IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петрол АД (PET)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • има вариант да се споразумяли да продават на някой ...на някаква цена... и купуват до нея...вече каква е, само те могат да кажат...

    Коментар


    • dex написа:
      и затова явно сами си ги купуват, пък и няма да се учудя аки е търговия с вътрешно инфо...

      15 Януари 2008 | 12:04
      Нафтекс Петрол ЕООД-Варна е придобило 165 232 акции, или 0.15% от капитала на Петрол АД, става ясно от съобщение на сайта на Българска фондова борса.

      След сделката дяловото участие на дружеството се увеличи до 5.15%. Проверка в АПИС сочи, че Нафтекс Петрол е еднолична собственост именно на Петрол АД.

      Припомняме, че в края на 2005 г. Нафтекс Петрол ЕООД прехвърли 18.84% от Петрол АД на Нафтекс Ойл Енд Шипинг Корпорейшън-ОАЕ.
      И аз мисля ,че сами си ги купуват ..... въпроса е до кога и на какви цени ..... , че в петък нещо изчезнаха на високите нива .....
      много внимателно тук...............
      Не е препоръка........

      Коментар


      • и затова явно сами си ги купуват, пък и няма да се учудя аки е търговия с вътрешно инфо...

        15 Януари 2008 | 12:04
        Нафтекс Петрол ЕООД-Варна е придобило 165 232 акции, или 0.15% от капитала на Петрол АД, става ясно от съобщение на сайта на Българска фондова борса.

        След сделката дяловото участие на дружеството се увеличи до 5.15%. Проверка в АПИС сочи, че Нафтекс Петрол е еднолична собственост именно на Петрол АД.

        Припомняме, че в края на 2005 г. Нафтекс Петрол ЕООД прехвърли 18.84% от Петрол АД на Нафтекс Ойл Енд Шипинг Корпорейшън-ОАЕ.

        Коментар


        • http://pazari.dnevnik.bg/show/456197/

          При цена от около 5 лв. за акция тогава финансовият директор на "Петрол" Цветан Димитров обяви, че реално дружеството струва поне два пъти повече - 10-11 лв., ако се отчетат и активите, които дистрибуторът притежава. Сумата на активите на веригата бензиностанции надхвърля половин милиард лева.

          Определено някои хора отчитат активите на дистрибутора на горива

          Не е препоръка за покупка/продажба на акции на дружеството.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trola
            Първоначално изпратено от profix
            Тука, както беше заспала, цената изведнъж хукна нагоре.
            Докъде ли може да стигне!?
            може и 10 ?????? от 2 месеца го гледам първи 104 започнаха да изкупуват , но май изтарвахме влака вече
            Някой има повече инфо...
            Още в началото на ноември се промиваха мозъци, че тук цената няма да мръдне още дълго време.
            Все пак е по добре да купиш на по ниски нива нали...?
            Но както виждаме пазарът се оказа по мъдър... Имашe корекция, а петролките не мръднаха наистина, напротив "катериха" бавно, но сигурно.

            Коментар


            • А дали няма да подскочи още няколко пъти нагоре.

              Коментар


              • Аз слязох вече от влака,взех си своето и не съжелявам.От тук нататък успех на влезлите.

                Коментар


                • Цената стигна ... докъдето можеше Честито на ... продалите на тези нива

                  Коментар


                  • Руснаците като дойдоха и нещо се разбраха....

                    Коментар


                    • Бихте ли ми казали защо само Петрол АД се покачваше през изминалите месеци? (Ме ми се е спирало вниманието върху позицията)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от profix
                        Тука, както беше заспала, цената изведнъж хукна нагоре.
                        Докъде ли може да стигне!?
                        може и 10 ?????? от 2 месеца го гледам първи 104 започнаха да изкупуват , но май изтарвахме влака вече

                        Коментар


                        • Тука, както беше заспала, цената изведнъж хукна нагоре.
                          Докъде ли може да стигне!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пухче
                            Понякога други събития движат цената,не отчетите.А и един отчет винаги можеш да го стъкмиш
                            Абе то да ти падне печалбата с 41% никак не е добре. А и не виждам смисъл да го скъкмяваш в посока надолу. При ОПТИК ги рабирам - там стъкмяват нагоре. При НЕОХ има слух че е надолу, защото собствениците си изкупуват акциите, но не знам до колко е вярно!

                            Коментар


                            • Понякога други събития движат цената,не отчетите.А и един отчет винаги можеш да го стъкмиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bani4kaSboza
                                Не искам да бъда песимиста тук, ама с този отчет без мен!!!
                                О'кей, чао тогава.

                                Коментар

                                Working...
                                X