IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • vhk


    Мнения: 1246

    Пуснато на: Сря Юли 23, 2008 11:27 am Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------
    "
    След пробива на 20 целим първо 15 и после 10лв. технически. "

    И тук прогнозата ми на база Т.А се сбъдна.

    Коментар


    • Всички стрелци се целят в десетката. Да видим, колко ще са добри в уцелването

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ан МакГърч
        Първоначално изпратено от vhk
        След пробива на 20 целим първо 15 и после 10лв. технически.
        и т.н., и след 8лв, какво ще целим ?
        10 e перфектната цена на този етап. Дано не я стигаме, но е възможно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vhk
          След пробива на 20 целим първо 15 и после 10лв. технически.
          и т.н., и след 8лв, какво ще целим ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vhk
            След пробива на 20 целим първо 15 и после 10лв. технически.
            Трябва да признаем че vhk, досега познава. Евала.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Storm
              Първоначално изпратено от Императорът
              Хе-хе-хе - някакъв луд иска да си купи по 11 стинки.

              Г-н Митанкин, направете сплит 1:150 - да му направим кефът на човекът... ;-)
              Не е луд тоя дето яде зелника. Ти като купува на 25 лева, трай и събирай стотинки.
              Приятелю, в дълбока грешка си. Аз пазарувах на 3.50 ПРЕДИ сплитът.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Storm
                Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                Нема да се плашите. Тука големите купуваха големи пакети на 26 лв миналата година, така че при тези цени могат да надуят шушоните на мечетата когато си поискат. Освен това, гласувано е и обратно изкупуване, което рано или късно ще се задейства ако цените се задържат ниски.
                Аха ... ама сега, ако реша да продавам, ще трябва да продавам под 10 лева, нали ?

                Капиш ?
                Ми, трябва да си луд за да продаваш под 10
                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът
                  Хе-хе-хе - някакъв луд иска да си купи по 11 стинки.

                  Г-н Митанкин, направете сплит 1:150 - да му направим кефът на човекът... ;-)
                  Не е луд тоя дето яде зелника. Ти като купува на 25 лева, трай и събирай стотинки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Storm
                    Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                    Нема да се плашите. Тука големите купуваха големи пакети на 26 лв миналата година, така че при тези цени могат да надуят шушоните на мечетата когато си поискат. Освен това, гласувано е и обратно изкупуване, което рано или късно ще се задейства ако цените се задържат ниски.
                    Аха ... ама сега, ако реша да продавам, ще трябва да продавам под 10 лева, нали ?

                    Капиш ?
                    Ако се "изхитриш" да продадеш на пазар, може и да ги закараш под 10... Ама каква полза от това?
                    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                      Нема да се плашите. Тука големите купуваха големи пакети на 26 лв миналата година, така че при тези цени могат да надуят шушоните на мечетата когато си поискат. Освен това, гласувано е и обратно изкупуване, което рано или късно ще се задейства ако цените се задържат ниски.
                      Аха ... ама сега, ако реша да продавам, ще трябва да продавам под 10 лева, нали ?

                      Капиш ?

                      Коментар


                      • Нема да се плашите. Тука големите купуваха големи пакети на 26 лв миналата година, така че при тези цени могат да надуят шушоните на мечетата когато си поискат. Освен това, гласувано е и обратно изкупуване, което рано или късно ще се задейства ако цените се задържат ниски.
                        Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Хе-хе-хе - някакъв луд иска да си купи по 11 стинки.

                          Г-н Митанкин, направете сплит 1:150 - да му направим кефът на човекът... ;-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бяла мечка
                            Първоначално изпратено от vhk
                            Първоначално изпратено от kif
                            е това си е жива подигравка - търсенето е основно на 1 лв.
                            Приеми го като възможност да купиш евтинко.Междувременно преди няколко месеца прогнозирах 10лв. тука и доста колеги ме апострофираха.
                            Би ли прогнозирал и по-ниско, че не ми се дават 10 лв
                            8lv.-7lv.

                            Коментар


                            • С колко трябва да се увеличи печалбата, че тази акция да спре да се търгува на кретенски нива? С 800% ли?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vhk
                                Първоначално изпратено от kif
                                е това си е жива подигравка - търсенето е основно на 1 лв.
                                Приеми го като възможност да купиш евтинко.Междувременно преди няколко месеца прогнозирах 10лв. тука и доста колеги ме апострофираха.
                                Би ли прогнозирал и по-ниско, че не ми се дават 10 лв

                                Коментар

                                Working...
                                X