IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Посоката е надолу към двайсетачка.
    Кажи ми поне за 1 акция дето си познал движението последната 1 година?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
      Тук посоката не е ясна, но не ме интересува, честно. Като чух по телевизията шефът им, след голямото поевтиняване на газта, че били са били приготвили документите за фалит, но вече са били ок. И като знам, че като цяло е амортизиран завод. Може и да има добри печалби, но не съм закъсал толкова да рискувам, има по-добри алтернативи
      За мен е ясна, разбира се, че не е препоръка, всеки сам си решава!

      Коментар


      • Тук посоката не е ясна, но не ме интересува, честно. Като чух по телевизията шефът им, след голямото поевтиняване на газта, че били са били приготвили документите за фалит, но вече са били ок. И като знам, че като цяло е амортизиран завод. Може и да има добри печалби, но не съм закъсал толкова да рискувам, има по-добри алтернативи

        Коментар


        • Посоката е надолу към двайсетачка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

            Спиди-ту му беше чиста случайност. Там той си правеше сметки с p/EBITDA, и по-късно разбра, че сделката е по ev/EBITDA. Късметът го покри, но още не го е осъзнал.
            Подозирам, че е осъзнал, но не иска да признае.
            Разбира ги той тънките борсови шменти капели и ги разобличава
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Дивидентът е получен в Карол.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Спиди-ту му беше чиста случайност. Там той си правеше сметки с p/EBITDA, и по-късно разбра, че сделката е по ev/EBITDA. Късметът го покри, но още не го е осъзнал.
                Спидито си беше нарисувано до 60 лв. Нагоре беше бонус. Неохим също е нарисуван до 40 лв. Да видим какъв ще е бонуса.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  И с Доверие така, днес взех доволно права. Само при Спиди бяхме на еднаква позиция
                  Спиди-ту му беше чиста случайност. Там той си правеше сметки с p/EBITDA, и по-късно разбра, че сделката е по ev/EBITDA. Късметът го покри, но още не го е осъзнал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                    Да, правиш обратното на гррюу и прибираш пачки. Правиш като грйую и си плащаш за глупостта.
                    И с Доверие така, днес взех доволно права. Само при Спиди бяхме на еднаква позиция

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Ще излезе прав..... мисля да добавя още малко докато е още под 30 лв.
                      Да, правиш обратното на гррюу и прибираш пачки. Правиш като грйую и си плащаш за глупостта.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Ще излезе прав..... мисля да добавя още малко докато е още под 30 лв.
                        Добавяй мапа, скоро ще си мажоритар - днес едно комуне ви показа какво става, когато се ограе с белязани карти, скоро и другото комуне (упс, герберастче) ще ви покаже кон боб яде ли. Това предприятие е чао в лонг търм - мощности от 60-те години в увеличващата декарбонизацията си европа - ок, би май гест. Съчетано в политически неправилната ориентация - резултатът е предизвестен. Но всеки решава за себе си - аз моята загуба съм си я взел (както казва Батя в редките си изблици на откровение, че иначе ивнаги е продал на печалба и обяздва нови кобилки, които пак ше продаде на печалба), дано ти излезеш на печалба. А и баса с Инта съм си сключил, така че всичко е точно
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                          Тука Груйо ви начерта играта - купуваш на 25 и продаваш на 40. Е да, той го направи в грешната посока, но начерта добре границите.
                          Ще излезе прав..... мисля да добавя още малко докато е още под 30 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                            И аз очаквам да слезе пак на 22-25 за Q3, но това нищо не значи
                            Абсурд.... май не следиш развитието на дружеството последната година и резултатите му.... за твоя сметка си е.
                            Кажи ми кое друго дружество на БФБ за последната година и нещо има над 37 млн. печалба и над 40 млн. пари, натрупани и налични по банкови сметки?!
                            Има и други интересни показатели в отчетите за който разбира

                            Коментар


                            • И в избори много обичат да участват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Нормално е да очакваме спад на печалбата за Q3 с няколко милиона. Иначе при печалба 8 и нещо лв. на акция, цената трябва да е 50-60 лв. поне... Аз лично очаквам плавно да отиде на 35 лв. до Септември и над 40 лв. до края на годината
                                И аз очаквам да слезе пак на 22-25 за Q3, но това нищо не значи
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X