IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На АБС му бях пратил сметки, - и накрая през декември се огънах и почнах да се отказвам от планираното си!

    Коментар


    • Сега колко дивидент ще разпределите - 40 или 80 ст. Имам, но не съм доволен от дивидентната политика

      Коментар


      • Как бързо се променят нещата. А преди няколко месеца само човек не смееше да каже нещо положително, че 5 човека му наскачаха да му обясняват колко е тъп.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Искам да питам, защо се избивате да купувате, като дружеството е пред фалит???


          Дори и аз повярвах ... та едвам си оставих 440бр. , а и бас си имамдо средата на август да е над 46,+

          Коментар


          • Голямата печалба май е от това,че завода AZOMURES а вероятно и други Румъния е затворен. още от Декември. Това сигурно ще продължи още поне 2-3 месеца и Q1 също ще е много силно,още повече че Булгаргаз ще намали цената на газа от Февруари.Странно,но май се очертава светло бъдеще

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Брей, Мапа, признавам ти го, веднъж и ти да познаеш. Да видим докъде ще иде акцията, все си мисля, че е дет кет баунс - това предприятие е комунистически мастодонт, обречено без много инвестиции за нова инфраструктура. Апропо, може пък новата власт да е повлияла - това, дето го очаквахме за Кю2, беше опапано от гербавата калинка, сега може пък да излизат реалните резултати?
              Успех на държащите тук, успех и на инта, че с него имаме бас - вече шансовете му да познае се увеличиха доста
              Ако продължава с тези резултати, акцията трябва да струва 3-цифрена сума...... въпроса е първата цифра каква ще е

              Коментар


              • 35 млн. печалба за тримесечието. Надминаха и най-смелите ми очаквания.

                Коментар


                • Ей тоя малоумен кол от 13 до 14:00 ми коства много пропуснати ползи. Не очаквах да изляза на плюс някъде днес, ама тук бул кейсът се получи като че ли Честито на устискалите, както и добре дошли на борда на новите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Искам да питам, защо се избивате да купувате, като дружеството е пред фалит???
                    Брей, Мапа, признавам ти го, веднъж и ти да познаеш. Да видим докъде ще иде акцията, все си мисля, че е дет кет баунс - това предприятие е комунистически мастодонт, обречено без много инвестиции за нова инфраструктура. Апропо, може пък новата власт да е повлияла - това, дето го очаквахме за Кю2, беше опапано от гербавата калинка, сега може пък да излизат реалните резултати?
                    Успех на държащите тук, успех и на инта, че с него имаме бас - вече шансовете му да познае се увеличиха доста
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Лудница

                      Коментар


                      • Искам да питам, защо се избивате да купувате, като дружеството е пред фалит???

                        Коментар


                        • Уооо... 51,6 млн. лв. печалба, 71,2 млн. лв. кеш, 62% ръст на постъпленията от клиенти до близо 400 млн. лв.

                          Коментар


                          • 20 лева печалба на акция?!?! Тук ще става интересно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от noko6 Разгледай мнение
                              Та за това е голяма вероятността от конфликт,санкции,контра мерки и в резултат проблеми с доставките на газ.
                              Как това ще се отрази на Неохим не е много ясно,може и да са си вързали гащите с някакви дългосрочни договори и даже да спечелят от ситуацията
                              .[/URL]
                              То е ясно как ще се отрази-няма газ няма работа Дори да могат да си докарат газ от някъде,Неохим продава предимно през дистрибутори и печалбата остава в тях за което говореше и Филип Ромбаут на събранието през 2019 год.
                              !не е препоръка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man40 Разгледай мнение
                                https://www.investor.bg/evropa/334/a...altika-344299/ Ако стане конфликт,дали ще има от азерския газ за Неохима?
                                То не само за Неохима няма да има,ами за цяла Европа няма да стига газа.Хранилищата са запълнени под половината,а студа тепърва предстои.Та за кое по-напред да стигне газа.
                                Щом така усилено се говори за война,Путин ще бъде принуден да я започне.Американците ще организират повод за започването ѝ.Нали трябва някъде да продадат старото си въоръжение.А че Европа ще закъса заради газа,за тях е добре дошло.Цената в USA е в пъти по-ниска,а и като бонус втечнения шистов газ се продава добре и добивните компании живнаха.
                                Та за това е голяма вероятността от конфликт,санкции,контра мерки и в резултат проблеми с доставките на газ.
                                Как това ще се отрази на Неохим не е много ясно,може и да са си вързали гащите с някакви дългосрочни договори и даже да спечелят от ситуацията
                                Не е майтап работата щом и СНС ще свикват утре.
                                Last edited by noko6; 24.01.2022, 15:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X