IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Випом АД (VPOM / VIPOM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми аз от 3 год го казвам , ама те сега го разбраха май...

    Коментар


    • abc, какво да взимат, то вече почти няма. Аз им казвах вчера, ама те чакат.

      Коментар


      • Вземайте , защото след отчета ще е доста по-солено...

        Коментар


        • Не бих казал , че съм недоволен.Разбира се , че би могло и повече да имам , но не съм максималист , а и зная , че болшинството имат по-малко от мене.Очакванията за Q2 са , а и за предпирятието като бъдеще са ми доста позитивни.Новото ръководство , с което се запознах на ОС е също изключително амбициозно...

          Коментар


          • Нещо си недоволен ли ?
            (на мен само бройката, която притежавам ми е малко...
            ама пуста немотия няма свободни пари)
            Успехи
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Мисля, че скоро дружеството ще бъде оцененено по-добре от пазара.

              http://vipom.ru/bg/c_news.shtml

              Коментар


              • Тук е добре да не се изпуска влака:-)

                Коментар


                • Така, обощавам отрицателните мнения за Випом, които бяха изброени до тук: лош външен вид на продукцията, остаряла производствена технология, съдебни искове на стоиност 148000лв.

                  С други думи- до тук нищо сериозно, което би оправдало факта, че още се търгува под BV.

                  Коментар


                  • лаяхте лаяхте ...
                    на ви сега еФтинийка...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от аналгина
                      abc, това вече е идея. Към всяка помпа ще се прикача по едим видински ром, може и да не е от сем.Зрънкови. Така хем продажбите ще скочат, хем и малко демографски ще се помогне на региона :-)
                      И това върши работа, аналгине:-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bobi75
                        абц, тези съдебни дела не са малко и говорят, че фирмата не е коректна към доставчици/клиенти
                        Това , че тези неща се публикуват е достатъчен критерии , че фирмата е коректна .И от изнесената информация не може да се правят изводи кой към кого е бил некоректен и съответно отсрещната страна се е обърнала към съда.И той е този , който ще отсъди кой прав-кой крив.
                        А за това дружество пиша от над 2 години.Не ми се рови сега назад , но мога да го направя.
                        Казаното отлита , писаното остава:-)
                        Изразявам лично мнение и не препоръчвам никому нищо

                        Коментар


                        • о да, то тази тема с цел спекулация е пусната.
                          тактиката е ясна. отркива дружество излязло последната година на печалба с цена под счетоводната стойност и почваш да скандираш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от abc
                            ...помпа на петролния кладенец...
                            Понеже спомена и за някои помпи със специфично предназначение, ще кажа, че нашите отстъпват и по срок на действие (дълготрайност), що се отнася за помпи, работещи в агресивни среди (подават киселини, основи и т.н.).

                            Горното не бива да променя ориентацията ви, ако желаете да спекулирате с цените на въпросното д-во на БФБ!

                            Успехи!

                            Коментар


                            • abc, това вече е идея. Към всяка помпа ще се прикача по едим видински ром, може и да не е от сем.Зрънкови. Така хем продажбите ще скочат, хем и малко демографски ще се помогне на региона :-)

                              Коментар


                              • абц, тези съдебни дела не са малко и говорят, че фирмата не е коректна към доставчици/клиенти

                                Коментар

                                Working...
                                X