IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златен лев Холдинг (HLEV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А не виждате ли че само наемите на една седма от площта на сградата са почти 58 хил.годишно. Можеш да изчислиш приблизително не струва ли 5 млн само това предприятие. Изплатили са ми се от дивиденти за десет години. Нямам много, дори съм продал някога малко, но когато ги взех на 46 ст. само след месец обявиха дивидент от 36 ст.
    Last edited by Кисимов; 15.08.2023, 17:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
      Явно имат интересни активи: https://www.novalis-bg.com/?cid=5

      От 2010г. до сега можеш ли сметна какво им е донесла въпросната централа?

      Коментар


      • Явно в един момент кешът е бил повече от пазарната капитализация. Пасивите са в пъти по-малко от активите... Въпросът е има ли друго извън отчета

        Коментар


        • Явно имат интересни активи: https://www.novalis-bg.com/?cid=5

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
            Каква е фундаменталната промяна тук ?

            Не са директорски изкупуванията,- явно е някой мераклия да ги ограби...
            годишното събрание е било интересно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
              Каква е фундаменталната промяна тук ?
              И на мен ми стана интересно и любопитно ! Инта е най в час тук, да каже остана ли още нещо за ликвидация или може би наистина са открили находище ?

              Коментар


              • Каква е фундаменталната промяна тук ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  1. Последна цена (лв.)
                    1,100
                  2. Промяна (лв.)
                    0,195
                  3. Промяна (%)
                    +21.547
                  Не е зле, дано да продължи

                  Явно имат бял заек в ръкава,- или пък в Пазарджик са открили златна мина под фабриката им, а що не покрай Янтра да е

                  Коментар


                    1. Последна цена (лв.)
                      1,100
                    2. Промяна (лв.)
                      0,195
                    3. Промяна (%)
                      +21.547
                    Не е зле, дано да продължи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                      Нещо напоследък лееекичко се пазарува. Явно някой нещо знае, може би.
                      Нормално за всички компании на нашата борса. Лошото е, че аз не знам, но си държа няколко хиляди бройки за спорта -- кой знае, може да има някое сочно дивидентче като в добрите стари времена. Скоро трябва да излезе някакво инфо все пак...

                      Коментар


                      • Нещо напоследък лееекичко се пазарува. Явно някой нещо знае, може би.

                        Коментар


                        • Харесва ми тази тема Благодаря ви

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                            Нямам ни най-малка представа каква е пълната картина Не следя този холдинг, но явно и тук няма да е по-различно от Василчо и компания. Но пък поне виждаш малка положителна разлика по отношение на споделените печалби. Успех в борбата ти тук!

                            Да не са продали фабриката в Пазарджик

                            Коментар


                            • Нямам ни най-малка представа каква е пълната картина Не следя този холдинг, но явно и тук няма да е по-различно от Василчо и компания. Но пък поне виждаш малка положителна разлика по отношение на споделените печалби. Успех в борбата ти тук!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                                На фона на Старопланинската, М+С хидравлик, ХЕС и т.н.(знаеш кои имам предвид) това са си направо джобни Определено си пожелавам такива възнаграждения в моите позиции
                                Това сравнение сцепи мрака;- Камила+бременна кобила ..-за петел!
                                Старопланинските блажят и по пости, но и печелят и споделят, а тия ( не напразно ги кръщавам "шесте стола) само лъскат мрамора на ул. Постоянство, и изяждат НАРОДНА ПАРА от над 26% постдивидентни!!!
                                -Несъизмеримо е тяхното Дебилство!

                                Коментар

                                Working...
                                X