IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пепи
    Аналгина има още един много подценен холдинг според мен, така нар. ХДПАТ!!! :-)
    Аз оттам вече минах с комбайна. Мисля, че сега е ред на HIKA да направи дубъл.
    П.П. Пепи, от 10-тина дена сме съакционери в друг един интересен холдинг :-)

    Коментар


    • Със сигурност ако трябва да избирам между RAZHL и HIKA няма да е първия :-)

      Коментар


      • За RAZHL е рано още. Към 1.50-1.60 мисля да вляза и аз.
        А и с тоя трикотаж са за никъде, ама някоя спекулка ще излезе.
        Сега някой добре разтоварва на 2 лева )
        Тия постановки не ги ли научиха вече.

        Първоначално изпратено от Мечка
        Първоначално изпратено от аналгина
        Мечка, нали веднъж ми каза, че си си запазил ник-а "бик"? Защо по позициите, по които очакваш up не го използваш :-)?
        Ами и аз не знам - напоследък почти няма нещо, което да си заслужава да го ползвам, но специално за ХИКА може и да направя изключение.
        P.S. Въпреки, че съвсем не е най-евтиния холдинг. От относително по-ликвидните най-евтин според мен е RAZHL. Има и още един, ама него няма да го кажа...
        изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

        Коментар


        • Аналгина има още един много подценен холдинг според мен, така нар. ХДПАТ!!! :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от аналгина
            Мечка, нали веднъж ми каза, че си си запазил ник-а "бик"? Защо по позициите, по които очакваш up не го използваш :-)?
            Ами и аз не знам - напоследък почти няма нещо, което да си заслужава да го ползвам, но специално за ХИКА може и да направя изключение.
            P.S. Въпреки, че съвсем не е най-евтиния холдинг. От относително по-ликвидните най-евтин според мен е RAZHL. Има и още един, ама него няма да го кажа...
            Настоящото мнение е лична прогноза и не представлява инвестиционен съвет или препоръка за покупка ил

            Коментар


            • Мечка, нали веднъж ми каза, че си си запазил ник-а "бик"? Защо по позициите, по които очакваш up не го използваш :-)?

              Коментар


              • То пък все едно мажоритарите в дъщерните дружества са различни хора. Винаги съм се чудел на акъла на инвеститорите в MCH и ХЕС в сравнение с CENHL. Сега и с ЕМКА и ХИКА се очертава същото...
                Настоящото мнение е лична прогноза и не представлява инвестиционен съвет или препоръка за покупка ил

                Коментар


                • То и в Напредък само Биовета бе за 6лв. , ама холдингите не са сума от участия а) ..коректноста на Мажоритаря.
                  При Хиката работата е съмнителна при Труда и капитала ..направо лоша!!!
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Следобед ще го разгледам и ако си заслужава...

                    Коментар


                    • TCH

                      Коментар


                      • HIKA-та вярно си е супер балон. Само участието им в EMKA i MCH по пазарни цени е близо 8лв., но това явно не е достатъчно за top. Аз и вчера помолих този който знае по-подценен холдинг от HIKA да ми го каже, но всички мълчат. Молбата ми е още актуална.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DEKOT
                          А най-готиното е, че даже се измъкнаха с нелоша печалба - като има лапни-шарани, които си нямат собствен мозък, ами се чудят кого да копират!
                          Е, не можем да разберем дали са на печалба, защото имат още 2300 на средна 3,99. ;-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майната
                            Значи Райфа си взе пет тона ?) осети се нещо и трите ги избяга..))))))))))

                            СДЕЛКИ Индустриален Капитал Холдинг АД-София - HIKA
                            Купува Продава
                            Посредник бр. цена % Посредник бр. цена %
                            за деня
                            Райфайзенбанк-България АД 5 208 3.99 28.67 Райфайзенбанк-България АД 2 908 4.05 16.01
                            ФК Карол АД 2 318 4.05 12.76 Елана АД 2 600 4.02 14.31
                            ИП Бенчмарк финанс АД 1 250 4.02 6.88 ФК Карол АД 1 920 3.97 10.57
                            ТБ Юнионбанк АД 1 025 4.10 5.64 ИП Бенчмарк
                            финанс АД 1 550 4.05 8.53
                            БУЛ ТРЕНД БРОКЕРИДЖ 500 4.00 2.75 Популярна каса 95 АД 500 4.00 2.75
                            А най-готиното е, че даже се измъкнаха с нелоша печалба - като има лапни-шарани, които си нямат собствен мозък, ами се чудят кого да копират!

                            Коментар


                            • Значи Райфа си взе пет тона ?) осети се нещо и трите ги избяга..))))))))))

                              СДЕЛКИ Индустриален Капитал Холдинг АД-София - HIKA
                              Купува Продава
                              Посредник бр. цена % Посредник бр. цена %
                              за деня
                              Райфайзенбанк-България АД 5 208 3.99 28.67 Райфайзенбанк-България АД 2 908 4.05 16.01
                              ФК Карол АД 2 318 4.05 12.76 Елана АД 2 600 4.02 14.31
                              ИП Бенчмарк финанс АД 1 250 4.02 6.88 ФК Карол АД 1 920 3.97 10.57
                              ТБ Юнионбанк АД 1 025 4.10 5.64 ИП Бенчмарк финанс АД 1 550 4.05 8.53
                              БУЛ ТРЕНД БРОКЕРИДЖ 500 4.00 2.75 Популярна каса 95 АД 500 4.00 2.75
                              Умереният риск винаги печели ! ))))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top
                                А че съм бил експерт, ти го каза, не аз.
                                За добрите думи ще те черпя боза с козунак.
                                top, жалко че си експерт :-( :-( :-(

                                Ако беше заинтерсован, щеше да черпиш малко уиски!
                                Пък и мама ми е казвала да не говоря много-много с експерти, щото експертите били недоучени заинтересовани... 8) 8) 8)

                                Коментар

                                Working...
                                X