IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честито на тези, които ме послушаха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от suny
      Ей, капути (!), след толкова явни и жалки манипулации, успяхте ли поне да си купите нещо, там долу в ниското ?!!
      suny, недей ги намразва тва са кризисните явления тва кризата преди да дойде некъде другаде, вземе, че навести и човеците от човеците са тея кризи причинени човешкия фактор е странния елемент и у най големата икономика един път може да смята едно, след месец може да смята вече различно кажи му "човек", па нема нужда да го обидиш
      а тук и интересно се получава - с по 100тина бр. на пазар, позицията изхвръква с 10% като коркова тапа от язовир
      /нема да спамим друго за днес, че сме в прекалено добро настроение не върви некак си на форумната тягостна атмосфера все пак убаво е и да се внимава, че понекога и пазара си прави шегички /

      Коментар


      • Като прочетете в специализираната преса,че няма тегления от взаимни и пенсионни фондове,а напротив-смятайте палачинката за обърната.Всичко друго е чесане на езиците-индивидуалните инвеститори държат под 5% от free float-a на БФБ И ТИЯ ТЪПИЗМИ,че някой манипулирал и дадена акция подала или скачала ,защото някой си казал нещо си ги забравете.Доброволните пенсионни са притиснати в момента от тегления и искат не искат разпродават портфейлите си.Но нали знаете-"винаги ще има утре"
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • tuka obratno izkupuvane ima li realno?
          Цитираното мнение е с аналитичен характер и не представлява препоръка за покупка или продажба на цен

          Коментар


          • Още не е късно !Продължавайте да плюете

            Коментар


            • Ей, капути (!), след толкова явни и жалки манипулации, успяхте ли поне да си купите нещо, там долу в ниското ?!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от x_etra
                Никола, сам казваш, че имаш интерес към акцията, така че не я плюй

                Спомни си какви славословия написа за ОДЕС след отчета.

                Според мен например бизнесът на Неохим е много по-перспективен по време на криза отколкото бизнесът на ОДЕС.

                За мене е ясно, че ти също си наясно с това и там искаш да продадеш, а тук - да купиш. Просто логика
                Интереса клати феса. Защо, изобщо им обръщате внимание на такива "самараяни", решили да ви просвещават.
                Петър Караиванов поне пари искаше за инвестиционни съвети.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola
                  Ми не бъркаш нещата. Идеята, е че тук след отчета се екзалтирахте, какви уникални резултати е постигнал комбинaта и се гласихте за 90 лева, а аз ви посъветвах да се гласите на 60 лева. В последствие цената падна до 63.

                  Моята цел не е да купя или да продам. Целта ми по-скоро е да се опитам да ви накарам да мислите повече и да се съобразявате с моментното състояние на пазара защото така могат да се изкарат повече пари.

                  Вие типично по български се нахвъряте на всеки, който се опита да сподели мнение различно от вашето. Ако искате ще пиша само хвалебствия за Неохима няма никакъв проблем. Само кажете.
                  Sustoianieto na pazara e edno fundamenta na Neohima e suvsem drugo ....mislia che vtoroto podlegi na diskusia i analisi dokato za purvoto si ima edna tema po "optimisum na bfb " v koiato se izpisaha kakvi li ne gluposti ..

                  Коментар


                  • При 30% доходност към цената на акция ръст на оборота не е нужен , а ръст ще има защото цената на газта ще се вдига и земеделито в страната тепърва ще се развива. Фондовете имат проблеми и правят подаръци сега.

                    Коментар


                    • Ми не бъркаш нещата. Идеята, е че тук след отчета се екзалтирахте, какви уникални резултати е постигнал комбинaта и се гласихте за 90 лева, а аз ви посъветвах да се гласите на 60 лева. В последствие цената падна до 63.

                      Моята цел не е да купя или да продам. Целта ми по-скоро е да се опитам да ви накарам да мислите повече и да се съобразявате с моментното състояние на пазара защото така могат да се изкарат повече пари.

                      Вие типично по български се нахвъряте на всеки, който се опита да сподели мнение различно от вашето. Ако искате ще пиша само хвалебствия за Неохима няма никакъв проблем. Само кажете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola
                        Първоначално изпратено от Дан
                        Първоначално изпратено от Nikola
                        Първоначално изпратено от p_trade
                        I ne na posledno miasto dori da im padne operativnata pechalbata , si mislia che pak chte e po pochti kolkoto cialata operativna pechalba na vsichki kompanii ot sofix(podchertavam operativna )
                        Да и точно заради това акцията трябва струва колкото пазарната капитализация на всички компании от СОФИКС така ли? Вижте как им падат маржовете от 2Q до 3Q. Ще си говорим догодина. До тогава ви оставям да си пишете щуротии.
                        А ако видиш какво е ставало с маржовете между Q2 и Q3 миналата година и направо няма да повярваш, че тази акция изобщо я има днес!
                        Помисли реално дали Неохим може да поддържа тези ръстове в дългосрочен аспект. Според мен не.
                        Никола, сам казваш, че имаш интерес към акцията, така че не я плюй

                        Спомни си какви славословия написа за ОДЕС след отчета.

                        Според мен например бизнесът на Неохим е много по-перспективен по време на криза отколкото бизнесът на ОДЕС.

                        За мене е ясно, че ти също си наясно с това и там искаш да продадеш, а тук - да купиш. Просто логика

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от free1969
                          Сега като отворят Химко ще Ви питам за акцийката Ви...
                          Направо ги "счупи" с тоя въпрос! :lol:

                          Коментар


                          • Сега като отворят Химко ще Ви питам за акцийката Ви...
                            http://selfielifes.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 9 малки негърчета
                              Дан не се занимавай със спекулантска сбирщина. Според мен се опитват да "клатят" цената.
                              Балканска перверзия. Ще бъдат изклатени рано или късно. Псевдо-оценители, със самочувствие до небето, едва ли не предвиждат по-добре от Ванга, какво ще се случи.
                              Никой не може да предвиди, какво предстои. В кризата се появяват уникални контрасти. Едни излизат нагоре, други затъват надолу. Неохим е нагоре.
                              Това вече не е само българско дружество, а европейско. Който не е разбрал, може би, ще духа супата. Тук dcf е една чекия за специализанти по икономика. Няма алтернатива на Неохим. Нека плюят още. Агонията им тепърва може да продължава.
                              Имам съвсем малко акции (заради конюнктурата), и нека да не се тълкува като препоръка.
                              Един ден, (когато преценя), ще имам МНОГО акции.
                              Добре, че европейците имат пари, за да ни изкупят, когато станем безобразно евтини.
                              Добре, че са те, за да ни отърват от безмозъчните селски мутри, затлачени в заеми.
                              Добре, че сме в Европа, за да може, да сме по-добре, колкото и да сме зле! Сега може и нарочно да ни свалят кредитния рейтинг, за да стане играта, но така е по-добре, отколкото да сме мутренска държава. А Неохим е № 1. Не е препоръка.
                              EPIC FAIL!

                              Евалата капутов :wink:

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X