IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оловно цинков комплекс АД (5OTZ / OTZK)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от franky4fingers
    Moze da se ozenq na kraq na godinata
    давай - много е хубаво, стига да сте се намерили

    Коментар


    • ...о да определено е гот за хората, които имат още ресурс за влизане. Аз минавам в w8-ing mode вече. Приятна игра на всички

      Коментар


      • Първоначално изпратено от metalist
        ...разтоварване отново
        Приеми го от хубавата страна - Захариев продължава да споделя бъдещите си печалби с вас :-))))))
        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kork
          Мисля,че това беше последно изсипване.Явно нивото от 65 след много кратко време,ще остане един много далечен и приятен спомен.Като гледам само какви количества накупиха посредниците,не знам какво ще се случва с цената при първи положителен импулс на борсата.За Софикс няма да коментирам.
          ...незнам, но винаги ми става приятно да чета постовете ти, уважаеми Корк. Желая ти много щастие:-D

          Коментар


          • Moze da se ozenq na kraq na godinata

            Коментар


            • Мисля,че това беше последно изсипване.Явно нивото от 65 след много кратко време,ще остане един много далечен и приятен спомен.Като гледам само какви количества накупиха посредниците,не знам какво ще се случва с цената при първи положителен импулс на борсата.За Софикс няма да коментирам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the mag
                Мисля че 158 почват да се оливат. Търсенето наистина е стабилно на тези нива, но при този мечи пазар трябва по меко да се пипа, че ако продължат така могат да ни направят мечешка услуга
                Ако е било заради делтата ок ама иначе е време да спират...
                още ли не си влязъл, магеснико?

                еваларка за движението..
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Мисля че 158 почват да се оливат. Търсенето наистина е стабилно на тези нива, но при този мечи пазар трябва по меко да се пипа, че ако продължат така могат да ни направят мечешка услуга
                  Ако е било заради делтата ок ама иначе е време да спират...

                  Коментар


                  • Тоя път се включих

                    Коментар


                    • още 1, максимум 2 подобни и промоцията свършва
                      Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                      Коментар


                      • Tezi akcii na 65 se poglustat kato topul hlqb na starite ceni

                        Коментар


                        • ...разтоварване отново

                          Коментар


                          • Тоя път закачихме...

                            Коментар


                            • Делта Сток купи 25 000 бр.

                              Коментар


                              • Айде пак
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X