IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метизи АД (5MZ / METIZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
    Доколкото знам основния купувач скоро пак ще купува и ще продължава да купува и тази и следващата година ,но съм забелязал ,че си пълни почти всеки месец тихо определени количества за да не изплаши продавачите.Това не е препоръка нито за покупка на акции ,а пък не е препоръка и за продажба на акции.Не мога да прогнозирам пазара в следващите два -три месеца ,защото е алогичен ,а именно имам усещането ,че продавачите биха продавали в близките дни и на по-ниски цени от цената на последната сделка, а също така имам усещането, че купувачите биха купували и на по-високи цени от 0,45лв.Тоест имам усещането ,че и купувачите и продавачите си мислят ,че ще направят сделката на живота си.Все пак това са мои възприятия и са поне малко субективни, но моя анализ показва, че догодина тук цената ще хвърчи ,но тогава и цената на други акции също ще хвърчи според мен.
    Да разбирам ли, че нямаш точна идея кой е продавача и кой е купувача, а всичко е усещане?

    Коментар


    • Доколкото знам основния купувач скоро пак ще купува и ще продължава да купува и тази и следващата година ,но съм забелязал ,че си пълни почти всеки месец тихо определени количества за да не изплаши продавачите.Това не е препоръка нито за покупка на акции ,а пък не е препоръка и за продажба на акции.Не мога да прогнозирам пазара в следващите два -три месеца ,защото е алогичен ,а именно имам усещането ,че продавачите биха продавали в близките дни и на по-ниски цени от цената на последната сделка, а също така имам усещането, че купувачите биха купували и на по-високи цени от 0,45лв.Тоест имам усещането ,че и купувачите и продавачите си мислят ,че ще направят сделката на живота си.Все пак това са мои възприятия и са поне малко субективни, но моя анализ показва, че догодина тук цената ще хвърчи ,но тогава и цената на други акции също ще хвърчи според мен.

      Коментар


      • я си помисли ,да не би да си имал среща с Кики?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
          Даже знам и за кой клиент купуват-много е здрав.
          а сега де,какво да правим? да купуваме или да продаваме? щото аз съм заредила хартия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
            Даже знам и за кой клиент купуват-много е здрав.
            Тялом или духом?
            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

            Коментар


            • Даже знам и за кой клиент купуват-много е здрав.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                Корпоративна Търговска Банка
                Защо мислиш, че са Корпоративна?

                Коментар


                • Корпоративна Търговска Банка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                    Преди това доста акции продаваха клиенти на Кей Би Си Секюритис,но сега е ред на клиенти на Капман.Ако някой се интересува мога да му кажа основния купувач през последната година чрез кой посредник купува.
                    Ами кажи щом си почнал

                    Коментар


                    • Преди това доста акции продаваха клиенти на Кей Би Си Секюритис,но сега е ред на клиенти на Капман.Ако някой се интересува мога да му кажа основния купувач през последната година чрез кой посредник купува.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                        Capman
                        Защо пък капман?

                        Коментар


                        • Метизи

                          Capman

                          Коментар


                          • Може да кажеш и нещо интересно и за дружеството, виждам ти е любимо...
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                              Днес беше въведена айсберг поръчка продава на цена 0,45 лв ,като се виждаха 1200 броя продава по 0,45лв, но поръчката беше за 10000 броя продава по 0,45лв.Не знам продавача дали си мисли ,че може да излъже някой или е човек ,който не лъже.Едно е ясно -излъган е този който продава хартия по 0,45 левчета.Ако някой се интересува чрез кой посредник е въведена гореописаната поръчка мога да му кажа с 60 процента сигурност кой е посредника.
                              Добре де, хайде кажи кой е посредника?

                              Коментар


                              • Метизи

                                Днес беше въведена айсберг поръчка продава на цена 0,45 лв ,като се виждаха 1200 броя продава по 0,45лв, но поръчката беше за 10000 броя продава по 0,45лв.Не знам продавача дали си мисли ,че може да излъже някой или е човек ,който не лъже.Едно е ясно -излъган е този който продава хартия по 0,45 левчета.Ако някой се интересува чрез кой посредник е въведена гореописаната поръчка мога да му кажа с 60 процента сигурност кой е посредника.

                                Коментар

                                Working...
                                X