Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕМКА АД (ЕМКА)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ех, да еба CAPEX-а да еба и чудото!

    Коментар


    • Айде бе? Важно е какво има в халетата Лично съм следил какво влиза и какво излиза от там. Плюс това съм говорил и с техни клиенти относно качеството и ръста на обема продуkцията, която произвеждат. Гледай CAPEX-а, това е ключа към палатката.

      Коментар


      • Някой от вас минавал ли е скоро покрай "завода" - порутени халета и реновирана административна сграда. В работен ден могат да се забележат 5-6 мангала, които се суетят около камион без да е ясно точно какво правят ... абе какво да ви кажа - идилия!

        Иначе на хартия всичко е перфектно наистина - спор няма!

        Коментар


        • Емката си е супер дружество. Тук фундамента е много силен, а перспективите за развитие са страхотни. Леко и бавно на горе.

          Коментар


          • Безпочвен оптимизъм може да се търси по пътищата и мостовете , както и в Смолян , но не и тук...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2
              Здравейте,кой е основния играч по тази позиция.Благодаря.
              Безпочвеният оптимизъм според мен

              Коментар


              • След отчета сега 20-така трябва да е прегазен, а потенциалът на компанията според мен е много много по-голям. Аз мислех да играя на късо тука, ама май ще се превърна в дългосрочен, че добри парички може да се искарат след време. 25 лв поне след годишния, а за след още година ще си го пожелая на цените от преди сплита. Това е лично мнение и не претендира за достоверност.
                Успешна и доходоносна!
                ~МЕЧО~

                Коментар


                • Здравейте,кой е основния играч по тази позиция.Благодаря.

                  Коментар


                  • Ами, голям интерес има тук и то не с цел преоценка на активите
                    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Някой си напълни кошницата със зимнина

                      Коментар


                      • ЕМКА И 'Гамакабел АД' държат почти целия пазар на мостови проводници и СВТ. При този бум в строителството очаквам добър растеж в следващата година.
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • само някой да не дръпне кабелите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rino
                            аз го виждам на 23, но няма да споря за 2лв.
                            ...т.е., посоката е към цената преди сплита преди 3м

                            Коментар


                            • [quote="bul"]
                              Първоначално изпратено от Спекулант
                              Зависи от отчета.
                              Ако отчетът е добър /какъвто очаквам да бъде/ --> 20-та ще бъде подмината като малка гара и ще се достигнат нива от 25+ !

                              Лично мнение (!) - не е съвет за каквото и да било ...[/quo

                              аз го виждам на 23, но няма да споря за 2лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант
                                Зависи от отчета.
                                Ако отчетът е добър /какъвто очаквам да бъде/ --> 20-та ще бъде подмината като малка гара и ще се достигнат нива от 25+ !

                                Лично мнение (!) - не е съвет за каквото и да било ...

                                Коментар

                                Working...
                                X