IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има само препис-извлечение от заседанието и е свързано с приемането на дневния ред за ОСА. Материалите за ОСА - след като мине вписването...

    Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Отвори и материалите от СД...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Бих се изненадал /приятно/ ако предложат дивидент. Аз разчетох търговията така - спада до 32 лева породен от по-слабите пподажби, от 32 до днешни нива заради липса на дивидент. Но вероятно съм сбъркал, знае ли човек...
      Има и още 3-4 причини за настоящите нива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
        Предвижда се ОСА на 29 юни 2021г. от 14 часа, като поканата очаква вписване в ТР.

        [ATTACH=CONFIG]n3758448[/ATTACH]
        Бих се изненадал /приятно/ ако предложат дивидент. Аз разчетох търговията така - спада до 32 лева породен от по-слабите пподажби, от 32 до днешни нива заради липса на дивидент. Но вероятно съм сбъркал, знае ли човек...
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
          Предвижда се ОСА на 29 юни 2021г. от 14 часа, като поканата очаква вписване в ТР.

          [ATTACH=CONFIG]n3758448[/ATTACH]

          Отвори и материалите от СД...

          Коментар


          • Предвижда се ОСА на 29 юни 2021г. от 14 часа, като поканата очаква вписване в ТР.

            Click image for larger version

Name:	NEOH.jpg
Views:	1
Size:	75.3 КБ
ID:	3758448

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
              Ако не друго, поне не съм сама маймуна на клона да осреднявам
              Събрали сте се маймуни за по 30-40 акции на сделка тука ...с цел спестяване комисионни в деня на акции, мижитурски изпълнения, а в други ден кат клекне ликвидността ще се изнизвате в индианска нишка, който е чел филма винету знае, Има разни еднокнижници и държава даже управляват. Ква борса кви пет лева като Груйката ви е казал - сел ин мей & гоу ъуей - Пък и избори след месеца два ...и световно по футбол. Леле како ... А по това време и планов ремонт за милионки
              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев

                И това го казвам многоников top трол? Та ти си основната причина за осирането на форума -удивен съм как не са те баннали с този профил и още те търпят - арогантността ти е сравнима само с тази на Пешо Млекото, който се правеше на трейдър, преди пак да подкара таксито, каквато явно е и твоята професия!

                П.С. Нарочно ви оставих да си веете коня в Хатлтурко и разни други балоняци на чичаци, но щом искате тролене, нямам никакъв проблем да го правя. И за разлика от многониковите Top тролове, които нямат top-ки дори за един бас, моите постове винаги ще са в ироничен стил, с "вашите" лафчета. Айде, че имам работа
                Виж се какви глупости пишеш и какво очакваш да ти отговори средно интелигентен човек при това положение. Трагично положение.
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top

                  Груецо,
                  първо, твоите басове са пълен майтап,
                  второ, осирането на форума дойде от твоите безсмислени мнения, в което обиждаш останалите участници.
                  Трето, доказан лъжец си,
                  Четвърто, алтерко нямам.
                  Пето, друг ник не използвам Шесто, вероятно ще ми изтрият това мнение, но да ти кажа едно - много си тъп!
                  +1

                  Коментар


                  • Поздрави на всички напазарували в паниката вчера. Много хамалско изсипване. Все още има неизвестни тука, но аз моя папир си го стискам.

                    Коментар


                    • Ако не друго, поне не съм сама маймуна на клона да осреднявам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Ако днешните разпродажби не са подплатени от вътрешно инфо за нисък дивидент /или липса на такъв/, то мисля че купувачите ще са доста доволни след известно време. Да, отчета разочарова, но все пак извадиха 10 млн. печалба.. с оглед на сезонноста на бизнеса им това може да значи около 20 млн. годишна печалба или близо 8 лв. на акция. Р/Е под 3,5 за дивидентна компания... Мечките или знаят нещо или страха ги е заслепил и се увлякоха доста.. и съвсем скоро ще ронят горчиви сълзи
                        Какъв дивидент очакваш и под колко мислиш, че ще е "нисък"?
                        Смятам, че дивидента е много хубаво нещо и ще е супер да дадат над 1 лв. - колкото повече, толкова по-добре. Но мисля, че ако инвестират кеша (бях чел някъде, че ще модернизират), който е около 25 млн., в технологии, подобряващи рентабилността и производителността - ще е по-добре. Иначе аз мисля, че тaзи година печалбата ще е като миналата - около 14-15 млн (около 6 лв. на акция). Забелязвам, че задълженията също доста намаляха последната година, което е супер. Реално всички задължения: дългоср. + краткоср. са по-малко от кеша.... няма никакви поводи за притеснение за финансовото положение тука. Направо си е стронг бай на тия цени..... а ще влиза и в Софикс след 3 мес!!! Аз лично влязох добре последните дни и таргета ми е над 45 лв., колкото и невероятно да ви звучи

                        Коментар


                        • Като напиша подобни мнения в Халтурната тема или някъде другаде, ми скачат поне 10 човека, като сред тях и 2-3 уважвани от мен, че съм нямал акции (а аз имам цели 15 халтури с партитури) и да си мълча. Сега всякакви звездолети ми обясняват глупости - акцията пада по 3 основни причини, които са се събрали в перфектната за спад комбинация:
                          - свързана с БХ калинка, която е на ръководна позиция
                          - големи очаквания към отчета, които той не оправда, иначе сам по себе си не е лош
                          - твърде много спекуланти (включително аз), които искаха да продадат след отчета

                          На горните 3 им трябваше само едно лискане на кофата с 2-3 000 акции, което p_trade направи по уж по най-аматьорския (но реално най-правилен за него начин, така че адмирации за изпълнението му, нищо че съм вътре от него с близо 10К). Оттам се отключиха процесите, описани по-горе, а и като нямаше фонд или мажо, който да подкрепи, стана това, което стана.

                          На всички мечки в разните им варианти ще напомня, че същото е само въпрос на време в любимата им халтура, като мажото и яхтата няма кка да държат цената надута до безкрай и да я крепят. А там тръгне ли ледохода, ехеееей, ще се точи с месеци, но всеки си е поел риска.

                          Да видим днес какво ще стане, имам да закупя още 100 акции и да ги закръгля на 1000 - това ми е максът по тази позиция и повече няма да вкарвам. Как беше - успех на всички позитивни хора, освен тези от яхтата
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Ако бяха вътрешни щяха да знаят че отчета няма да е според очакванията и естествено да продадат преди него докато бяхме на 40,мен ако питаш никой нищо не знае
                            Не знаят но камилчетата,... А на 40 също стоя, колкото за вътрешнярчетата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                              По паниката предполагам че са вътрешни и че дивидент явно няма да има но това са разсъждения само....
                              Ако бяха вътрешни щяха да знаят че отчета няма да е според очакванията и естествено да продадат преди него докато бяхме на 40,мен ако питаш никой нищо не знае

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                                Някаква странна паника се образува тука,чудя се дали да не вляза пак
                                По паниката предполагам че са вътрешни и че дивидент явно няма да има но това са разсъждения само....

                                Коментар

                                Working...
                                X