IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Випом АД (VPOM / VIPOM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кой ги направи 10000 ???
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Позицията се раздвижи сериозно.

      Коментар


      • С всичките ВЕЦ-ове , ТЕЦ-ове , АЕЦ-ове , които се и ще се строят ;с възстановяването на помпено-отводнителните инсталации в земеделието ; със запълнения капацитет на всичките ни корабостроителници за години напред и всички други знайни и незнайни проекти , не съм сигурен дали ще могат да се вредат братушките до помпичките ни...:-)
        Просто си мисля и никого не призовавам към покупки или продажби=

        и това е вярно, и като спомена за ВЕЦ-ове- гледам ще строят 9 ВЕЦ-а край Своге.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stake holder
          Като потекат поръчки от братята руснаци не ще се разшават, ами ще се избиват.

          Лично мнение
          С всичките ВЕЦ-ове , ТЕЦ-ове , АЕЦ-ове , които се и ще се строят ;с възстановяването на помпено-отводнителните инсталации в земеделието ; със запълнения капацитет на всичките ни корабостроителници за години напред и всички други знайни и незнайни проекти , не съм сигурен дали ще могат да се вредат братушките до помпичките ни...:-)
          Просто си мисля и никого не призовавам към покупки или продажби==

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc
            Първоначално изпратено от Brain
            Първоначално изпратено от melon
            E възможно е , но 80% за няма година ми стига . Успехи!
            Според мен има какво още да се очаква от Випом, само че иска време. Средна цена на пакета ми е 6,10 и ще чакам около 300% преди да продам.
            Моята средна е на половина на твоята , но под 20 не бих продал
            abc, съгласен съм с теб. Предприятие като Випом да се търгува под BV е отживелица от миналото.

            Коментар


            • Като потекат поръчки от братята руснаци не ще се разшават, ами ще се избиват.

              Лично мнение

              Коментар


              • разшаваха се ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Brain
                  Първоначално изпратено от melon
                  E възможно е , но 80% за няма година ми стига . Успехи!
                  Според мен има какво още да се очаква от Випом, само че иска време. Средна цена на пакета ми е 6,10 и ще чакам около 300% преди да продам.
                  Моята средна е на половина на твоята , но под 20 не бих продал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon
                    E възможно е , но 80% за няма година ми стига . Успехи!
                    Според мен има какво още да се очаква от Випом, само че иска време. Средна цена на пакета ми е 6,10 и ще чакам около 300% преди да продам.

                    Коментар


                    • E възможно е , но 80% за няма година ми стига . Успехи!

                      Коментар


                      • според мен си сгрешил...
                        лично мнение

                        настоящето не препоръчва пакупка или продажба...
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Аз моите днес ги продадох.

                          Коментар


                          • днес май някакво събуждане започна...
                            въпреки че не е от "най-популярните" емисии смятам че скоро ще я зябележат...


                            настоящето не препоръчва покупка, продажба или каквото и да е ....
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Тук такова налягане се нагнетявя и макар , че съм им фен на тези "помпи" отдавна , очаквам скорошно избухване...:-))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Chocho
                                Аз...
                                Браво, Чочко, ще стане човек от теб. Сега остава и ALUM да напълниш и до края на година ще биеш по доходност 90% от другарчетата си.

                                Коментар

                                Working...
                                X