IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БАКБ (BACB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май и аз съм го пропуснал, не внимавах много в последните минути. Днес приятните изненади за мен са в повече

    Коментар


    • propusnah li nesto tyk?
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • е защо тогава само флудваш форума ? поне я коментирай, всички сме го виждали това

        Коментар


        • Новината е стара.
          На проведено заседание на Надзорния съвет на ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София /BACB/ е прието решение за свикване на ОСА, както следва:
          ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София /BACB/ свиква ОСА на 18.04.2007 год. от 10.00 ч. в гр. София, ул. Шипка № 14, хотел Кристал Палас, при следния дневен ред:
          - Доклад на управителните органи за дейността на дружеството през 2006 год.;
          - Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2006 год.;
          - Доклад на регистрирания одитор за 2006 год.;
          - Отчет на Директора за връзка с инвеститорите;
          - Избор на регистриран одитор;
          - Освобождаване на членовете на управителните органи от отговорност за дейността им през 2006 год.;
          - Промени в органите на управление на дружеството;
          - Промени в устава на дружеството;
          - Решение за разпределение на финансов резултат - Предложение за решение:
          „Финансовият резултат /нетната печалба/ на БАКБ за 2006г. в размер на 33 685 750.36 лева се разпределя както следва:
          (а) 24 217 206.61 лева се отнасят във Фонд "Резервен"
          (б) 9 468 543.75 лева се разпределят като дивидент на акционерите, които съгласно чл. 115б от ЗППЦК имат право да получат дивидент. Брутният дивидент на една акция е 0.75 лв. (седемдесет и пет стотинки).
          - При липса на кворум събранието ще се проведе на 02.05.2007 год. от 10.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
          - Поканата за ОСА предстои да бъде публикувана в Д.В.
          Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 04.04.2007 год.
          Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА, е 02.04.2007 год.

          Коментар


          • Това прекрасно дружество все повече започва да ми харесва.
            В едно писмо до акционерите, за четвърто тримесечие, се споменава нещо за дивидент
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Ето пълната новина

              1. Bank Austria Creditanstalt AG-Austria,Wien е придобило акции от капитала на:

              - ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София /BACB/;

              - Брой акции, обект на сделката: 354 962;

              - Процент от капитала, обект на сделката: 2.812%;

              - Пряко участие в капитала след прехвърлянето: 5.403%;

              - Участие в капитала чрез свързани лица: 0.00%;

              - Общо участие в капитала след прехвърлянето: 5.403%;

              - Дата на прехвърлянето в ЦД: 27.02.2007 год.



              2. Българо-Американски Инвестиционен Фонд-САЩ, Чикаго е прехвърлило свои акции от капитала на:

              - ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София /BACB/;

              - Брой акции, обект на сделката: 500 000;

              - Процент от капитала, обект на сделката: 3.96%;

              - Пряко участие в капитала след прехвърлянето: 53.88%;

              - Участие в капитала чрез свързани лица: 0.00%;

              - Общо участие в капитала след прехвърлянето: 53.88%;

              - Дата на прехвърлянето в ЦД: 27.02.2007 год.

              Коментар


              • Приказка по темата да става, защото нещо скучаем по позицията днес

                Коментар


                • Само не знам що го пействаш това
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Bank Austria Creditanstalt AG-Austria,Wien е придобило акции от капитала на:
                    - ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София /BACB/;
                    - Брой акции, обект на сделката: 354 962;
                    - Процент от капитала, обект на сделката: 2.812%;
                    - Пряко участие в капитала след прехвърлянето: 5.403%;
                    - Участие в капитала чрез свързани лица: 0.00%;
                    - Общо участие в капитала след прехвърлянето: 5.403%;
                    - Дата на прехвърлянето в ЦД: 27.02.2007 год.

                    От Новини...надявам се, че е paste-нато правилно.

                    Коментар


                    • Даа, добро чувство имам за тази акция.

                      Коментар


                      • отлично представяне за акциите на банката!!!!!вчера,днес и ......

                        Коментар


                        • Какво пък не ти харесва на статията???

                          Може би на теб трябваше да я дадат, дето пишеш "ужас" с "т" накрая

                          Коментар


                          • Много се извинявам ама автора на тая статия не го бива хитч във финансовия анализ. Да беше го дал на някой друг да го свърши, а после той да си допише глупостите!
                            Много падна качеството в медиите, УЖАСТ!!!

                            Коментар


                            • БАКБ, Насърчителна банка и ОББ с най-висока възвръщаемост на активите

                              Коментар


                              • Разчисти се 60-цата най-накрая. Аз се преместих малко по-назад в офертите продава с моите скромни 10 броя. Май е време да пооберат малко, че 26-ти наближава. Определено това е най-добрата банка като П/Е. И фри плота се увеличи. Не знам само доколко И-пото на ПИБ и ТБ ще повлияе на позицията.

                                Коментар

                                Working...
                                X