Едва ли 132 и 140 купуват точно сега за спорта.Съмнявам се.Дори си мисля че утре цената ще дръпне нагоре.Интересно ще е утре по доста позиции.
                  Силно се съмнявам че купуват сега за да продадат след няколко дена или дори месеца.

                  Тази позиция си е дългосрочна и е грехота човек да спекулира с нея. :P

                  Коментар


                  • Този отчет го видяхме по-интересно е следващият.Едва ли 132 и 140 купуват точно сега за спорта.Съмнявам се.Дори си мисля че утре цената ще дръпне нагоре.Интересно ще е утре по доста позиции.

                    Коментар


                    • Като гледам ръста на приходите и печалбата май разбесняването са отлага. Дано само да няма спад.

                      Коментар


                      • Има отчет

                        Коментар


                        • Да изглежда че и двамата ще излезете много прави.132 и140 си накупиха предварително преди да се е разбесняла акцията.

                          Коментар


                          • Алекс - това е обичайно за мен - нали затова съм Императорът. ;-)
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alex2511
                              Това с новите цени на продукцията със задна дата най- много ми харесва.
                              Вече стоплих защо 132 и 140 купиха хиляди бройки през последната седмица. Печалбата която очаквах за Q2 ще се появи в Q3.)

                              Импе май пак ще се окажеш прав. )

                              Коментар


                              • Това с новите цени на продукцията със задна дата най- много ми харесва.

                                Коментар

                                Working...
                                X