IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Ще излезе прав..... мисля да добавя още малко докато е още под 30 лв.
    Да, правиш обратното на гррюу и прибираш пачки. Правиш като грйую и си плащаш за глупостта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Ще излезе прав..... мисля да добавя още малко докато е още под 30 лв.
      Добавяй мапа, скоро ще си мажоритар - днес едно комуне ви показа какво става, когато се ограе с белязани карти, скоро и другото комуне (упс, герберастче) ще ви покаже кон боб яде ли. Това предприятие е чао в лонг търм - мощности от 60-те години в увеличващата декарбонизацията си европа - ок, би май гест. Съчетано в политически неправилната ориентация - резултатът е предизвестен. Но всеки решава за себе си - аз моята загуба съм си я взел (както казва Батя в редките си изблици на откровение, че иначе ивнаги е продал на печалба и обяздва нови кобилки, които пак ше продаде на печалба), дано ти излезеш на печалба. А и баса с Инта съм си сключил, така че всичко е точно
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

        Тука Груйо ви начерта играта - купуваш на 25 и продаваш на 40. Е да, той го направи в грешната посока, но начерта добре границите.
        Ще излезе прав..... мисля да добавя още малко докато е още под 30 лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

          И аз очаквам да слезе пак на 22-25 за Q3, но това нищо не значи
          Абсурд.... май не следиш развитието на дружеството последната година и резултатите му.... за твоя сметка си е.
          Кажи ми кое друго дружество на БФБ за последната година и нещо има над 37 млн. печалба и над 40 млн. пари, натрупани и налични по банкови сметки?!
          Има и други интересни показатели в отчетите за който разбира

          Коментар


          • И в избори много обичат да участват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Нормално е да очакваме спад на печалбата за Q3 с няколко милиона. Иначе при печалба 8 и нещо лв. на акция, цената трябва да е 50-60 лв. поне... Аз лично очаквам плавно да отиде на 35 лв. до Септември и над 40 лв. до края на годината
              И аз очаквам да слезе пак на 22-25 за Q3, но това нищо не значи
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Така е, една от най-подценените акции в момента..... под 35 лв. е подарък отвсякъде
                Тука Груйо ви начерта играта - купуваш на 25 и продаваш на 40. Е да, той го направи в грешната посока, но начерта добре границите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Някак си тук беше насаден негативен сантимент в инвеститорите,а резултатите всъщност са доста добри.Малко по бавничко ще се случат нещата,но ще се случат
                  Така е, една от най-подценените акции в момента..... под 35 лв. е подарък отвсякъде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    По случай спирането на завода и започването на капиталния ремонт, и голямото харчене на пари ли?
                    Нормално е да очакваме спад на печалбата за Q3 с няколко милиона. Иначе при печалба 8 и нещо лв. на акция, цената трябва да е 50-60 лв. поне... Аз лично очаквам плавно да отиде на 35 лв. до Септември и над 40 лв. до края на годината

                    Коментар


                    • Някак си тук беше насаден негативен сантимент в инвеститорите,а резултатите всъщност са доста добри.Малко по бавничко ще се случат нещата,но ще се случат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Следващата седмица дали ще удари 30-така?
                        По случай спирането на завода и започването на капиталния ремонт, и голямото харчене на пари ли?

                        Коментар


                        • Следващата седмица дали ще удари 30-така?

                          Коментар


                          • попаднах на интересно видео от заседание на ОС Д-град.Може да видите прокуриста на Неохим-Стефан Димитров който е и общински съветник.Преди това също има интересни моменти с него.След това пак в 1:15 ; 1:17 ; 1,24:30 ; 1:37 до момента в който напуска заседанието в 1:38:30

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                              Начална дата за изплащане на дивидента – 23.08.2021 г. - http://www.x3news.com/download/?id=517581
                              Благодаря, само защо трябва да се бавят толкова време с изплащането..... не разбирам

                              Коментар


                              • Начална дата за изплащане на дивидента – 23.08.2021 г. - http://www.x3news.com/download/?id=517581

                                Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Кога ще преведат дивидента, че мисла да реинвестирам преди да е станала артията 30+ ?

                                Коментар

                                Working...
                                X