IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Top ти ме разбиваш, HIKA било балонера, а HVAR да расте до ограничението, ако действаш и както пишеш съм сигурен, че правиш много хора щастливи. Продължавай в същия дух

    Коментар


    • ако съм заинтересован по подразбиране щях да хваля дружеството, аз вече писах, че Хиката е леко балонерка. Така излиза, че хем имам акции, хем нямам, според тебе. А че съм бил експерт, ти го каза, не аз.
      За добрите думи ще те черпя боза с козунак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top
        Извод: експертите вън от форума! Тук е само за заинтересовани!
        Извинявай ако съм те обидила, top.
        Аз си мислех че си заинтересован, а ти се оказа експерт! Но, всички грешим понякога. Хора сме ...

        Успехи!

        Коментар


        • логиката е проста:
          който се изказва против едно дружество - значи е пропуснал да купи евтино и го е яд;
          който се изказва положително за едно дружество - значи е купил и се опитва да манипулира.

          Извод: експертите вън от форума! Тук е само за заинтересовани!

          Коментар


          • top, HIKAта си е супер, мен ако питаш. Държат около 22% от MCH. Само поради тази причина цената трябва да е над 5 лв. А имат и ЗММ Металик, EMKA, Силома, ЗАИ и др.

            А на теб защо толкова ти се иска HIKAта "да се спука"? ;-)
            Май си пропуснал да купиш навреме? Е не се ядосвай де!
            Може днешния едногодишен максимум да е следващ едногодишен мнимум

            Коментар


            • и понеже сам даваш пример за фармата - ето конкретния случай - точно преди година я купуваш на 8,50, след което повече от година е бира около 7 лева. Аз те питам скъпо ли си се ушил? И ако си мислиш, че тука някой с един постинг може да смъква цени, много си надценил или мене, или форума

              Коментар


              • Така ли се правят изводи?С едногодишен максимум?На колко по ниско щяха да ти минат през твоя брокер днес,като преди седмица бяха на 3.30/3.40,днес сделка под 3.84 нямаше, пък и тя беше в 9.38 часа.
                На SFARM къде и беше максимума/едногодишния/ на 8.30/8.50 ако не се лъжа,не че се заяждам,само че като пишеш нещо го анализирай преди това или поне ми го обясни,защото не можеш да правиш анализ с едногодишен максимум,айде стига,а ако искаш да си купиш ниско пробвай утре, може и да мине.
                P.S.Пък райфарите просто обаркаха, а?Ужас!Е, все пак стават грешки!

                Коментар


                • защото е едногодишен максимум пич, а отделно те обраха най-високите нива и както сам виждаш офертите купува доста изтъняват. Тази бройка можеше да се договори и на по-ниска цена. Моят брокер така прави, но на тебе Кольо ако ти изглежда нормално си е твое мнение. Поздрав

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top
                    тоя балон вярно литна днеска. Нищо утре ще се спука и пак сме под 3,50. Ако действително днешното е било грешка, браво на тези, които са им продали. Интересно кой ли с ушили после със скъпите акции на Хиката, ако ги мерна във фондовете, много лошо би говорило това за тях - от грешката ще страда дребния инвеститор в техните фондчета.
                    Интересно, как пък ги прецени, че са скъпи.......?

                    Коментар


                    • тоя балон вярно литна днеска. Нищо утре ще се спука и пак сме под 3,50. Ако действително днешното е било грешка, браво на тези, които са им продали. Интересно кой ли с ушили после със скъпите акции на Хиката, ако ги мерна във фондовете, много лошо би говорило това за тях - от грешката ще страда дребния инвеститор в техните фондчета.

                      Коментар


                      • Абе незнам дали сме на старта....
                        Знам че, май нещо райфърите се поообъркаха и вместо ИХЛБЛ удариха ХИКА....смях, ама се случва.
                        Ама ако сме на старта, лошо няма, въпреки, че е малко рано....
                        Винаги, когато имаш възможност отстъпвай, за да имаш повече пространство да се засилиш...

                        Коментар


                        • е браво, нека с 300 да лети нагоре...
                          не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Smith
                            Имали някоя важна новина за това което става в момента с HIKA???
                            има, има прегледай къде са акционери и ще видиш.....?

                            Коментар


                            • А трябва ли да има? По-подценен холдинг ако някой ми посочи ще съм му благодарен. Ако може в ЛС, че да си взема преди другите да го научат :-)

                              Коментар


                              • Имали някоя важна новина за това което става в момента с HIKA???
                                не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X