IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Випом АД (VPOM / VIPOM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз...

    Коментар


    • вече и по 12 няма...
      някой знае ли кой обра... ??
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Очаквам тук да става все по-интересно и това да се отразява на цените на дружеството. Дори като гледам фирмената регистрация на собствениците и отчитайки нашето законодателство ми се струва, че може да станем свидетели на дивидент в края на годината.

        Коментар


        • И на мен ми е странно как ще си купиш Химко пък няма да си купиш помпичка на 12 лв.???
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Та какво викаха някои в такава ситуация:
            UP-UP-UP

            Коментар


            • Хайде сега дубъл! Минимум

              Коментар


              • И още-
                01.09.2006 В октябре этого года ЗАО "Росгидромаш" совместно с заводом "ВИПОМ" принимает участие в 5-ом международном форуме PCVEXPO'2006 - "НАСОСЫ. КОМПРЕССОРЫ. АРМАТУРА" в Сокольниках. Будут широко представлены болгарские консольные насосы для перекачивания воды и химически активных жидкостей. Также вниманию посетителей будет предложена техника для нефтедобычи и нефтепереработки.

                Коментар


                • На Vipom AD проведены сравнительные испытания насосов серии Д. Испытания показали превышение КПД насосов производства Vipom AD над их российскими аналогами до 4,5 %. Этот фактор становится решающим при выборе таких насосов, так как только энергосбережение позволяет практически полностью окупить стоимость насоса в течение первого года эксплуатации.
                  Тук сериозно се работи...

                  Коментар


                  • Дали някой полека пълни ???...
                    или полека чисти ???...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Това са част от онези , които се предлагаха по 10лв. на аукциона през декември.Споко-скоро ще бъдат отнесени ...

                      Коментар


                      • Тук посоката е ясна. Но се появиха много ордери продава днес и това кара някой хора да се опитат да си напазарят на по - ниска цена. Но сериозни количества под 14 кинта не вярвам да има. Същото беше при UPAC преди 2 седмици. Изтъня търсенето яко след рязък скок. Но като видяха, че никой не е луд да продава на тези нива, за три дни цената стигна от 33 на 48. Понякога тези слабо ликвидни позиции ме кефят много. Особено когато са и подценени.

                        Коментар


                        • Аз пък виждам 13% покачване на цената при днешната търговия, при нелош обем за това дружество

                          Коментар


                          • Имаш някаква бърза работа ли ?
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • mai skoro niama da widim niwa nad 14 leva
                              cenata sreshtna seriozna syprotiwa

                              Коментар


                              • NE NE SA MOITE
                                ne ma da se pla6i6 kopele

                                Коментар

                                Working...
                                X