IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мостстрой АД (5MY / MOSTS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мостстрои- събрание на акционерите

    за пореден пат се убездавам че този саит инвестор не е обективен,а е платен и то от треис груп,да мъскари конкуренцията и да слави голиамата фирма треис,никаде не написаха че плана е приет за разглездане от съда и е назначено събрание на кредиторите на 27.06 ,тука мярнах информациа дори че е внесен и втори оздравителен план от слузителите на компанията,и сега дори е назначено и събрание на акционерите на 02,07.2012.за тези новини ништо,само някаде мозеш да мернесх по едно изречение,за сметка на това обаче информация за трасето колкото искаш как дали на 4 обекта наи ниска цена,обаче понезе наи ниската цена вече не е критерии,никаде не пише например че въпреки че са дали наи ниска дъмпингова цена,за лъвов мост крастовиштето не го печелят те а гбс.

    Коментар


    • оздравителен план мостстрои

      според информациите има подаден и втори оздравителен план от слузителите на фирмата,ако баде приет и тои ште има и втора дата за обшто събрание на кредиторите,в момента наи разумното решение и за кредиторите,и за работниците и за дързявата е плана да бъде приет,т6ака или иначе креедиторите не могат в тази ситуация да си вземат всички кредите работниците ште имат работа това означава по малко галвоболя за дързявата,и не на последно място да не забравяме и дребните акционери,ако тази дързява иска да показе че поне малко се интересува от обикновените хора,трябва да натисне малко кредиторите плана да бъде приет,оште повече че в момента дързявата има нузда от фирма като моста специялизирана в ремонт на високи мостове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
        Кат гледам с едни 55к могат да я закарат на 1лв.

        п.п. те 54 к акции- значи може и с 25-30 к лева

        Коментар


        • Кат гледам с едни 55к могат да я закарат на 1лв.

          п.п. те 54 к акции- значи може и с 25-30 к лева
          Last edited by PLP; 07.06.2012, 13:33.

          Коментар


          • оздравителен план мостстрои

            и на мен един от старите акционери на холдинга ми го обясни така,обявявят несъстоятелност да прецакат кредиторите,и да оберат акциите за един ден изкупиха тогава 10 процента от фирмата за 15ст на акция,на мен тази конспирация много много не ми се вярва,много се проточиха нештата,и наистина имат доста реализирана загуба,но всичко е възмозно в тази дързява.но да се приеме оздравителния план ште е от полза за работниците и дори за кредиторите да дадат шанс на фирмата,штото така или иначе няма да могат да си вземат кредитите в пълен размер.

            Коментар


            • А ти чете ли колко мостове в момента се нуждаят от ремонт и държавата ще отпусне спешно средства за ремонта на тези мостове? Колко са фирмите в България,които могат да извършат тази дейност със специализирана техника?
              естествено,че ще приемат оздравителен план
              фалита беше за сплашване на зайците и обиране на хартията
              нямам акции

              Коментар


              • допуснат оздравителен план

                плана на мостстрои ад е допуснат до обшто събрание на кредиторите,на 27.06.2012,поздравления момчета,все оште имате шанс да вземете някоя стотинка дано черепа, си е направил сметката и да е оставил нешто и за вас,според мен единствения шанс е работниците да се развикат,и боико да натисне кредиторите,да допуснат плана,един от старите акционери,ме уверяваше `че това била далавера на черепа,да го изкупи на евтино да мине оздравителен план и да го отпише после от борсата дали е истина не знам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                  Здравейте мизерници и поздрави от горския

                  Коментар


                  • Даммм,сега да видим в кого е Черният Петър
                    не че имам,но имам добри спомени от позицията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от svilan Разгледай мнение
                      Като гледам какво става наближава тото да си купи акции на 1-2 ст. Всички погребаха вече моста, не забравяйте че последната дума е на В. а той не спи и дебне.

                      2011-11-25
                      17:34 Мостстрой АД /в несъстоятелност/
                      MOSTS

                      Вътрешна информация по чл.4 от Закона срещу финансови злоупотреби с Финансови инструменти
                      „Мостстрой” АД уведомява своите акционери и всички заинтересовани лица, че на 24.11.2011 г., в предвидения в чл. 698, ал. 1 ТЗ срок и съгласно разпоредбите на чл. 696 и чл. 697, ал. 1, т. 1 ТЗ в съда по несъстоятелността на „Мостстрой” АД – Софийски градски съд, ТО, VІ – 11 състав по т.д. № 2337/ 2010 г., е представен план за оздравяване на дружеството, изготвен от длъжника „Мостстрой” АД (в неплатежоспособност), чрез прокуриста.
                      След извършване на служебна проверка по допустимост на плана, ако той отговаря на предвидените в чл. 700, ал. 1 ТЗ изисквания, съдът по несъстоятелността следва в 7-дневен срок да постанови Определение, с което да допускане плана за разглеждане и гласуване от общото събрание на кредиторите, по реда предвиден в Търговския закон.

                      П.С. Не знам дали не спи, ама за дебненето съм съгласен, сега интересното е къде са акциите на продалите!

                      Коментар


                      • Кой мъти водата тук.И за какво.
                        Св

                        Коментар


                        • Като гледам какво става наближава тото да си купи акции на 1-2 ст. Всички погребаха вече моста, не забравяйте че последната дума е на В. а той не спи и дебне.
                          Св

                          Коментар


                          • Като стане 1-2 ст. може да си взема

                            Коментар


                            • Над три пъти скочи загубата на Мостстрой АД за 2010г. след одита
                              Последна редакция: 14.04.2011, 09:45
                              Публикуване: 14.04.2011, 09:36
                              Автор: Money.bg
                              Размер на шрифта: a a a
                              Загубата на Мостстрой АД (5MY) за 2010 год. достигна рекордните в историята му 19 207 хил. лв.

                              Общите приходи на обявеното в неплатежоспособност дружество са 2 573 хил. лв., или с 75.57% по-малко спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 127.49% спрямо предходната година до 23 914 хил. лв.

                              Нетните приходи от продажби за 2010г. са в размер на 1 780 хил. лв. и представляват 69.18% от общите приходи. Спрямо предходния период те намаляват с 81.81%.

                              Към 31 декември 2010г. дружеството показва загуба на акция в размер на 3.45лв. Данните са от одитирания Баланс/Отчет на дружеството за 2010г.

                              Собственият капитал на дружеството е -10 803 хил. лв. , като спрямо същия период на 2009г. е намалял с 228.55 %.

                              Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София за 2010г.:
                              Общ брой изтъргувани акции: ( 1 356 753 бр. акции )
                              Общ брой сделки: ( 2 048 бр. )
                              Минимална цена: ( 0.140 лв. )
                              Максимална цена: ( 3.800 лв. )
                              Среднопретеглена цена: ( 0.448 лв. за акция. )

                              *Обобщената информация не обхваща сделки с акции на дружеството сключени на нерегулиран пазар.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X