IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • be az imam no moje 50 o6te da zema da zakragla na 1000 i da ne se zanimavam, no mi dai cena 4e da se naviq.

    Коментар


    • Колко ти трябват
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • malko sa

        Коментар


        • Аз съм с 2-те бройки, купи ги
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • 6tom taka si re6il, ti si s 10-te broiki

            da ti gi kupq li?

            Коментар


            • Вече изкарах и продавам
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • togava trqbva da po4erpi6, 6toto 6te izkara6 pari.

                Коментар


                • ХЕхехе !


                  Аз също имам акции тук, не си мисли, че се опитвам да манипулирам цената, щото не съм си купил
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Ne im se vruzvai, cenata e dostijima i holdingat e mnogo perspektiven, vseki moje da vidi kakav % zaema tazi akciq v portfeilite na fondovete na IP. No XY /zabravil e da napi6e poslednata si bukva ot imeto/ i nqkoi drugi ne saq si kupili akcii i zatova e normalno, 4ove6ko e da izpita6 zavi6 no ne moje vsi4ko. Puk vi se struva HIKA skupa sega? OO po4akaite o6te malko i togava savsem nqma da moje da si kupite.

                    Коментар


                    • Ok de, ok. Bqh siguren, 4e shte mi se nahvyrlite zaradi sravnenieto s PETHL, no tova beshe 1-qt holding, za koito se setih i koito sym sledil.

                      I vse pak prognozata mi si ostava 40lv!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Michelangelo
                        Първоначално изпратено от Beckner
                        Michelangelo analizirai HIKA v kratkosro4en plan /predi uveli4enieto/ i ako poznae6 az 6te te pozdravq /i po4erpq/ ostavi gi drugite, a kato kazvam analizirai govorq konkretno za cenata.

                        Ehh, Beckner, tuk ve4e dosta shte se zatrudnq Po princip sym dylgosro4en tuk, no ako trqbva da dam nqkakva prognoza: pone 40lv. Estestveno, tova e li4no moe mnenie.

                        Posledniqt holding, za koito se seshtam, 4e pravi uveli4enie na kapitala e PETHL. Ot datata na syobshtenieto za Obshto sybranie na akcionerite do poslednata data za tyrguvane na akciite s pravo na u4astie v uveli4avaneto na kapitala, cenata se poka4i dvoino (t.e. 100%). Ne mislq, 4e HIKA e po-losh holding, a i uveli4enieto e 4 puti (za spravka pri PETHL beshe mislq neshto ot roda na: ot 14 mln na 18 mln). Cenata v denq na syobshtenieto za Obshto sybranie beshe okolo 20-21 lv. Taka 4e 40lv mi se vijda edna syvsem realna i dostijima cifra
                        Микеланджело, преди да се правиш на луд и да сравняваш ХИКА с ПЕТХЛ погледни съотношенията им P/B и P/S.

                        Коментар


                        • Kazah, 4e tova e moe mnenie. Ne sym karal nikogo da se syglasqva.
                          Beckner me pomoli da dam prognoza za cenata i tova e moita prognoza.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Michelangelo
                            Първоначално изпратено от Beckner
                            Michelangelo analizirai HIKA v kratkosro4en plan /predi uveli4enieto/ i ako poznae6 az 6te te pozdravq /i po4erpq/ ostavi gi drugite, a kato kazvam analizirai govorq konkretno za cenata.

                            Ehh, Beckner, tuk ve4e dosta shte se zatrudnq Po princip sym dylgosro4en tuk, no ako trqbva da dam nqkakva prognoza: pone 40lv. Estestveno, tova e li4no moe mnenie.

                            Posledniqt holding, za koito se seshtam, 4e pravi uveli4enie na kapitala e PETHL. Ot datata na syobshtenieto za Obshto sybranie na akcionerite do poslednata data za tyrguvane na akciite s pravo na u4astie v uveli4avaneto na kapitala, cenata se poka4i dvoino (t.e. 100%). Ne mislq, 4e HIKA e po-losh holding, a i uveli4enieto e 4 puti (za spravka pri PETHL beshe mislq neshto ot roda na: ot 14 mln na 18 mln). Cenata v denq na syobshtenieto za Obshto sybranie beshe okolo 20-21 lv. Taka 4e 40lv mi se vijda edna syvsem realna i dostijima cifra
                            Какви са тези глупости???
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • И Силома ще увеличава капитала В структурата на холдинга има наистина атрактивни и перспективни дружества като Руболт и Силома, на които не се обръща достатъчно внимание от инвеститорската общност... Всички са се втренчили само в дяловете в ЕМКА и МСН.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Beckner
                                Michelangelo analizirai HIKA v kratkosro4en plan /predi uveli4enieto/ i ako poznae6 az 6te te pozdravq /i po4erpq/ ostavi gi drugite, a kato kazvam analizirai govorq konkretno za cenata.

                                Ehh, Beckner, tuk ve4e dosta shte se zatrudnq Po princip sym dylgosro4en tuk, no ako trqbva da dam nqkakva prognoza: pone 40lv. Estestveno, tova e li4no moe mnenie.

                                Posledniqt holding, za koito se seshtam, 4e pravi uveli4enie na kapitala e PETHL. Ot datata na syobshtenieto za Obshto sybranie na akcionerite do poslednata data za tyrguvane na akciite s pravo na u4astie v uveli4avaneto na kapitala, cenata se poka4i dvoino (t.e. 100%). Ne mislq, 4e HIKA e po-losh holding, a i uveli4enieto e 4 puti (za spravka pri PETHL beshe mislq neshto ot roda na: ot 14 mln na 18 mln). Cenata v denq na syobshtenieto za Obshto sybranie beshe okolo 20-21 lv. Taka 4e 40lv mi se vijda edna syvsem realna i dostijima cifra

                                Коментар

                                Working...
                                X