IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ти май се шашна нещо? Спокойно, глобата е само между 20 и 50 бона, Неохим като отиде на 200 лева ще изкараш повече

    Коментар


    • а и дрънкайте каквото искате,дадено ви е това право,ама поне се скитасвайте малко

      Коментар


      • вие двамата какво дебнете само тук? да не дават на аванта нещо и аз да не съм разбрал?
        колко по-големи трагедии има от мен,дето пишат конкретни неща,изнасят каква ли не ингормация и плюят директно много институции,хиляди манипулатори из форумите,е такива си го заслужават....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitegrad
          абе на лудите и Господ им прощава...
          абе Господ прощава ама КФН-то не...

          Коментар


          • o,така ли бре Мите?
            да не казваш,че си от тях?
            питам просто,не се заяждам,не се обижадай
            Цитираното мнение е с аналитичен характер и не представлява препоръка за покупка или продажба на цен

            Коментар


            • Господ може да ти прости, но комисията едва ли

              Коментар


              • абе на лудите и Господ им прощава...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitegrad
                  ...с оглед на предстоящ отчет ракета набира здраво обороти по-конкретно не мога да ви подскажа,все пак много се следят нещата....
                  ...Мите, ще извиняваш ама си личи , че си голям аматьор...и в двата случая ти си губещия...ако отчета е лош , на всички ще е ясно, че си лъжец или манипулатор....ако пък е добър КФН-то може така да те подгони , че споделяш вътрешна информация , че свят да ти се завие...виж в темата за CENHL имаше един юнак с ник JK , на който му треснаха глоба 20 000 лева...

                  Коментар


                  • Аз пък си мисля, че комисията ще има много работа по тая тема

                    Коментар


                    • дали не съм прав,че се очаква тук цена от 120 лв. много по-скоро отколкото и най-добрите познавачи ще предвидят?
                      с оглед на предстоящ отчет ракета набира здраво обороти по-конкретно не мога да ви подскажа,все пак много се следят нещата....
                      не е препоръка,само си споделям с вас!!!

                      Коментар


                      • вчерашното +4.24% ми хареса
                        ама пак сме още много под фундамента, цената в момента си е повече от промоция, но след като излезе отчета нещата ще си дойдат на място и очакванията за рекордно покачване тук ще са напълно огледални на показаното от добрия бъдещ отчет
                        не е препоръка!!!
                        Цитираното мнение е с аналитичен характер и не представлява препоръка за покупка или продажба на цен

                        Коментар


                        • щом казваш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GenCho
                            Първоначално изпратено от znae6tiat
                            ...аз лично тихичко ще си продам мойте като удари цената 170 лв, това ми е таргета...
                            ...братко, ти да не си наследник на Йода...той май беше на няколко стотин години...?
                            И аз смятам, че тази цена 160-170лв. може да бъде достигната в края на годината.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6tiat
                              ...аз лично тихичко ще си продам мойте като удари цената 170 лв, това ми е таргета...
                              ...братко, ти да не си наследник на Йода...той май беше на няколко стотин години...?

                              Коментар


                              • че и продавачите почват да изчезват
                                ами така е,хората си преценят добре нещата
                                според мен след отчета поне 120 ще докараме най-малко
                                не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X