IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕМКА АД (ЕМКА)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДФК-на ДФК-8701
    ДФК-на ПФБК -8000

    Коментар


    • Бихте ли казали кой на кого прехвърли тези 16к акции в 11:18ч. и 11:35ч.?
      Благодаря предварително.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Свети Петър
        Не знам как се навиват да продават някой под 25,50 лв. (цената на прехвърлянето). За мен посоката е над 30 и то още след годишния. Златна си е тази акция и туй то
        да бе. средата на Декември най-късно сме на 30. а до средата на Ноември сме на 27

        Коментар


        • Не знам как се навиват да продават някой под 25,50 лв. (цената на прехвърлянето). За мен посоката е над 30 и то още след годишния. Златна си е тази акция и туй то
          ~МЕЧО~

          Коментар


          • А лятото тук си купувах на под 10 кинта....
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Кой купи тези 5к акции?

              Коментар


              • Скоро и нивата от 26 кинта ще са мираж

                Коментар


                • като много плямпате сега на 26 ли ще трябва да си купувам??????????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Brain
                    SOFIX, не е лошо в случая и P/E и P/BV да смяташ, щото малко се изменя общата представа без тях.
                    Ами те са най-лесни и всеки сам може да си ги сметне. А и тези коефициенти се изменят всеки ден

                    Коментар


                    • SOFIX, не е лошо в случая и P/E и P/BV да смяташ, щото малко се изменя общата представа без тях.

                      Коментар


                      • НАЗДРАВЕ, SOFIX... И аз мисля като теб... И аз имам акции на ЕМКА.

                        Коментар


                        • И аз много се зачудих на днешните коментари.

                          Коментар


                          • Поразгледах написаното днес по темата и се запитах защо сме толкова опак хора . Капитан Дядо Никола ще доставя тръби за подмяна на цялата канализационна система в България (вкл.град Искър) и е дружество с фундамент . Мостстрой ще участвува в строежа на автомагистрала Тракия , мост Дунав 2 , и де що има мостове из България вкл. от Мусала до Луната . ХД Пътища е с достойнства, излизащи от рамката на мойто изложение - докато направи ремонт и на пътеката до пещерата Снежанка аз няма вече да съм жив. Само отчета на ЕМКА е хубав ама не дотам и печалбата не е такава каквато би трябвало да бъде . Като прибавим , че дружеството няма фундамент и няма да прави кабели за Марс през 3000 година... Оставете се ... Давайте към кръчмата .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                              Jedi, ako темпа на печалбата от порядъка над 1,5 не бива да оказва влияние на цената, според теб от какво трябва да зависи въпросната цена?
                              Никъде не съм коментирал цената, а само прекалените реакции на потребителите във форума.

                              Коментар


                              • Jedi, ako темпа на печалбата от порядъка над 1,5 не бива да оказва влияние на цената, според теб от какво трябва да зависи въпросната цена?

                                Коментар

                                Working...
                                X