IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе,Во,толкова ли си я закъсал,че да си таковаш жената?Каво толкова лошо ти е направила?Сигурно ти готви,пере,чисти,глади и т.н.,а ти на всичкото отгоре и да я ...?

    П.П. Шегувам се,при това добронамелено,да не се обидиш и ти сега,да ме намразиш,че от вчера насам ще ми стане много след омразата,излята върху мен от онзи нещастник Пинко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX
      А на мен ми писна от губещи баламурници които чакат с нетърпение някой да напише нещо и почват да се джавкат с него.

      Во казах че може а не че ще стане. Ако женати не ти е пуснала не си го изкарвай на мен
      Жена ми и снощи ми пусна и след малко пак, а ти сигурно нямаш такава Като следя постовете ти знам, че нямаш ХИКА, но следиш позицията. Загледай се малко по-добре, че след преоценките ще останеш с ... в уста

      Коментар


      • Всичко е възможно в този свят,особено в една малка част от него,наречена България...

        Коментар


        • А на мен ми писна от губещи баламурници които чакат с нетърпение някой да напише нещо и почват да се джавкат с него.

          Во казах че може а не че ще стане. Ако женати не ти е пуснала не си го изкарвай на мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX
            Първоначално изпратено от Earnings
            Да, така си е. От 5 до 6 лв. можем да литнем за ден или два
            а до 4 лв. може да литнете и за секунди
            От специалисти като тебе ми писна. Знаеш ли кога тея големите ИП ще го пуснат до 4 кинта. Я замисли се първо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX
              а до 4 лв. може да литнете и за секунди
              Е, чак пък за секунди.Като гледам моментното състояние, първо да преодолеят тапичката от 15хил.бр....пък после
              Иначе и на 4лв. пак бих си купила

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Earnings
                Да, така си е. От 5 до 6 лв. можем да литнем за ден или два
                а до 4 лв. може да литнете и за секунди

                Коментар


                • Да, така си е. От 5 до 6 лв. можем да литнем за ден или два

                  Коментар


                  • Ех, пълнят си тука някои, а аз стоя и гледам, щото няма свободни пари в момента.
                    Мъка,мъка,мъка
                    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Съгласен съм с теб, аналгин. Следвах ги и поизлязох на нива около 6, а сега се връщам по позицията. Тук има на къде още да се истерясва...
                      Успешна седмица на теб и всички останали.
                      Винаги, когато имаш възможност отстъпвай, за да имаш повече пространство да се засилиш...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от тя
                        Защо ли ФП разпродават, а купувачи са само Кобос-и
                        Тя, днес сигурно 70-80% от сделките са с бабишки акции по 25бр. и 50бр., единстево Елана продадоха 500-600 бр. Бабите кобоси нямат, к`во да се прави.
                        Надявам се, че и този път се повтаря сценария на Бенчмарк - две крачки напред, една назад. Досега са го правили 5-6 пъти, не вярвам да сменят стратегията. А и едва ли са купили сумати хиляди акции и сега да ги оставят в безтегловност. Ще поживеем, ще видим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от тя
                          Защо ли ФП разпродават, а купувачи са само Кобос-и
                          Какво става тука ?? Нещо лошо да се е чуло ??? Да не стане като довухл
                          На мене за сега ми харесва позицията , ама лошото е че колкото бързо качва , толкова бързо и пада .....


                          *** Lord Jeezas paid for our sins. Time to get the money's worth ***
                          *** Lord Jeezas paid for our sins. Time to get the money's worth ***

                          Коментар


                          • Защо ли ФП разпродават, а купувачи са само Кобос-и

                            Коментар


                            • Алигаторе, къде си?

                              Тук има изгодна оферта продава 8700 бр акции на средна цена 6,38
                              Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Blagoy
                                Какво е станало днес на ОСА?
                                Печалбата остава неразпределена

                                Коментар

                                Working...
                                X