IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • това пък какво е при офертите купува, прилича на някакъв код 212121212 ???
    tya

    Коментар


    • Ще има да чакаш хубавице.
      Може би чакаш и IHLBL na 40ст

      Първоначално изпратено от Лолита
      ООО, къде бяхте като акцията беше на 2.8 - 3.3 - тогава акции колкото искаш - валяло ....
      аз вече продадох , ама сега как ше се зарадвам като доде некои още по здрав и ги изсипе наведнъж
      така че по полека с ентусиазма... това ми е приказката - не е нормално да расте толкова бързо и толкова много , при все че всичко това се знае - мцх, , троян , силома , и т.н.
      най смешното тука че , че всичко се повтаря - рязко нагоре , после лек , плавен спад и така обратно до 2.8 - 3.3 - там ще ви чакам ...
      успешен ден
      изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

      Коментар


      • Тука бяхме бе Лолита. Виж темата за Дългосрочните инвестиции. И аз продадох евтинко ЕМКА-та, но една лоша дума не написах срещу нея, така че не се излагай, моля те. А и когато ХИКА беше 3лв. ЕМКА беше около 15-16лв., а М+С около 130лв., така че доста ще трябва да почакаш за 2.8-3.30 :-)

        Коментар


        • ООО, къде бяхте като акцията беше на 2.8 - 3.3 - тогава акции колкото искаш - валяло ....
          аз вече продадох , ама сега как ше се зарадвам като доде некои още по здрав и ги изсипе наведнъж
          така че по полека с ентусиазма... това ми е приказката - не е нормално да расте толкова бързо и толкова много , при все че всичко това се знае - мцх, , троян , силома , и т.н.
          най смешното тука че , че всичко се повтаря - рязко нагоре , после лек , плавен спад и така обратно до 2.8 - 3.3 - там ще ви чакам ...
          успешен ден

          Коментар


          • и тук купона е на ниво - ударихме 5 лева

            Коментар


            • И малко аритметика:
              MCH = 57200 x 177лв ~ 10000 000 (10 милиона)
              EMKA = 147840 x 35лв ~ 5000 000 (5 милиона)
              Сами смятайте на акция (ще отбележа само, че в отчета им MCH=758, EMKA=237).

              За другите дружества в портфейла не говорим дори (силома напр.)

              Първоначално изпратено от аналгина
              При настоящите цени на ЕМКА И М+С, 5лв. за ХИКА могат да се разглеждат само като началото.
              изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

              Коментар


              • какво става бе колеги, какъв е този апетит???
                не е препоръка!!!

                Коментар


                • При настоящите цени на ЕМКА И М+С, 5лв. за ХИКА могат да се разглеждат само като началото.

                  Коментар


                  • HIKA СЕ ИЗСТРЕЛВА . 5 ЛЕВА ВЕЧЕ НЕ СА МИРАЖ.

                    Коментар


                    • HIKA

                      Pokrai MCH niama li da ima otrjenie tezi dni
                      www.targ.bg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Donika
                        Да не би да имаш в предвид MELHL?
                        Ако имаш в предвид мен, не. Този холдинг не съм го разглеждал, но сигурно влизането на разумни цени там са си живи родилни мъки.

                        Коментар


                        • Да не би да имаш в предвид MELHL?

                          Коментар


                          • Разбрах, ти гониш по големи печалби, абе ти си знеш най-добре. :-)

                            Коментар


                            • Е, не мога да имам от всичко. В момента съм в процес на ослушване, защото поосвободих някой и друг лев. Дебна по някои интересни позиции, че тоз кеш нещо ме дразни :-), но сред тях не са ODES i HDPAT.

                              Коментар


                              • Аналгин, казах ти за КРЗ-то и за ХДПАТ, не ме слушаш, както преди за ИХЛБЛ на 3.30-3.50/ тогава ти беше скъпо/, да не изпуснеш сега КРЗ-то и ХДПАТ, но ти си старо куче и парите са си твои, решаваш сам! :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X