IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука,незнам къде ще ходи нагоре,при положение,че се държат 80% от актив,които е по евтин от правата на енемона,билборд,еурохолд,хдпътища..са по скъпи ... това са доста факти....
    Не ми се вярва,само заради тежестта в индекса...?????
    Last edited by SoKoLoV; 18.02.2011, 13:18.

    Коментар


    • Гледам графика и си вИкам,па така си е.
      т15. Какво става?
      т.16. Не може да бъде!
      т.17. Още луди,които искат да загубят парите си
      т18. Знаех си,че така ще стане не трябваше... (тук ми е нечетливо)

      Коментар


      • Днес станахме свидетели на много плах опит за корекция.Консолидацията доказа,че още е рано за корекция тук.Търсенето на пакети продължава с пълна сила.Който не вярва да звънне на ИП-то си и да предложи.Наи простия пазарен принцип за търсенето и предлагането показва едно-цената ще расте.

        Коментар


        • Тази тема трябва да стои на челните позиции.

          Коментар


          • Теллефоните прегряха.Стига сте звъняли.Пакетите свършиха.Следващо ниво-номинал.оппааа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
              Не ви е срам -флагмана на вчерашната страница

              п.п. Себулба ами някои имаме Хим от 1.17 от по- миналата година
              моите ХИМ-чета ги купих по-скъпо на около 1.20-1.23 , но пък за сметка на това акциите ги сложих на тлъста лихва от около 18-19% годишно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                Флагмана изду платна.Следващо ниво на съпротива- номинал ха-ха-ха.Ще ме поправи ли някой?
                пич стига с тоя номинал, онзи ден ти го обесняваха тук в темата. емисионната ли имаш предвид, балансовата ли.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                  Флагмана изду платна.Следващо ниво на съпротива- номинал ха-ха-ха.Ще ме поправи ли някой?
                  Не, номинала ще е догодина

                  Коментар


                  • Флагмана изду платна.Следващо ниво на съпротива- номинал ха-ха-ха.Ще ме поправи ли някой?

                    Коментар


                    • Други имат по 19 лв.Не бързайте.Колко имаш на 1,17?Да не би точно ти да си ги купил всичките тогава.

                      Коментар


                      • Не ви е срам -флагмана на вчерашната страница

                        п.п. Себулба ами някои имаме Хим от 1.17 от по- миналата година

                        Коментар


                        • Ще правим ргионален Bloomberg.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                            ко стана, пристан вижда ли се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                              Номинала е 1 лев. Ако това ти е таргета, не знам защо държиш тая акция?
                              Сега разбрах.Прав си.Обърках номинална с емисионна от първичното предлагане.

                              Коментар

                              Working...
                              X