IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оловно цинков комплекс АД (5OTZ / OTZK)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto
    Лека й пръст! Но не беше много лека, след като спретнаха фалита, има спомени, че някой разби склада и разбута трупа, като му отнесе среброто:: Мургавият май си е шест или поне не се чува да е семд Инак - много при
    На Монти апартаментите му са с Кърджалийско вю и оловна изолация

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist
      Бог да прости хартията и да даде покой на душата и. Няма препоръки
      Лека й пръст! Но не беше много лека, след като спретнаха фалита, има спомени, че някой разби склада и оскверни трупа, като му отнесе среброто:: .Мургавият вероятно си е шест или поне не се чува да е седем Инак - много приятни спомени от папира. Много но не и от фундамента Не е препоръка
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

        Ооо да на 0,90 някъде и изход 1,20 ! ..... това си беше профит, но пустата лакомия ме бутна в последното предлагане под десетте стишки , около 0,07 но и така си ги отнесох до сега!
        Спряха ми предлагането!!! и си ми останаха къде хилядо бройки. Принудително туширани от Златистия лев още през лето 15г
        Е ти мнооо тънко си минал... ама пак... илядо бройки са си илядо... Всеки има такива... Колкото и да ти казват, че нямат... Цената на обучението...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Явно си бил на подводницата за което съжалявам
          Много близо до пред засядането и пътувах с безплатен подводен билет(по скоро изработен билет)!
          Но си виси пущината и до днес в платформата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Пубер, нали така ме нарече..., я кажи ти в тази Артия влизал ли си...?!?
            Ооо да на 0,90 някъде и изход 1,20 ! ..... това си беше профит, но пустата лакомия ме бутна в последното предлагане под десетте стишки , около 0,07 но и така си ги отнесох до сега!
            Спряха ми предлагането!!! и си ми останаха къде хилядо бройки. Принудително туширани от Златистия лев още през лето 15г

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              Ами споделете си с Монти, той е кУрефеят на тази тежест рибарска(акционерска)
              Явно си бил на подводницата за което съжалявам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Ами споделете си с Монти, той е кУрефеят на тази тежест рибарска(акционерска)
                Пубер, нали така ме нарече..., я кажи ти в тази Артия влизал ли си...?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Ей тук много хубави спомени имам за първи път затварях на загуба мисля бях влязъл над 100 и на 86 излязох но като цяло тази позиция ми е дала доста печалба мисля ,че от 12 лева е имах

                  Ами споделете си с Монти, той е кУрефеят на тази тежест рибарска(акционерска)

                  Коментар


                  • Ей тук много хубави спомени имам за първи път затварях на загуба мисля бях влязъл над 100 и на 86 излязох но като цяло тази позиция ми е дала доста печалба мисля ,че от 12 лева е имах

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                      Да, научих ги уроците. Купувах, когато беше паднала с повече от 50% - мислех си, че след такъв спад няма повече да пада или че дори в краен случай да падне повече, то после ще се вдигне. И сега си имам виртуални тапети, поне да бяха истински .... . Опитвам се да го обясня на някои хора тука, но те не поемат. Явно човек се учи само от собствените грешки, вместо да се учи от грешките на другите.
                      Урок учи всеки сам... и си го плаща..., задължително! Цената..., всеки си я знае!

                      В тази посока на разговора, един цитат: "Има стари пилоти, има и смели пилоти, но няма стари, смели пилоти!"

                      п.п. Те..., ВНМ-то ни се чуди ама..., портОфела... пак отъня... и отива да си ляга... )))))))

                      Коментар


                      • Боже, Боже... Какъв ден. Знакови отписвания, комарджии дават утеха на нетварето... Какво ли още има да се случва днес. Я да си легна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Не се коси... уроци..., ама си ги научил... Щом си ги спомняш..., уроците!
                          Да, научих ги уроците. Купувах, когато беше паднала с повече от 50% - мислех си, че след такъв спад няма повече да пада или че дори в краен случай да падне повече, то после ще се вдигне. И сега си имам виртуални тапети, поне да бяха истински .... . Опитвам се да го обясня на някои хора тука, но те не поемат. Явно човек се учи само от собствените грешки, вместо да се учи от грешките на другите.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                            Бог да я прости! Тук навремето се набабаних яко и сега нещата си дойдоха до логичния и скръбен край. Ще ми държи влага цял живот. Лошото е, че хартиите са безналични и сега не мога да си налепя стените с тях, та да ми напомнят за моята глупост на младини
                            Не се коси... уроци..., ама си ги научил... Щом си ги спомняш..., уроците!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                              Бог да прости хартията и да даде покой на душата и.

                              Няма препоръки
                              Бог да я прости! Тук навремето се набабаних яко и сега нещата си дойдоха до логичния и скръбен край. Ще ми държи влага цял живот. Лошото е, че хартиите са безналични и сега не мога да си налепя стените с тях, та да ми напомнят за моята глупост на младини
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Бог да прости хартията и да даде покой на душата и.

                                Няма препоръки
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X