IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БАКБ (BACB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И на мен много ми харесва, но кога ли ще я оценят подобаващо не се знае. В сравнение с другите банки, които се търгуват на борсата, има много ниско П/Е, а банковият сектор е динамично развиващ се!


    И аз имам акциии
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Mnogo kachestvena akcia koiato skoro shte bade ocenena ot pazara.

      Razbira se che imam akcii

      Коментар


      • normalno pri tezi rezultati i lipsata na bankovi akcii)
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • 20% за малко повече от месец,никак не е зле!!!

          Коментар


          • Най-после и тая банка отлепи, крайно бреме беше! Като че ли??

            Това е само леко наблюдение!

            Коментар


            • i tuk leko po leko katerim...
              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

              Коментар


              • И ако направят едно сплитче би било супер;-)

                Коментар


                • Да. Особено като сравниш с CCB. Там засега има само за деветмесечието, но интересно каква печалба ще извадят. Май BACB то ще се окаже даже евтино. И е с доста по-голям free float и ликвидност.

                  (притежавам акци)

                  Коментар


                  • lele tova sa unikalni rezultati ...napravo neveroiatno ..namam dumi
                    Too many people are thinking of security instead of opportunity. They seem to be more afraid of life

                    Коментар


                    • "Нетната консолидирана печалба на ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София (БАКБ) за миналата година отбеляза ръст от 41,41 на сто до 34,132 млн. лв., става ясно от отчета на дружеството, публикуван на БФБ-София"

                      По мой сметки това е ROE (средно) от 36%. Коментари?

                      Интересно ако сравни печалбата и нарастването на печалбата с ЦКБ къде трябва да отиде БАКБ. Още повече, че тук free-float-a e nad 40%. (не е съвет за купуване!)

                      пп

                      и честито на купилите преди 4-5 месеца на 32.

                      Коментар


                      • най-вероятно си гледал данните за някой от облигационните им емисии. внимавай с такива нелепи грешки

                        Коментар


                        • Защо гледаш изобщо какво "смята" инвестора?

                          Коментар


                          • а някой случайно да знае как е изчислена тая счетоводна стойност 1000лв, която се показва в инвестор-а ?
                            По принцип знам как се смята но тука не мога да я осмисля нещо...

                            Коментар


                            • Какво ли ни очаква тук? Минаха над 200 000 хил. акции на цена около 49 лв.

                              Коментар


                              • Точно това е причината да копирам статяиат по долу
                                А Дженерал Илектрик вече имат вкарани 50 млн евро в половината Мол ъф София. И много яко се бореха за Юнионбанк
                                Аз лично много се разочаровах че не успяха защото са ммного по-добре от унгарците и тяхната банка е мисля най-добрата по отношение на потребителското кредитиране. Щяхме да видим истинско банкиране. Но сега има шанс да видим истинско ипотечно банкиране! Иначе що ще се листва тази банка?

                                Коментар

                                Working...
                                X