IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо са тия разпродажби по тая иначе [повече или по-малко] перспективна позиция?

    Някой да не е чел утрешния вестник? Аз поне не съм проследил да има някаква негативна новина напоследък... Даже СД ще има възможност за обратно изкупуване, така че?!?

    Не е препоръка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iv7771950
      По Великден верно,че има разпродажби , но чак пък на 18,00лв. купува от 144.... май са вече НАГЛИ....
      Нали знаеш: не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава

      Гледам, че се събра малко bid и едва ли ще ги огрее всъщност...
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • По Великден верно,че има разпродажби , но чак пък на 18,00лв. купува от 144.... май са вече НАГЛИ....

        Коментар


        • Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 12-06-2008г. от 12:00 часа в Ямбол 8600, ул. Пирин № 1, при следния дневен ред:
          ...
          7. Приемане на решение за обратно изкупуване на собствени акции в размер до 3% от капитала на дружеството. Проект за решение:
          вижте тук...

          Коментар


          • То доста за отразяване има. И да - ако сградата заприлича на модерен хотел, ще изглежда по-секси, но дали фундаментът по-могъщ ще стане?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът
              Акцията отлепи, ако (по-точно когато) фабриката увеличи капацитетът, ще стане ХЕС още по атрактивен.
              Абе, чак да е отлепил...

              В 2008 трябва да се отрази нарастналия капацитет, предмет на увеличението на капитала от Юни'2007. А пък ако вземат да постегнат и сградния фонд и да досменят дограмата например на основната сграда, ще ни направят още по-добро впечатление...

              Коментар


              • Акцията отлепи, ако (по-точно когато) фабриката увеличи капацитетът, ще стане ХЕС още по атрактивен.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iv7771950
                  Аман от кухи лейки като 127 ....беше тръгнала добре акцията
                  Това е кросче, не се безпокой - и то на Интернешънъл Асет...
                  Нали знаеш на какви нива влизаха някои [повечето?] институционали миналата година...? А инвестиционната програма тепърва би следвало да дава резултати...

                  Не е препоръка за взимане на инвестиционно решение!

                  Коментар


                  • Аман от кухи лейки като 127 ....беше тръгнала добре акцията

                    Коментар


                    • Купувачът стана ясно че е Бенчмарк. Мерси на отзовалите се.

                      Коментар


                      • Кой е този COBOS, който купува така на едро?

                        П.П.: Не знаех че хидравликата на Opel се произвежда от ХЕС?

                        Коментар


                        • OPEL INSIGNIA




                          Коментар


                          • http://www.tundja.net/bg/index.php?o...=178&Itemid=26

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alex2511
                              Първоначално изпратено от Императорът
                              Изглежда ми много добра сделка... колко голям имотът е?
                              Доста,незнам точно колко но е на 20 км. от Ямбол .
                              На север към бъдещата магистрала ли е или в друга посока?
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Изглежда ми много добра сделка... колко голям имотът е?
                                Доста,незнам точно колко но е на 20 км. от Ямбол .

                                Коментар

                                Working...
                                X