IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    С шефче от герП и синдикати на хранилка на същата партия - мнооого силно ме съмнява. Апропо, планът го има, който иска, може да си го прочете и да си потърси в него какво пише. Мен ме интересува само метрото в София - то си е ок
    Ами точно това пише, че ще финансира такива проекти, а те едва ли са много в България. Неохим имат такъв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

      Според мен имат всички шансове да получат финансиране от Националния план за възстановяване и устойчивост по схемата за подпомагане на пилотни проекти за производство на зелен водород, което ще е много добро начало за трансформация на Неохим в модерно предприятие.
      С шефче от герП и синдикати на хранилка на същата партия - мнооого силно ме съмнява. Апропо, планът го има, който иска, може да си го прочете и да си потърси в него какво пише. Мен ме интересува само метрото в София - то си е ок
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        Хехе
        Заиграването с политиката беше, за да си реализират икономическите интереси.
        Почти са успели..
        Та скоро ще разберем дали греда са уцелили или греда-гол са вкарали
        И макар, че очаквам не лош отчет, ще ми се по скоро да е лош, за да понапълня още малко йовтинко

        Разбира се, не препоръчвам нищо. Само си фантазирам..
        Според мен имат всички шансове да получат финансиране от Националния план за възстановяване и устойчивост по схемата за подпомагане на пилотни проекти за производство на зелен водород, което ще е много добро начало за трансформация на Неохим в модерно предприятие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
          И моите очаквания клонят към същата цифра 20лв
          Имаше 5-6 зорлии дето бутнаха цената и им взехме хартиите.... няма да стане 20 скоро освен ако не стане нещо непредвидено.... чака ни влизане в Софикс все пак

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Мисля, че за Q2 ще е 2-3 млн. + 10 млн. за Q1 ще стане 12-13 млн. за шестмесечието. До края на год. смятам ще върне до около 9-10 млн. заради плановия ремонт. Догодина дивидент поне 50 ст.

            Ще си поръчвам още от същото и ще изчакам шефа за сметката!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

              Хехе
              Заиграването с политиката беше, за да си реализират икономическите интереси.
              Почти са успели..
              Та скоро ще разберем дали греда са уцелили или греда-гол са вкарали
              И макар, че очаквам не лош отчет, ще ми се по скоро да е лош, за да понапълня още малко йовтинко

              Разбира се, не препоръчвам нищо. Само си фантазирам..
              Мисля, че за Q2 ще е 2-3 млн. + 10 млн. за Q1 ще стане 12-13 млн. за шестмесечието. До края на год. смятам ще върне до около 9-10 млн. заради плановия ремонт. Догодина дивидент поне 50 ст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Според мен намаление.
                И в изборите удариха греда за пореден път.
                Хехе
                Заиграването с политиката беше, за да си реализират икономическите интереси.
                Почти са успели..
                Та скоро ще разберем дали греда са уцелили или греда-гол са вкарали
                И макар, че очаквам не лош отчет, ще ми се по скоро да е лош, за да понапълня още малко йовтинко

                Разбира се, не препоръчвам нищо. Само си фантазирам..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от veteran4 Разгледай мнение

                  + 20
                  И моите очаквания клонят към същата цифра 20лв

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Според мен намаление.
                    И в изборите удариха греда за пореден път.
                    + 20

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Колеги, какъв отчет за Q2 очаквате? Увеличение или намаление на печалбата от Q1?
                      Според мен намаление.
                      И в изборите удариха греда за пореден път.

                      Коментар


                      • Колеги, какъв отчет за Q2 очаквате? Увеличение или намаление на печалбата от Q1?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Бай Грую няма да продаде в следващите 3 месеца, освен ако не качи над 50
                          Понеже бай Ганю твърди, че не послъгва, ето какво е казал на дена на труда. Имам още доста примери с негови лъжи, ама не вярвам някой да го интересува.
                          Last edited by top; 20.07.2021, 13:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Мда, пожелавам успех на колегите тук, дано успеят да излязат на профит, какъвто аз нямах, но всеки си пати от собствената си глупост (и алчност). А уж всичко изглеждаше точно за поне 60 кинта, ама... Голям урок научих за малко пари, така че не е напразно
                            Груйка, изчисти ли ги тука твоите книжа ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Мда, пожелавам успех на колегите тук, дано успеят да излязат на профит, какъвто аз нямах, но всеки си пати от собствената си глупост (и алчност). А уж всичко изглеждаше точно за поне 60 кинта, ама... Голям урок научих за малко пари, така че не е напразно
                              Урокът за теб бе, че Спиди бе чиста случайност, а Неохим е това, което действително постигаш. Справка Елана, Чез, Пиб, трейдинг и още много други, без да обсъждаме колко други псува и ги изпусна! Добре ще направиш ако спреш да се занимаваш с нашата борса и да си правиш мега печалби в чужбина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                                Е, но за да сме напълно коректни трябва да се каже, че от миналата седмица има и ново повишение на амониевата селитра и вече е 650 лв/т.
                                И без значение каква е цената на торта земеделецът трябва да вкара 50 кг/ дка засята царевица.
                                Така, че ясно е кой ще го отнесе.
                                Друг е въпроса колко ще отчете като продадажби Нео ...
                                Мда, пожелавам успех на колегите тук, дано успеят да излязат на профит, какъвто аз нямах, но всеки си пати от собствената си глупост (и алчност). А уж всичко изглеждаше точно за поне 60 кинта, ама... Голям урок научих за малко пари, така че не е напразно
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X